Skocz do zawartości

Bayonetta 3


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SnoD napisał:

No trochę Januszem biznesu zaleciało...

 

PS. Byłem dzisiaj w MM i z ich gazetki wynika, przynajmniej tak to rozumiem, że steelbook będzie dodawany zarówno do limitki jak i standardowej edycji.

:popcorn:

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, SnoD napisał:

No trochę Januszem biznesu zaleciało...

 

PS. Byłem dzisiaj w MM i z ich gazetki wynika, przynajmniej tak to rozumiem, że steelbook będzie dodawany zarówno do limitki jak i standardowej edycji.

O patrz! Media masowo anuluje preorderki na limitki, które zbierało miesiącami,  dobrze wiedząc ile dostaną egzemplarzy. Miesiące zbierania hajsu, wiedząc że nie zrealizują zamowien.

No nic, dobrze że nie są JANUSZAMI BIZNESU.

Odnośnik do komentarza

Barany to teraz dostają maile o A N U L O W A N I U, jakby to było pierwszy raz xd

Steelbook to jest z dobroci serca, stawałem na rzęsach żeby to ogarnąć do limitek.

Mediaczek wywalił bez marzy, ale za to nazbierał w chuj hajsu.

Zawsze mówiłem, że na limitkach trzeba zarabiac, to jest towar E K S K L U Z Y W N Y. Szkoda tylko, że N się nie postarało tym razem przy opakowaniach zbiorczych (najmniejsza gramatura) i rogi są średnie:/ No ale tektura poszła strasznie w gore. 2 lata temu za owijkę na gry płaciliśmy 15 gr. Teraz 60. Nie mówiąc o dużych pudlach, niektóre kosztują kilkanaście zł.

 

Czy pojawią się znowu w MM? Oczywiście. Tu anuluja za dużo, tam ktoś nie odbierze, w Arkadii będzie przebite 300 razy, z kolei w Kutnie nikt nie złoży zamówienia, itp.

 

Potem binda ściśnięta 3 razy za mocno, naklejka której nie da się zerwać, i do kosza przy kasach xd

 

Znowu się odpaliłem. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dave Czezky napisał:

Steelbook to jest z dobroci serca.

A tam, ja wolałem wziąć standarda od ciebie bez streela jak zobaczyłem cenę i mm dało cancela. Więc jakbym wiedział, że tak wyjdzie to bym że steelbookiem wziął. Mm już drugi raz z kolekcjonerka odwaliło (death stranding).

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dave Czezky napisał:

Zawsze mówiłem, że na limitkach trzeba zarabiac, to jest towar E K S K L U Z Y W N Y.

Limitki ciężki temat, ale dla mnie każdy kto dolicza "swoje" do ceny sugerowanej jest dnem (yebac mad games przede wszystkim, to sa dopiero januszcza). Aczkolwiek nie dziwię się, jak Ty nie doliczysz to wykupią biznesmeny z allegro i bedzie to samo wiec wole już małe sklepy wspierać (poza mad games oczywiscie). W dobrą stronę poszlo Nintendo z Xeno 3 i sprzedażą tylko przez Nintendo Store, większa szansa że limitka trafi do osób które faktycznie chcą ją mieć a nie do januszerii. Szkoda tylko że ich strona działa gorzej niż sklep z węglem... 

Odnośnik do komentarza

Ja miałem dwa preordery na limitkę w MM, w dwóch różnych marketach. Wczoraj anulowali zamówienie złożone później i zacząłem się troszkę stresować. No ale przed chwilą dostałem SMSa, że mam do odbioru :)

Zapalenie zatok nie powstrzyma mnie chyba i się przejadę.

Odnośnik do komentarza

Mam kod na 50zł na Bayo 3 w zwykłej wersji (lub jakieś inne rzeczy z linku o wartości min. 200zł). Dostałem za to, że anulowali mi jedną limitkę:

 

Kto pierwszy ten lepszy:

Cytat

Poniżej Twój kod rabatowy o wartości 50 zł oraz instrukcja jego wykorzystania.

 

 

 

 

 

Twój kod: cxB3-D39051

 

 

 

Lista produktów, na które możesz go wykorzystać znajduje się pod poniższym linkiem:

 

https://mediamarkt.pl/lp-akcesoria-do-nintendo-switch-oraz-gra-bayonetta/konsole-i-gry/nintendo-switch

 

 

 

Co jeszcze musisz wiedzieć o przesłanym kodzie:

 

 

 

Ważność kodów: 30.11.2022 godz. 23:59

Nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi

Wykluczone są produkty z Outletu

Wartość produktów promowanych w koszyku musi wynosić minimum 200 zł.

Rabat 50 zł odejmowany od wszystkich produktów promowanych proporcjonalnie do ceny

 

Odnośnik do komentarza

 

  • textures can be low res and muddy
  • the enemy scale is much bigger with more frequent large enemies
  • battle arenas are much larger and the camera is zoomed out
    • due to such, the camera clips through walls
    • to save on fillrate, lots of dithered geometry
  • dynamic 810p docked
  • dynamic 480p portable:notlikethis:
  • environment detail really breaks down at close range
  • a good bit of pop-in for small option and low resolution alphas for effects
  • cutscenes are 30fps, no still frames from Bayonetta 1
    • however some videos are videos
    • transitions are seamless though
  • large set-piece scenes are 30fps with solid frame pacing
  • on-foot, the frame rate would rarely hit 60fps, even in non-combat moments
  • similar to Wonderful 101 on Wii U in performance, better than Bayonetta 1 on PS3
  • loading times are fast, as long as 12 seconds
  • great game, but very ambitious, too ambitious for Switch
  • Platinum tools might be seeing some age
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...