Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, SG1-ZIELU napisał:

Miałbyś system przeciągnięcia rannego żołnierza z linii strzału i dopiero reanimacja, w becie tego nie ma więc znając tą firmę dadzą później

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Albo w ogóle :lapka:

 

Zielu będziesz grał na PC czy konsoli? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SG1-ZIELU napisał:

Od BC2 robię preordery i kupuje premium, ale dość tego czekam spokojnie do premiery i wtedy się zobaczy.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Zaimponowałeś mi :) Może się po prostu starzejemy ;) W Narvik podoba mi się że można flagę przejmować też pod mostem(kurde jak to brzmi ;) ),nie trzeba się pchać do góry.W ogóle nowa część ładnie kładzie nacisk na obchodzenie wroga,natomiast minus że każde drzewo to skampiony gracz ;)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, da$io napisał:

Pewne zmiany nastąpią i dlatego opóźnienie z premiera.Ale to będą zmiany kosmetyczne. 

Jak sobie przypomnę ilość funu z gry  w takim Bad Company 2 to ręce opadają. Piękna destrukcja, tony sprzętu... teraz pięć karabinów na krzyż i wypadające okna. Jaka motywacja do grania przez setki godzin?

To jest beta i broni w "pełnym" będzie więcej.

BC3 się pewnie szykuje, ale jako produkt na nowe konsole. Jestem ciekaw czy faktycznie wsadzą 128 graczy do meczu multi jak plotkują internety.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, SG1-ZIELU napisał:

I jak będę wyglądały moje staty na tle grających na myszce ?



Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie wiem jakie staty bylyby u Ciebie, ale ja grajac w BF i COD na PC nie odczuwalem roznic. Wiadomo, ze sa gry bardziej nastawione na klawiature i myszke. 

Nawet grajac w takiego fortnite, gdzie najwazniejsza rzecza w tej grze jest umiejetnosc szybkiego budowania, to niejednokrotnie udalo mi sie wyeliminowac dobrych graczy grajacych na klawiaturze i myszce. 

 

Przenioslem sie na PC, bo juz nie moge zniesc tak niskiego framerate’u na konsolach i obecna wersja BF wyglada jak guwno rozmazane.

 

 

Edytowane przez Mroku
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SG1-ZIELU napisał:

Mieli dać system przeciągnięcia rannego żołnierza z linii strzału i dopiero reanimacja, w becie tego nie ma więc znając tą firmę dadzą później

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Na tym etapie gry i tak blisko premiery (nawet po przesunięciu) nie spodziewałbym się dodania sekwencji przeciągania typów bo to zbyt złożona animacja. Podejrzewam, że cała animacja targania teammate'a i reanimacja trwała zbyt długo (i zbyt skomplikowanie) we wczesnej fazie gry więc ucięli to pierwsze. 

Odnośnik do komentarza
 
Nie wiem jakie staty bylyby u Ciebie, ale ja grajac w BF i COD na PC nie odczuwalem roznic. Wiadomo, ze sa gry bardziej nastawione na klawiature i myszke. 
Nawet grajac w takiego fortnite, gdzie najwazniejsza rzecza w tej grze jest umiejetnosc szybkiego budowania, to niejednokrotnie udalo mi sie wyeliminowac dobrych graczy grajacych na klawiaturze i myszce. 
 
Przenioslem sie na PC, bo juz nie moge zniesc tak niskiego framerate’u na konsolach i obecna wersja BF wyglada jak guwno rozmazane.
 
 
Skorzystałem z twojej rady i odpaliłem Pc z padem. Gra się bardzo dobrze i staty na plus. Teraz dałeś mi do myślenia

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Czemu to EA/DICE za wszelką cenę chce wszystko zmieniać, "ulepszać", mieszać. Już pomijam kwestie SJW, bo to nawet żal komentować, ale mieli tak dobrą formułę w BC2 (prosta rozgrywka, czytelne zasady, klasy przypisane na stałe, ulepszenia za doświadczenie), rozwiniętą później w BF3 (gdzie zmian było sporo, ale każda na dłuższą metę na plus i próg wejścia niski). Potem już zaczęło się psuć, mieszanie klas, zje.ane spotowanie, upgrade'y za kasę i wiele innych. 

 

Ktoś to wyżej słusznie pisał, że gra niby na 64 osoby a gra się gorzej i jest bardziej pusto niż na PS3 w 24 ludki. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie wystarczającą zmianą jest zmiana realiów. Pięknie to zrobili w BF1. Teraz wystarczyło iść za ciosem. Nowe mapy, bronie. D-Day, Stalingrad to mus, ale dorzucić do tego jakieś inne mniej "popularne" bitwy i było by git. EA powinno wypuścić własną wersję Fortnite, wskrzesić jakąś starą markę, a Battlefielda zostawić w spokoju. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.09.2018 o 12:49, McDrive napisał:

 

BC3 się pewnie szykuje, ale jako produkt na nowe konsole. Jestem ciekaw czy faktycznie wsadzą 128 graczy do meczu multi jak plotkują internety.

Jak pokazuje życie 64 nie znaczy miodniej niż 24, więc 128 mogą sobie w piz.dy wsadzić.

Odnośnik do komentarza

Jesssu, normalnie aż sobie włączę modląc się żeby ktoś jeszcze grał... 

 

Piątka póki co w becie więcej minusów jak plusów. Z plusów to polubiłem Narvik, bardzo dobrze zaprojektowana mapa, dla każdej klasy się znajdzie robota, do tego uprawnione czołganie i penetracja kulami przez ściany. Na minus z nowych rzeczy to ilość amunicji (ciągle trzeba uzupełniać), randomowe spawny, za długa animacja reanimacji (może w 20% przypadków przeżyłem jako medyk reanimując ludków). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...