Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, PiotrekP napisał:

Bo przez te pięć godzin to różnie było. Trzy razy był pełny skład i poszło gładko, a we dwójkę dostawaliśmy łomot, bo wróg był mocny i do tego walił z moździerza. Samemu to niezbyt jest sens w to grać. 

Gra jest nastawiona w PvE glownie na kooperację wiec nie dziwne że łatwo nie jest na tym etapie ale ja cisę samemu misje i jest czasami trudno to fakt ale póki co nie odbijam się od ściany. Tutaj nie ma co rushować, dwójka jest bardziej defensywna, nastawiona na rozkmine. Jak często giniesz to zawsze można sobie zrobić builda na konkretną misję. Jakby co chętnie w weekend pomogę w coopie. Co prawda dopiero dobijam do 10lvl ale w teamie raźniej. 

 

Btw dużo osób nie wie o co biega z tymi statsami

a8275055d90b5.jpg

Bo to też ma później wpływ na aktywowanie talentów.

Szybkie wyjaśnienie:

blue shield shows defense stats on your gear : health / armour etc.

yellow battery shows skills stats on your gear :
skillpower / skillhaste / things that affect your skills

red target shows offense stats on your gear :
Dmg increasing stats / chc / chd  etc.

you can find these stats rolled on your gear. 

like : an vest with CHC and Skillpower means it got 1 offense stat and 1 skill stat.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się że cześć misji pobocznych mi zniknęło zanim je zrobiłem. Teraz nie potwierdzę, bo maintenance jest, ale wczoraj je miałem. W ogóle to był patch dzisiaj, ktoś wie co zmienili?
Players should no longer be able to unlock Castle prematurely. This issue would block progression in some instances.
Read more at https://www.gamerevolution.com/guides/507619-the-division-2-1-03-update-patch-notes-downtime-maintenance#CZDH5EuTi1dkvbAg.99

Sprawdzę później, ale wygląda niepokojąco
Odnośnik do komentarza

Wczoraj udało się odblokować endgame i zacząć prawdziwą grę. :) Kampania to przyjemna kooperacyjna strzelanina w ubisoftowym stylu. Może za mało uwagi poświęcałem rozmowom, ale mam wrażenie, że jedynka mocniej stawiała na opowiedzenie jakiejś konkretnej historii. "Waszyngton potrzebuje pomocy, zrób to, to, to, a potem to". Nie żeby miało to dla mnie jakieś znaczenie, ale rzuciło się w oczy. Miejscówki bardzo fajne - muzea, hotel, bunkry, kanały. Sceneria cały czas się zmienia mimo zamknięcia nas w prawdziwym mieście.

 

7EADQ0a.jpg

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Co do miejscówek pod względem różnorodności i wykonania robią wrażenie do tego wszystkiego świetna muza autorstwa Ola Strandh jeszcze lepiej brzmi od jedynki ,idealnie dopasowana do akcji aż w ustawieniach zmniejszyłem skale innych na 65 i jest idealnie .I cieszy fakt że na Spotify znajduję się album.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, gamerTHC napisał:

Z tym zamkiem to kiepsko bo wczoraj mi się pojawił i odblokowałem go sobie.

No ja odblokowałem go jeszcze przed aktualizacją i zastanawiam się jakie problemy będą z tego powodu.

 

Aktualizacja zmodyfikowała też kwaterę główną, miejsce gdzie tworzy się przedmioty. Zrobili większy wyłom w ścianie, teraz łatwiej widoczne.

Mała rzecz a cieszy

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Oldboy napisał:

Co do miejscówek pod względem różnorodności i wykonania robią wrażenie do tego wszystkiego świetna muza autorstwa Ola Strandh jeszcze lepiej brzmi od jedynki ,idealnie dopasowana do akcji aż w ustawieniach zmniejszyłem skale innych na 65 i jest idealnie .I cieszy fakt że na Spotify znajduję się album.

Muzyka Oli już w Jedynce była kapitalna a ten ambient który zrobiła w Survivalu zrywał mi beret za każdym razem(te dźwięki totalnego zagubienia i beznadziei w jakiej się znaleźliśmy MOC). W Dwójce muza też jest zayebista i trzyma ten wysróbowany poziom. Jedynie co mi się nie podobało w betach (bo w fullu do DZta jeszcze nie doszedłem ale pewnie tego nie zmienili) to zupełnie bezpłciowy dźwięk podczas podjęcia :( W Jedynce po wystrzeleniu flary czuło się że sytuacja jest napięta i ktoś zaraz może wpaść. To było takie oczekiwanie, odliczanie a w TD2 po wystrzeleniu flary jest tak jakby nic się miało przez czas nie wydarzyć. Nie czuć tego napięcia które było przy każdym podjęciu w TD1.

Odnośnik do komentarza

@mugenJa wiem z to facet xD mam 2 płytowe vinylowe wydanie gdzie w środku było jego zdjęcie z jakimiś podziękowaniami(też się zdziwiłem bo byłem pewien na początku że to babka). Napisałem Oli bo kij wie jak to odmienić a że pozniej poszła żeńska to odmiana "zrobiła" to dlatego że napisałem Oli. Smiesznie wyszło to fakt :D

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Od 15 lvl można zmieniać wygląd (w sensie twarz zostaje ale włosy, blizny, dziary itp)

Once you reach Level 15, and unlock the Campus settlement, travel over to it and speak with Henry. He’ll grant you access to some new missions. In order to unlock the ability to change your appearance, you’re going to need to unlock Joshua Summers, the game’s Barber. To do this you’re going to need to complete one mission. The first mission available to you is Bank Headquarters. Make your way over to it and complete the mission.

 

I jak ktoś chce może zostać np The Wither Ejdżent :D

c82e16e550289.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ja tam robię wsio wszystko, co dostępne, wyzwalam każdą dzielnicę z punktów kontrolnych, robiąc zadania poboczne. I tak to nie ma znaczenia, bo i tak byś robił te poboczne na 30 lvl. Miałem to samo w jedynce, że też większość pobocznych zadań już miałem w end game do roboty.

Odnośnik do komentarza

Hej, jeżeli chcecie pograć z ekipą w Division 2, to zapraszam do klanu "DywizjaPL"/ skrót: DPL, gramy codziennie, zapraszamy do dołączenia, im bardziej zgrana ekipa, tym więcej ciekawych itemów. Najlepiej z mikro, to będziemy gotowi na raida na 8 osób :D

 

Klan jest dostępny od 3 misji głównej po wizycie w Bazie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...