Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Na wielu internetowych stronach można się natknąć na informacje od osób, które widziały pokaz BF Virgin za zamkniętymi drzwiami i w sumie zgodnie twierdzą, że to co pokazali publicznie jest tragedią w porównaniu z tym, co oni widzieli wcześniej. Po oswojeniu się z tym gównem i ochłonięciu z emocji, mam jeszcze jakąś nadzieję. Może takie było założenie, żeby publicznie przedstawić tę marketingową, najbardziej rakową stronę gry, na której robi się największy biznes, a będzie to tylko jedna z twarzy gry. Z drugiej strony nie widziałem jakiegokolwiek wpisu uspakajającego graczy, tak jak ma to często miejsce w takich przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Nie no najlepsze są wrzuty, że jak komuś się nie podoba, to jest seksistowskim mizoginem XDDD Ach te lewaki, zabijałbym boleśnie.

 

Masakra, teraz wszyscy informatorzy Battlefielda, jak Battlefield Bulletin, Westie i inni wrzucają #EVERYONESBATTLEFIELD XDDDDD Damage control jest zbyt duży. 

 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Rozi napisał:

 Ach te lewaki, zabijałbym boleśnie.

 

 



I widzisz Rozi, specjalnie pomyśleli o tobie! Teraz po skórkach będziesz mógł rozpoznać lewaka, gdyby nie te kolory i kobiety, to strzelałbyś do normalnych ludzi. Ja tam byłbym wdzięczny za wspaniałomyślność DICE.

 

Spoiler

Nie pisałem - co jako wieloletni fan i osoba, która grała w każdego BF'a - myślę o pierwszym evencie dotyczącym gry.  Był absolutnie fatalny - głównie trailer i sposób prowadzenia rozmowy z devami. Krótki teaser był chaotyczny, niespójny i nie pokazywał gry w zasadzie. Niepotrzebnie zmarnowane kilkanaście minut mojego życia.  Koniec końców założę się, że gameplayowo będzie to miks BF1, pomysłów rodem z R6: Siege i domieszką Bad Company.

Komentarz do narzekań na brak realizmu i autentyczności skwituję tylko tak: XD

 

 

Edytowane przez Hendrix
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że wyszydzany i poniżany arcade`owy Call Of Duty: WWII pokazał więcej klimatu i realiów drugiej wojny niż ujawni uchodzący dotąd za bardziej realistyczny, wręcz "symulacyjny" Battlefield. 

Niestety...plaga, wręcz rak poprawności politycznej, płciowej i rasowej rozlewa się po wszystkich mediach tj filmowych i growych niczym Odra w 1997 roku. Po tym jak Disney zniszczył markę Star Wars, tak teraz EA&DICE grzebią żywcem Battlefielda. Ehh!:frog:

Odnośnik do komentarza

Płakaliście na lootboxy w Battlefroncie (i rzekomy system P2W przejaskrawiony do granic możliwości, który kupował tylko człowiek upośledzony), to EA i DICE zrobiło tak jak community sobie tego życzyło - Zamieniło system Premium na system Customizacji (zamiast lootboxów).

 

"Jak lootboxy, to tylko customizacja"

 

Przecież sami tego chcieliście.

Odnośnik do komentarza

Kto płakał? Chyba cebulki, którym było szkoda kasy na kolejne DLC. Bo przecież somsiad EA złodziej i gdzie panie czysta złoty za gre. 

Ja pyerdole setny raz mówię wam, że premium było dobre. Dobre dla tych którzy grają w tę grę  regularne od dnia premiery. Kompletną bzdurą jest to, że  dzieli społeczność. Moim zdaniem dzieli ale na lepsze, bo większość tych BFowych dałnów grało na mapach z podstawki. Doskonale widać, to teraz na francuskim dlc, które od jakiegoś czasu jest za darmo.

A już na pewno nie miało wpływu na serwery i ilość graczy, bo nie ma problemu, żeby wyszukać kilka pełnych dla każdej mapy. 

Ja nie wierzę w te skrzynki, może na początku będzie ok ale później coś wymyślą, albo odbije się to na jakość dodawanych map i trybów. 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Farmer napisał:

Ale przyznasz @Hendrix, że trailer trochę bekowy, a ten "suicide squad" gryzie się z ogólną koncepcją wojny, c'nie?

Gdyby zamiast katan i protez byli np. Eastwood, Savalas, Rickles i Sutherland ze swoim czołgiem lepiej bym to zniósł. Ba, nawet grałbym w takiego BF-a.



Ja mogę pisać tylko ze swojej perspektywy - a ta jest taka, że BF jedyne co miał wspólnego z wojną to sprzęt (powiedzmy) i teatr działań - a i ten najczęściej był z fikcyjnych konfliktów. Baaaaardzo wątpię, że rdzeń rozgrywki się w jakikolwiek większy sposób zmieni (oprócz wspomnianych "inspiracji" R6: Siege). Będzie sprzęt z WWII i okolic? Będzie. Pojazdy? Będą. Miejscówki? Też.  Nadal będzie to w zasadzie taka sama gra, odgrzewana po raz wtóry. Chociaż zapowiadane zmiany może rzeczywiście nadadzą większy posmak planowania i taktyki. Taktyki w rozumieniu gierki, gdzie biega 64 osób i strzelają do siebie w walce o flagi, rozbijają się w powietrzu po paru sekundach i campują pojazdami nabijając punkty. Taaak, to na pewno nadal będzie BF - oby tylko lifting wypadł ok.


A to czy ktoś będzie biegał w przysłowiowym różowym mundurku - to mnie nie obchodzi, najwyżej będzie się bardziej wyróżniał na polu bitwy i szybciej zginie (większość graczy i tak będzie unikała takich rzeczy, zresztą wątpię w obecność skrajności) xDDD  Co do trailera, jak pisałem  - no nie jest dla mnie bekowy, a po prostu fatalny. W trailery nie gram (jak w kampanie od DICE :v), więc oprócz złej reklamy, to mnie to nie za bardzo obchodzi. Zresztą będzie pewnie beta, wtedy się przetestuje i zadecyduje o ew. kupnie.

Starałem się nie komentować w tym temacie i dobrze mi szło, ale jak dorosły człowiek nawet w ironicznym (tiaaaaa) tonie piszę o zabijaniu lewaków, bo mu gierkę zepsuli stylizacją i kobietami, to no... odpisałem.  Ciężko to nawet nazwać dziecinnym zachowaniem.

Katana na polu bitwy, oj jak najbardziej, ale znając życie będzie późnym unlockiem i jak zwykle zostanę przy podstawowej broni melee :|



 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, chris85 napisał:

Kto płakał? Chyba cebulki, którym było szkoda kasy na kolejne DLC. Bo przecież somsiad EA złodziej i gdzie panie czysta złoty za gre. 

Ja pyerdole setny raz mówię wam, że premium było dobre. Dobre dla tych którzy grają w tę grę  regularne od dnia premiery. Kompletną bzdurą jest to, że  dzieli społeczność.

 

Trochę jednak dzieli. O tym od dawna trąbili JackFragsy, LevelCapy i inne jutubery. W mapy z premium po jakimś czasie coraz mniej ludzi zaczyna grać i tak wszyscy później wracają do podstawki. Problem bardziej dotyczy jednak wersji PC, która jest mniej zaludniona.

 

Moim zdaniem idealnie by było jakby mapy wychodziły dla wszystkich, cały czas pojawiał się nowy content, a za te wszystkie dodatki EA/DICE zarabiała by na opcjonalnych dodatkach w stylu - "Ej, lubię tą grę. Wydałem 250zł na premierę, gram już 250h i dalej mi się podoba, a twórcy cały czas dodają content... A co tam, kupię sobie katanę na plecy/czarny face paint, żeby mój wojak się bardziej wyróżniał, kiedy sprzedaję kosy". Trailer miał być chyba opowiedzeniem na szybko wszystkich nowych rzeczy, a zarazem sprzedaniem nowego modelu biznesowego.

Może to słabo wygląda przy kontekście WW2 ;)

 

Niestety na EA/DICE się trochę zawiodłem po Battlefroncie 2. Cała gra jest dobra i przynosi dużo frajdy, ale koszmarnie zawalają w tej chwili z dodatkowym contentem.

Tak zawalają, że aż zacząłem tęsknić do Premium.

 

 

48 minut temu, Hendrix napisał:

Starałem się nie komentować w tym temacie i dobrze mi szło, ale jak dorosły człowiek nawet w ironicznym (tiaaaaa) tonie piszę o zabijaniu lewaków, bo mu gierkę zepsuli stylizacją i kobietami, to no... odpisałem.  Ciężko to nawet nazwać dziecinnym zachowaniem.

 

 Agree.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hendrix napisał:



Ja mogę pisać tylko ze swojej perspektywy - a ta jest taka, że BF jedyne co miał wspólnego z wojną to sprzęt (powiedzmy) i teatr działań - a i ten najczęściej był z fikcyjnych konfliktów. Baaaaardzo wątpię, że rdzeń rozgrywki się w jakikolwiek większy sposób zmieni (oprócz wspomnianych "inspiracji" R6: Siege). Będzie sprzęt z WWII i okolic? Będzie. Pojazdy? Będą. Miejscówki? Też.  Nadal będzie to w zasadzie taka sama gra, odgrzewana po raz wtóry. Chociaż zapowiadane zmiany może rzeczywiście nadadzą większy posmak planowania i taktyki. Taktyki w rozumieniu gierki, gdzie biega 64 osób i strzelają do siebie w walce o flagi, rozbijają się w powietrzu po paru sekundach i campują pojazdami nabijając punkty. Taaak, to na pewno nadal będzie BF - oby tylko lifting wypadł ok.


A to czy ktoś będzie biegał w przysłowiowym różowym mundurku - to mnie nie obchodzi, najwyżej będzie się bardziej wyróżniał na polu bitwy i szybciej zginie (większość graczy i tak będzie unikała takich rzeczy, zresztą wątpię w obecność skrajności) xDDD  Co do trailera, jak pisałem  - no nie jest dla mnie bekowy, a po prostu fatalny. W trailery nie gram (jak w kampanie od DICE :v), więc oprócz złej reklamy, to mnie to nie za bardzo obchodzi. Zresztą będzie pewnie beta, wtedy się przetestuje i zadecyduje o ew. kupnie.

Starałem się nie komentować w tym temacie i dobrze mi szło, ale jak dorosły człowiek nawet w ironicznym (tiaaaaa) tonie piszę o zabijaniu lewaków, bo mu gierkę zepsuli stylizacją i kobietami, to no... odpisałem.  Ciężko to nawet nazwać dziecinnym zachowaniem.

Katana na polu bitwy, oj jak najbardziej, ale znając życie będzie późnym unlockiem i jak zwykle zostanę przy podstawowej broni melee :|



 

Jest dużo prawdy w tym co piszesz. Ja oceniam to co widzę, a trailer trochę mnie tak znienacka kopnął w klejnoty. Nie trawię customizacji postaci, zabawy w perki, itd. Sam nie wiem dlaczego. Po prostu nie trawię. Oczekiwałem brudnej, Wielkiej Wojny, a dostałem w trailerze kolorowy chaos wg Michaela Bay'a. Nie oceniam Battlefielda ani gameplay'a (bo go nie dostaliśmy jeszcze) tylko trailer. Bądźmy szczerzy, nikt nie ocenia BF-a po trailerach. Pokażą grywalny kod na E3 i wtedy możemy rozmawiać o rozgrywce, zmianach, fortyfikacjach, itd. 

Podobne podejście miałem przy okazji multi Uncharted 4. Zmiany wydawały się kontrowersyjne i w pewnym stopniu takie były. Grało się mi całkiem przyjemnie (pomimo skopanego matchmakingu) ale względem poprzednich odsłon, randomowość w kwestii killi/śmierci była znacznie wyższa. Oczywiście obie gry wiele różni i nie porównuje ich czy coś.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, da$io napisał:

Jakby na początku trailera dali info, że to gra dla wielbicieli Fortnite to spoko,wielu zaoszczędziłoby swoje cenne minuty. Niech sobie puszczają nawet buziaki tylko inna grą, Plants vs Zombies na przykład. 

 

Fan Battlefielda powinien wsłuchiwać się też w prezentacje i to o czym producenci mówią i czekać na gameplay, a nie tylko oglądać trailer. Jakby słuchał, to doskonale by wiedział że gra z Fortnite nie będzie miała wiele wspólnego.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ficzer fajny, wyglada na zżynkę. Okazuje się, że skiny jednak komuś przeszkadzają, internety podają że większości. Poza tym wciskanie kobiety na siłę by potem jakiś nawiedzony redaktor polygonu nie zarzucił im rasizmu, seksizmu czy czego tam jeszcze też jest średnie.Tak więc tego...

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

no tak zrzynka z fornite'a, co z tego że będą działać prawdopobnie na zupełnie innych zasadach i będą pełnić zupełnie inną rolę. Serio ta drama z  trailerem zawędrowała już na takim poziom absurdu, że tracę wiarę w ludzi. 

 

Moim zdaniem budowanie umocnień, okopów jest naturalną i potrzebną mechaniką w taktycznym fps'ie z dużą liczbą graczy jakim jest Battlefield. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...