Skocz do zawartości

Bayonetta 3


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem troszkę znowu i oczy krwawią od tego klatkarzu. Chyba robili grę pod Switcha Pro, który nigdy nie powstał.

 

Pobawię się tym yuzu i mam nadzieję, że na czymś takim:

 

ASUS Strix GL703GM-EE043R i7-8750H/16GB/256GB SSD+1TB/GTX1060

 

będzie chociaż 1080p i stałe 60 klatek.

Odnośnik do komentarza

Coraz fajniejszy ten gaming xD Ale od razu wam napisze, że po 1 - ta gra nie działa póki co na Yuzu (pewnie kwestia czasu).

Grę można uruchomić jedynie w Ryujinx, ale też ma problemy z niektórymi sterownikami / kartami, więc występują artefakty i problemy z grafiką. 

To nie jest tak, że każdą grę ściagacie i działa z automatu na emulatorze - jasne - niektóre są dopracowane i odpalicie je w 4k w 60hz z modami, lepszymi teksturami, a niektóre albo nie były testowane w ogóle, albo nie są dostosowane do emulatora, albo mają inne problemy, przez które są niegrywalne. 

 

Odnośnik do komentarza

Tak, i nie obwiniałbym tutaj też tak switcha tylko partaczy z PG - graficznie 360, nie dzieje się niewiadomo co czego nie widziałem w dwóch poprzednich częściach, a tu gra w 60 klatkach działala 10sekund w tutorialu, a tak to nie wiem czy więcej niż 40 było.

Do tego na razie odnoszę wrazenie dużego spłycenia rozgrywki (ale tu nie będę się zapędzał póki nie przejdę) i ruszanie bestia imo chujowe.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Psyko napisał:

Nie no gierką spoko, kupiłbym Switcha, żeby gapić się na dupe wiedźmy, ale @Bzdurasnapisal że gra chodzi na tym szrocie jak gówno. Kurwa, że Sony czy MS nie wykupił FRANCZYZY na wyłączność, to jest śmiech na sali ;/

Bo niestety chodzi w przedziale 25-60, częściej trzymając się okolic 40 klatek jak na moje oko. Gra absolutnie do mnie trafiła i jestem w stanie to znieść, ale nie każdy ma taką tolerancję. Design też jest jakiś lewy, poprzedniczki bardziej imponowały wizualnie. Ale combat i cutscenki to moja topka, pysznie się w to gra (pomijając framerate i rozdzialkę) i pysznie się to ogląda (pomijając framerate i rozdzialkę). Gdyby było sztywne 60 to byłby potencjał na system sellera

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...