Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

koleś z Kotaku niby zapewnia że nie będzie lootboxów

 

ale brak transparetności ze strony DICE jak gra będzie monetyzowana budzi mój niepokój. Battlefield to gra usługa i z czegoś muszą być finansowane te wszystkie dodatkowe mapy, bronie i tryby. IMO rozwiązanie Premium z poprzedniej części było bardzo w porządku i szkoda że nie zostało 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No jak to jak? Nie season pass i lootboxy to mikrotranzakce będą, serwery pewnie do wykupienia, klany i inne (pipi)y, pewnie żołnierze i brońki tez do kupienia. Ludzie gracie w gierki od wczoraj? To Ea xd czego się spodziewacie? Jakości? Od trójki z każda częścią jest to samo, problemy z optymalizacją, guwnoserwery, guwnobalans. Ale mmmmm nowy battlefieldzik jaranko. Nawet mi was nie żal.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, oni napisał:

koleś z Kotaku niby zapewnia że nie będzie lootboxów

 

ale brak transparetności ze strony DICE jak gra będzie monetyzowana budzi mój niepokój. Battlefield to gra usługa i z czegoś muszą być finansowane te wszystkie dodatkowe mapy, bronie i tryby. IMO rozwiązanie Premium z poprzedniej części było bardzo w porządku i szkoda że nie zostało 

 

 

Przecież to oczywiste - wystarczy popatrzeć na ubiór postaci w zwiastunie.

 

W grach typu Fortnite funkcjonuje to bardzo dobrze, gra "jedynie" straci na klimacie.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, MaZZeo napisał:

Niektórych tak bolą kobiety że woleliby zapłacić 200zł więcej za premum passa i mieć spokój xd

Gram kobietą w pubga, tak o, dla odmiany. Nic wielkiego. 

 

No ale do chooja. Jeśli realia II WŚ to niech to będzie wiarygodne i K L I M A T Y C Z N E a nie cyrk na gąsienicach. 

 

Murzyn z pejsami w multi? Sweden yes

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Bartg napisał:

Ja tu tylko zostawię

 

latest?cb=20080820194441

To jest właśnie fajny przykład, który lata mi po głowie od wczorajszego pokazu. MoH:U to chyba najlepsza kontynuacja spod paluchów EA. Wszystko było lepsze w tej części: gameplay, misje, muzyka, fabuła, strzelanie. Nawet bekowe dancing nazi dogs nikogo nie mierziły. A Manon? Idealnie obsadzona postać. Silna, kobieca, niezależna oraz z poczuciem misji i zemsty. Nikt się wtedy nie przejmował, że gra się kobietą. Nikomu to nie przeszkadzało. 

W BFV kobieta na pierwszym planie też nie jest problemem. Problemem jest cała reszta. Gracze oczekiwali realnych walk w którymkolwiek z wielkich konfliktów. Czy to 2WŚ, czy Vietnam, czy Korea, czy walki w czasie Zimnej Wojny. Nieistotne. A przynajmniej nie jako najważniejsza kwestia. Realizm. To było sygnaturą BF-ów. A co dostaliśmy? Ciężko to opisać słowami. Dostaliśmy coś czego niespecjalnie chcieliśmy. Żeby nie było. Nie mam problemu z grami typu Fortnite. Rozumiem, że kogoś bawi i wciąga taka rozgrywka. Sam nawet za czasów psx ogrywało się namiętnie Hogs of War (chociaż bliżej tej grze do Wormsów). Kolorowo i wesoło? To nie wojna o jakiej nam opowiadano. I nie pasuje do formuły Battlefieldów. BF1 przyjął rewolucje z Battlefronta i szczerze powiedziawszy fuksem udało się Dice pogodzić to z schematem wojny totalnej. Chociaż wielu już wtedy kręciło nosem.

Nie wiem gdzie zmierza seria ale chyba wysiadam z tego pociągu na następnej stacji zanim skład wykolei się o swoje własne pomysły.

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że się zawiodę, a to co zobaczyłem mi nie przeszkadza. Kiedy była zapowiedź BF1 hype był u mnie na poziomie zerowym i kupiłem dopiero wersję Rewolucja. Tutaj jest duża szansa, że kupię grę na premierę. Mam w nosie zarzuty o kolorowe postacie i kamuflaże tak długo jak będzie mi się dobrze strzelać i grać. W CoD ten cały badziew jest od dawna i nikomu nie przeszkadza pomimo braku zmian w rozgrywce od czasu premiery pierwszej części. Tam tylko personalizacja się rozwija, a cała reszta stoi w miejscu i dlatego podziękowałem tamtej serii.

Tu podoba mi się wreszcie możliwość przemieszczenia broni stacjonarnych czego brakowało mi w BF1, bo były rozmieszczone na mapach w tak fatalnych miejscach, że cudem udawało się kogokolwiek trafiać.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Yakubu napisał:

Ale będę na(pipi)iał czarną lezbą z różowiutkim Thompsonem i kolimatorem :banderas:

Ogólnie to na aż taką skrajność bym nie liczył. Wszystko zależy od kamuflaży jakie udostępnią twórcy. Jeżeli będzie jak w BF4 albo i nawet bardziej okrojone z krzykliwych kolorowych kamuflaży, to jedyne co pozostaje, to barwy loga i papa żołnierza, poza oczywiście płcią i kolorem skóry.

Odnośnik do komentarza

W żadnej grze nie przeszkadz mi granie kobietą. W Siege gram głównie babkami ( Zośka, Twitch czy Mirra) boli mnie natomiast ta debilna custimizacja. Nosz kurde jeden w stroju samuraja, drugi jak obcy, trzeci ma mundur z 2 wojny światowej. Na dodatek fioletowe karabiny z podwieszanym misiem. 

Wierzę, że Dice nie pójdzie w  taką skrajności, ale wiem że będzie ujowo. 

Nie wierzę natomiast, że będą się tak przykładać do kolejnych darmowych dlc, tak jak przykładali się do tych DLC w BF1. No nie ma (pipi)a we wsi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...