Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Faka napisał:

Jest sens siedzieć w klanie w ogóle? Dobre nagrody za zbieranie expa dla klanu są? Jakieś ciekawe schematy?

Jasne że jest sens. Po pierwsze zawsze masz ludzi pod ręką do gry, są polowania klanowe z lepszym lootem niż normalnie i cotygodniowe skrzynki klanowe na trzech poziomach brązowym, srebrnym i złotym.  Mi ze srebrnej wyleciał loot tak z 10GS lepszy niż zwykle. Ze złotej drop jest pewnie jeszcze lepszy.  Projektów klanowych jeszcze nie rozkminialem. No i jeszcze jak potrzebujesz pomocy bądź tworzysz rozgrywkę to informacje dostają wszyscy z klanu i zawsze Ci pomogą w miarę możliwości.

a9dd4f617ac1b.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz jest w myśl zasady duży buff=mały negatyw, mały buff=bez negatywu. Mi to w sumie nie przeszkadza. Ale zobaczę wieczorem jak zagram.Najbardziej mnie cieszy powiększona pojemność na zasoby i poprawiona optymalizacja na PC. Teraz 100 klatek trzyma przez większość czasu. Do tego lekko przebudowane menu też lepiej się prezentuje i jest bardziej czytelne.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.04.2019 o 14:00, Ryo-San napisał:

@20inchDT na Xboxie grają @Hum @gamerTHC @_Be_ @yab @Czezare więc może coś Ci podpowiedzą.

 

I ja też, ale tylko trochę :(. Tzw. życie ciągle mi przeszkadza niestety, ale jak będzie ktoś nowy na niskim levelu to z chęcią bym pobiegał jak będę mógł.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Figuś napisał:

Ja pie.rdole, czy wszyscy muszą tej chu.jowej masce biegać?! XD Wczoraj jak wbijałem trofkę za pvp to wszyscy dosłownie wszyscy w tej samej masce :Coolface:

xD akurat wziąłem pierwszą z brzegu żebym ładnie wyjść na zdjeciu :wub:

Btw - Jak się zrobi Tidal Basin i przeniesie nas na T5 to pojawia się info o misji pobocznej "Plan oporu" ale po zajrzeniu na mapę nie ma tej misji. W misjach pobocznych też nic takiego się nie pojawia. Rozkminił może ktoś o co biega?

Edit:

Dobra znalazlem!

 

@Faka jeszcze się tym nie bawiłem. W ogóle to zapomniałem że to dodali. Będę za jakis czas przy konsoli to stestuje.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, raven_raven napisał:

 

I ja też, ale tylko trochę :(. Tzw. życie ciągle mi przeszkadza niestety, ale jak będzie ktoś nowy na niskim levelu to z chęcią bym pobiegał jak będę mógł.

Zapomniałem @20inchDT, że nasz klan jest otwarty. Szukaj pod nazwą FPE lub RTJK, ew. wieczorem poleci zaproszenie.

 

Zmiany w modach broni? No generalnie mam wypipane, ot balans gry. :dunno:

 

Ale dziś Tidal Basin wjedzie z ekipą :obama:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...