Skocz do zawartości

Bayonetta 3


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.09.2022 o 17:31, 20inchDT napisał:

Wygląda elegenacko, ale u mnie day 150zł

Obawiam się, że trochę poczekasz. Chyba że piszesz o używce. 

Dwójkę kupowałem pod koniec ub.r. i płaciłem ok. 220 zł.

 

Bayo to mój ulubiony slasher, więc trójeczkę biorę na premierę, bo czy za miesiąc zapłacę 220 zł czy za 2 lata to bez różnicy.

Oby tylko gierka trzymała poziom, bo z PG to różnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie na tym forum są tak posrani tym Switchem, że aż sam bym zapomniał, że przecież poprzednie części Bayonetty chodzą na Switchu i nadal są najlepszymi grami tego gatunku, jakie wyszły.

 

A w tym roku, od Neon White przez Xenoblade po Bayonettę, Switch znowu dostaje zastrzyk najbardziej wyje'banych akcją, zaje'bistych gierek. Jak tu nie kochać tej konsoli. Bayonetta po prostu jest najbardziej intensywną, wypełnioną akcją grą TPP i według relacji z tego PAX-a wygląda na to, że wiele się tu nie zmieni. Nie wiem, jakoś te relacje pozwalają uwierzyć, że gra będzie na poziomie.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zamówiłem Trinity Edition na Media Markt, miałem nie brać już żadnych kolekcjonerek, ale obawiam się, że później plułbym sobie w brodę bo jestem psychofanem serii. Mam Bayo 1 na X360, Special edition na Xone, WiiU, Bayo 2 na WiiU i kolekcjonerkę na Switcha.

 

Mam tylko nadzieję, że nie będzie przypału i steelbook w MM też będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No dużo dzisiaj ekstatycznych opinii. Okej, idzie pre-order i byle prędzej wysyłali, to chyba jednak nie będzie słaba gra ani średnia.

 

 

Nadal podtrzymuję tym bardziej co pisałem na początku tematu - to może być ostatnia gra tego typu. Nawet jeśli gra jest jeszcze lepsza od poprzedników, to chyba niemożliwe, by sprzedaż wyrównała to, ile ich to kosztowało ją zrobić, i obawiam się że Platinum pozostanie przy opinii, że "dzisiaj się nie da robić gier że przechodzisz raz i są dobre". Bayo to najlepsza gra akcji i siekania, przy której DMC i Ninja Gaiden wyglądają staro - i może nią pozostanie na wieki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...