Skocz do zawartości

Bayonetta 3


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Coś było mówione kiedy Bayo1 w pudełku? Trochę si00r staje jak pomyślę, że całą trylogię można mieć na półeczce - niedawno skończona ponownie jedynka dała mi wyraźnie do zrozumienia, że to jedna z tych gier które fenomenalnie zniosły próbę czasu.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Coś było mówione kiedy Bayo1 w pudełku? Trochę si00r staje jak pomyślę, że całą trylogię można mieć na półeczce - niedawno skończona ponownie jedynka dała mi wyraźnie do zrozumienia, że to jedna z tych gier które fenomenalnie zniosły próbę czasu.

 

 

U nas nigdzie tego nie ma.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, 20inchDT napisał:

lol

 

anyway, kolejne goty nintendo. Co za firma.

 

Bez jaj, po cichu może być najlepszy rok w historii grania. Grałem w tym roku co najmniej w 3 tytuły którym spokojnie mogę przyznać GOTY, choć jeden z nich ma sporo wad. A jeśli Bayonetta 3 będzie faktycznie na poziomie poprzedniczek, no to byłaby czwarta gra. Przy czym jeszcze sporo pozycji z tego roku nie grałem. No i Króliki i Pokemony mogą być niezłe itd. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Figuś napisał:

 

 

żadnego bojktowania gry, ale 4k za główną rolę, i to przecież tak charakterystyczną z tak charakterystycznym głosem i to w roli w której jest 13 lat to kurwa przestępstwo xD To jakaś równowartość mniej niż 70 kopii Bayo 3. Pojebane.

 

z drugiej strony nowa aktorka pewnie dostała więcej... so what the hell. Musi być więcej mięsa w tej historii. Może oryginalna aktorka była trudna we współpracy czy coś.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.10.2022 o 22:24, Figaro napisał:

 

żadnego bojktowania gry, ale 4k za główną rolę, i to przecież tak charakterystyczną z tak charakterystycznym głosem i to w roli w której jest 13 lat to kurwa przestępstwo xD To jakaś równowartość mniej niż 70 kopii Bayo 3. Pojebane.

 

z drugiej strony nowa aktorka pewnie dostała więcej... so what the hell. Musi być więcej mięsa w tej historii. Może oryginalna aktorka była trudna we współpracy czy coś.

 

Surprise surprise

 

 

 

Nie dziwię się, że ją olali.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cóż, jeśli Bloomberg i VGC mają sprawdzone źródła i w przyszłości potwierdzi się to, co mówią to cała sytuacja pozostawi nas z dwoma rzeczami: niesmakiem i być może dyskusją na temat niskich stawek w gamedevie dla ludzi, którzy nie stanowią corowego składu w studiach. Bo co jak co, ale marki tak duże powinny wiązać się z godnym wynagrodzeniem dla wszystkich zaangażowanych w ich powstawanie. A 15k$ za zrobienie voice actingu brzmi jak całkiem niebanalna stawka, gdzie standardem jest właśnie tysiak za cztery godziny pracy. Szkoda mi pani Taylor, bo choć zainicjowała tę dyskusję (najprawdopodobniej) z pomocą srogiego niedopowiedzenia to przy okazji złamała NDA, a to już będzie na 100% rzutować na jej przyszłe projekty i chęć zatrudnienia jej do nich. Bo kto będzie chciał aktorkę, która będzie znana z tego, że rozkręciła dramę zamiast ze swojego talentu?

 

A gra oczywiście nadal day one, nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...