Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

No ja się teraz ostro wczułem w speedruny w misjach ekspedycyjnych na Uniwersytecie Kenly'ego. No coś pięknego. Do tego teraz jest zayebisty modyfikator czasówek. Wrogowie po śmierci wybuchają więc czasami idzie taka reakcja łańcuchowa że morda się sama cieszy. W 4 osobowym teamie gra się po prostu wykoorwiście. Zrobiłem narazie z randomami srebro w bibliotece na normalu (29 min 56 sec). Więc jeszcze metro i związek studentów. A to tylko normal. Jeszcze są czasówki na trudnym i wymagającym. Tam to musi być grubo. Ogólnie to można jakiś forumkowy squad złożyć i coś grubszego polatać. Jakieś punkty kontrolne 4+ na heroicznym poziomie świata, albo jakieś podejście do misji legendarnej. Ogólnie to jest w czym wybierać. No i ten yebany raid można by ugryźć. Sądzę że 30lvl rajdzie spokojnie można by już coś ugrać. Co nie @KOMARZYSKO :D

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ryo ja jestem zawsze chętny na wspólne granie :)
Testuję sobie zestaw 4xPatriot + cryty + lmg i jestem więcej niż zadowolony z jego potencjału, trza tylko dopracować lepszymi statami i chyba będzie to mój pierwszy build po patchu. Nawet udało mi się ubić trzech nowych hunterów.
Co do dzisiejszego lootu, to tak średnio - tylko dwa spoko itemki ba439acb905b27521a87c2ae30c2ba57.jpg58b41af77e4c985e4b0cd48ee3dd2e7c.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Koorwa mi jeszcze żaden egzotyk nie wyleciał :( ale widzę że na buildzie skill all gold ze zwykłej sticky można wykręcić 4mln 200k i prawie bańke na PvP (czyli jeden strzał i po pancerzu agencie) a kulki to 2.5 mln. Jakby we 4 się wy(pipi)ać na takich buildach na legendarkę to sądzę że byłoby wesoło :drinks: Medyk na skillach leczy 4mln HP 

c302bcefc68fd.jpg

fe932f728a705.jpg

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No legendy robią póki co po 2-3 godziny a to i nie zawsze jest gwarantem sukcesu. Póki co to chyba jedyna ekipa z Polski ukończyła legendę (klan Fame)To teraz pytanie jakie musi mieć yebnięcia BigHorn który leci tylko z legendark z dropem 5% bo zakładam że musi być dobry : ) 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Parę dni za mną i robię przerwę, przynajmniej do czasu aż nie poprawią paru rzeczy.

Przede wszystkim poziom trudności i skalowanie. Przypomina mi to patch 1.3 gdzie przeciwnicy lecieli na ciebie, bez żadnej refleksji i kładli nas na strzała. Sytuacje gdy np w misjach z BT medyk rzuca apteczkę na ziemię, która bez kitu na wymagającym przyjmie kilka magazynków nim uda się ją zniszczyć (zakładając że uda ci się do niej dostać), to żaden wyjątek. Do tego żaden impuls czy EMP nie jest w stanie jej uszkodzić. Porucznicy, którzy dodają całą kreskę zdrowia i chowają się gdzieś w jakimś niedostępnym kącie. Znowu jesteśmy na dosłownie strzała. Weź no wychyl się zza osłony na dłużej niż 2 sekundy i już nie masz pancerza. 

Do tego nasze skile są wręcz śmiesznie słabe a ilość pancerza jaką mamy, nie robi w sumie różnicy. No to nie jest fajne. Reddit to jest aż zawalony postami o przegiętym AI wrogów. I to sumie nie że oni są jacyś super inteligentni. Ot zwyczajnie cię zraszują i cyk, mele. 

Robiłem solo CP4 i można je zrobić będąc cierpliwym, ale spróbuj ten sam punkt przejąć z ekipą...

 

Albo sytuacje gdy rouge was zaatakują. nie dość że zadają milionowe obrażenia, to używają po 10 skili naraz i najgorsze to to, że ich skille działają. A np mój dron bardzo, bardzo delikatnie mnie próbuje naprawić, jak by się bał że moja postać umrze od zbyt wielkiej ilości zdrowia lol.

 

Średnio zabawne.

 

Lootu miało być mniej, ale miał być lepszy. No raczej nie jest! Czemu w ogóle purpurowe itemy dropią na 40 poziomie, to ja nigdy nie zrozumiem.

 

Egzotyki są meh i większość z nich straciła imo rację bytu i zbieram je tylko z kolekcjonerskich powodów.

 

I żeby nie było że tylko narzekam, to sam dodatek jest ok. Fabuła do przełknięcia a NY mimo że mały, to jednak ciekawy. Tyle że, radość z grania średnia.

Odnośnik do komentarza

Mnie sama walka z Keenerem sprawiła nie lada wyzwanie i to na normalnym. Dopiero wykminiłem, że rushowanie na niego pomogło XD. A tak jak się czaisz z nim w walce to Cię jak burą sukę zjada. No trochę się z nim męczyłem niż z jego przydupasami.

 

Spoiler

Swoją drogą nie spodziewałem się tego po Faye Lau, że takie coś odwaliła, lubiłem babkę od pierwszej części. Dobrze, że chociaż Kelso się ostała.

 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dlatego ja jutro wskakuję z powrotem do Destiny ogarnąć nowy sezon i niecierpliwie czekam na patche poprawiające to co zepsuli. Chciałem sobie zrobić biuld na skille ale po co jak aktualnie liczy się tylko i wyłącznie DPS. Skalowanie? Trudny jest za łatwy, a wymagający zbyt przegięty dla grupy 4-osobowej. Niedziałające skille i talenty to już w ogóle jakiś żart. Widzę uczą się od najlepszych - Bungie.

Odnośnik do komentarza

@- V - jeszcze 5 dni. One nie mają chyba stałej rotacji. Jak się skończy to przy ikonce ekspedycji będzie napisane za ile znowu będzie aktywna. Samemu nie robiłem bo jak podchodziłem do pierwszej ekspedycji (biblioteka) to odbiłem się od jednego momentu w którym trzeba było bronić serwerów w takim dużym pomieszczeniu. Co chwila zmienia się serwer który masz bronić a moby cały czas wychodzą i nie dałem rady bo zawsze udało im się jakiś serwery rozyebac. I to na poziomie fabularnym było. Co prawda nie bawiłem się w jakiś specjalny build pod to ale spasowałem i polecieliśmy we 4 i to już była formalność. We 4 na trudnym robiliśmy każda ekspedycję w ok 30 min. Samemu na fabularnym, grając na spokojnie, czytając wszystko, zbierając rozmowy itp to pewnie ok godzinki na jedną

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...