Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z dostępnych sprzętów jakie miałem stworzyłem coś na wzór tanka, wszystko na niebiesko :D 400 tysi pancerza, 120 zdrowia a i tak dość szybko pasek leciał, więc przypuszczam, że znowu zrobili tak, że tank jest nieopłacalny i lepiej iść w obrażenia, co z kolei będzie bardzo łatwe, bo wystarczy iść... właśnie w obrażenia O_o Może jeszcze wypadnie mi coś z talentów ciekawych, ale póki co nie znalazłem czegoś takiego jak było kiedyś, że dostajemy dodatkowe procenty do obrażeń jak spadnie nam pancerz itp. Talenty nie mają wymagań co do rozwoju builda, możemy dać wszystko jak leci. Jak skończyliśmy misję na wymagającym, to ja i 2 innych randomów mieliśmy obrażenia coś powyżej 70mln, jeden się wybijał i miał ponad 250mln, więc pewnie wszystko na czerwono, ale padał jak mucha :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grabipl napisał:

Tak, ale ja bym musiał kupić na dwóch kontach

ale na dwie konsole czy konta ? moze na dwa konta na jednej konsoli mozna podzielic.

Wczoraj pisze do mlodego sciagnij FF7, oczywiscie sciagnal ze swojego a powinnien z konta kolegi ktore jest podstawowe. Wchodzac na swoje konto mialem klodke na grze, wszedlem do pss, zaciaglem ze swojego i klodka zniknela. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

To u mnie jest dopiero zagmatwane.
Chciałem kupic z kolegą na 2.
Ok podstawkę można kupić, a passa oddzielnie każdy na swoim koncie no ale moje główne konto jest na usa..
I teraz jak podstawkę będę miał z pl konta kumpla a passa kupie na swoim us to strzelam ze to nie zadziała.
W większości gier z pl kont jak wchodzę w sklepik bezpośrednio z gry to mi wywala error.
Niby 7 dych nie majątek no ale dla mnie ta gra jest 3 wyborem do pyknięcia z kumplem weekendowo.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Szymek napisał:

ale na dwie konsole czy konta ? moze na dwa konta na jednej konsoli mozna podzielic.

Wczoraj pisze do mlodego sciagnij FF7, oczywiscie sciagnal ze swojego a powinnien z konta kolegi ktore jest podstawowe. Wchodzac na swoje konto mialem klodke na grze, wszedlem do pss, zaciaglem ze swojego i klodka znikla.

 Dodatek Warlords i season pass 1 jest przypisywany tylko do konta z którego zostało ono kupione, nie podzielisz z innym dodatkowym kontem na konsoli

Odnośnik do komentarza

Ktoś wytłumaczy mi skąd lub jak zrobić/zdobyć te mody z poziomami umiejętności do skilli, niby u tej babki próbuję wycrafcić trzeci mod ale jakoś nigdy mi nie chce wyskoczyć do slotu pneumatyki (pneumatics czy fx, nie wiem kurła?)? Taki chem launcher, który nie ma tego moda jest cienki i słabo leczy, stąd nie mogę wykminić skąd ten mod wziąć.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dajcie znać ile zajmuje kampania w porównaniu do podstawki. Wczoraj skończyłem dopiero Epizod 2 i matulu jakie to było dobre. Serio, od jedynki nie mogę nazachwycac się jak Massive robi wnętrza lokacji. Są w tym mistrzami. Pentagon był tak dobry, że ja yebie. Pierwszy epizod tez mega z rezydencja prezydenta czy zoo. Ale teraz chyba czeka mnie najlepszy epizod i prawdziwy wstęp do WotNY. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Czy to jest pełnoprawny single player z fabułą, ten dlc?

 

raczej dywizja zawsze była robiona z myślą o szerokiej kooperacji, ale jak najbardziej w pojedynkę też można przejść tylko takiego funu z gry nie będzie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Czy to jest pełnoprawny single player z fabułą, ten dlc?

Oczywiście, że tak. W dwójce idą w stronę Destiny z dodatkami. 

 

A jak każda kampanie w Dywizji, tutaj tez można grać solo. I ja takie granie zdecydowanie preferuje najpierw. Skupić się na lokacjach j fabule grając swoim tempem. W coopie i tak potem przechodzi się te misje mnóstwo razy. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.03.2020 o 11:20, KOMARZYSKO napisał:

No i rekalibracja jest prostsza, wrzucisz RAZ dany atrybut czy talent do biblioteki i korzystasz z niego do woli. Jest szybciej i wygodniej.

 

Czyli nie trzeba już kisić wyposażenia z potencjalnie przydatnymi talentami tylko zrzucam sobie raz talent z jednego sprzętu do biblioteki a potem mogę go wykorzystać z tej biblioteki tyle razy ile chcę do rekalibracji nowych sprzętów?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, - V - napisał:

Dajcie znać ile zajmuje kampania w porównaniu do podstawki. 

Wg mnie kampania jest długa i konkretna ale ja gram sobie teraz solo, sam szukam zasobników SHD bez żadnych mapek czy filmików z neta, chodzę po różnych zakamarkach i chłonę klimat NY. Także po pokonaniu pierwszego bossa (jest ich 4 plus ostatni główny boss czyli Kenner) i przejściu jednej długiej misji (każda z tych dużych misji jest podzielona na 4 mniejsze) mam może na liczniku z 4-5 godzin. Oczywiście jakby wjechać tam we 4 i polecieć na pełnej koorwie to zakładam że 3-4h i pewnie by było po wątku fabularnym. No ale to i tak dopiero wstęp do endgejmu z DLCka także jeszcze w chooy przede mną :)

 

@Schranz1985 sama podstawka spokojnie wystarczy żeby casualowo cieszyć się grą. Jak skończycie wszystko i wkrecicie się w temat to weźcie wtedy Warlords of NY bo naprawdę warto. NY miażdży jajca!

af293e065e484.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...