Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.09.2018 o 07:56, SG1-ZIELU napisał:

Dokładne ale i tak deal za(pipi)isty płacisz 420 zł i grasz we wszystko przez cały rok. Sony i MS nigdy na taki program się nie zgodzą gdybym grał więcej na Pc to na pewno bym brał .

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

 

Sony nie, MS gdyby ea chciala to na bank by pozwolil. Ale to nie CW.

 

:dynia:

 

Edytowane przez Wolfie_
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Zagrałem dwa meczyki i......podoba mi się. O dziwo czułem tam starego, dobrego Battlefielda gdzie przyjemnie się strzela a mapa jest całkiem sensownie zaprojektowana. Super, że gra celuje w 60fps ale widać to po dosyć słabej grafice, a bugów jest strasznie dużo no ale miejmy nadzieję, że do premiery naprawią. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Giereczka miazga, czuc ciężar wojaka, dynamika na plus, nie (pipi)je adhd no i Rotherdam 10/10.
Narvik tez spoko w sumie.
Tak jak 4 i 1 mi nie podeszly tak tu jestem kupiony.
Graficznie na pro jak na bete jest kozak, dzwiek klasa jak zawsze.
Mega patent jest z tymi fortyfikacjami itd.
Chce sobie gdzies przeleciec skrótem a tu nagle odrutowane i zonk :)
Randomy jak zawsze wy(pipi)ka nie podnosza, ale w teamie jest baja.5df66f8400a6e4df0710dee5c9ba63e2.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Moldar napisał:

 

 


No ponoć white man wpisać się nie da :każ:

 

 

 

(pipi)a nie mogłem uwierzyć i musiałem sprawdzić na własne oczy

 

Same lewackie, SJW, i inne gówna tam pracują, marketing i promowanie gry idzie im coraz lepiej. Powodzenia

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, teddy napisał:

Mala ilosc preorderow, na twitchu zainteresowanie praktycznie zerowe. Licze ze gracze sie zmobilizuja jak przy battlefroncie i nie kupia tego smiecia

 

serio jest tak źle ( nie śledzę twitcha i nie jestem w temacie) czytałem że EA opłaciło streamerów więc spodziewałem się że gierka zyska nieco zainteresowania (https://www.resetera.com/threads/ea-trying-a-new-tactic-to-gain-traction-promote-battlefield-v-paying-streamers-this-weekend.67306/)

 

 

Odnośnik do komentarza

No oplacili, ogladalem troche shrouda wczoraj i mial wielki napis SPONSORED BY EA xDDDDD I nawet z tym oplaceniem byli chyba na 4-5 miejscu jako gra. Teraz wszystkie streamy oglada jakies 3.5k osob. BF nigdy nie jest w topie, ale na premiere nowej czesci (nawet bet czy alf) wskakiwal do top 3 bez oplacania streamerow, teraz lezy i kwiczy. I dobrze

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem po co oni na siłę robią z tej gry symulator jakiś xd
Battlefield to gra dla januszy,to jest zabawa a tu dice daje mechaniki z bardziej hardkorowych fpsow.
Jeden magazynek na rundę,no ja pierrrdole...
Brak regeneracji życia,szybki ttk no Red orchestra normalnie.
Tylko tam przynajmniej nie ma murzynów i Chińczyków w Stalingradzie.
Jak to możliwe ,że na PS3 z 24 graczami mieliśmy większą intensywność walki niż tutaj na 64.
Tutaj się nic nie dzieje, jest pusto nudnawo..
Oni musieli by zmienić rozmieszczenie flag, ogólnie te głupie mechaniki usunąć,
Narazie to jest tragedia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, oni napisał:

 

serio jest tak źle ( nie śledzę twitcha i nie jestem w temacie) czytałem że EA opłaciło streamerów więc spodziewałem się że gierka zyska nieco zainteresowania (https://www.resetera.com/threads/ea-trying-a-new-tactic-to-gain-traction-promote-battlefield-v-paying-streamers-this-weekend.67306/)

 

 


EA opłaca streamerów od samego początku, to standard już od BF4, tylko po aferze z tym związanej, wszystko teraz jest przejrzyste. Nie wiem, łatwo trollować BFV, ale zalinkowany temat to xDDDD - swoją drogę alpha też miała sponsorowane streamy. BF1 naturalnie również.

Odnośnik do komentarza

Ludzie się boją wyjść na otwarte pole, ciągłe przyczajki i ten zyebany system spotowania, tak zyebany, ja nie oczekuje od tej gry symulacji, żebym wskazywał co najwyżej zbliżoną lokalizację przeciwnika, tylko widzę typa, oznaczam go i mam go na radarze przez pewien czas. To była dla mnie podstawa od kilku lat w BF’ie. O tych bzdurach z leczeniem i amunicją w postaci jakiś punktów nie wspomnę.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z tym podnoszeniem jest jak z Dieselem w Szeregowcu Ryanie: masz murowane kule w dupę jak zechcesz ratować kumpla bo zazwyczaj gość obrywa na otwartej przestrzeni, a animacja podnoszenia jest długa i z pozycji przysiadu. Mało kto się kwapi by zarobić kulkę za ziomka z drużyny. Niby to wszystko bardziej naturalne ale w praktyce mało efektywne. W poprzednich odsłonach mogłeś podbiec , na glebę i potraktować strzykawką/defibrylatorem i niech sobie radzi (choć to powodowało nagminne nabijanie punktów za podnoszenie w BF3 i BF4 kosztem podwójnej śmierci bo typki tylko stali za rogiem i reanimowali zamiast wpierw wyczyścić przedpole).

Jak dla mnie system spotowania jest niepotrzebny. Nie w takiej formie. W poprzednich odsłonach naturalnym było oznaczanie dla siebie i ekipy tutaj oznaczamy tylko "point of interest" co prowadzi do kolejnej niepotrzebnej rzeczy: mnogość ikon i informacji na ekranie.

Jak mi się grało? Ciężko stwierdzić. Nadal uważam, że to BF1 na nowych mapach z paroma innowacjami. Mocne ograniczenie ammo w magazynku wymusza bardziej taktyczne podejście, a to na plus. Koniec ze staniem czołgiem na wzgórzu i okładanie pociskami. Chyba mocno podbili działka strzelców w czołgach. Sporo łatwiej jest ustrzelić typa z KM-u niż z działa.

Desant z samolotu za linie wroga jest ciekawy (łatwy sposób na nabicie kos :D ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...