Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Ultimate to raczej jest Ci zbędna. Tam w zasadzie będziesz miał tylko year 1 pass (plus oczywiscie ciuszki i emotki) który aktualnie zawiera 6 tajnych misji. Nie wiem jak z odblokowaniem specjalizacji po dzisiejszym patchu. Bez przepustki trzeba było robić tzw field reserch żeby odblokować każdą z 6 specjalizacji i bylo to bardzo nużące. Z przepustką specjalizacje odlokowywały się automatycznie. Jak już lepiej kupić edycję Gold czyli podstawka+pass

Odnośnik do komentarza

No patrzcie, tak pozmieniali, że teraz misja na wymagającym jest wymagająca :D Chyba poszli w prostotę, takie proste to teraz wszystko jest, talentów na krzyż, brak obrażeń do elit, czyli jak jeszcze bardziej utrudnić grę. Z jednej skrajności w drugą skrajność, ktoś z chorobą psychiczną chyba tam pracuje.

Odnośnik do komentarza

Akurat wywalenie obrażeń do elit uważam za dobry ruch. To była trochę zbyt prostacka statystyka. Ot dowalić sobie +100% do elit i ściągać złotka jak zwykle czerwone moby. Została ochrona od elit i teraz trzeba kombinować jak je w miarę szybko ściągnąć. No i chyba skończyły się czasy speedrunowania raidu bo bez obrażeń do elit będzie tam teraz ciężko. Sticki bomba też podobno wyłapały konkretnego nerfa i tutaj też się zgodzę bo to było przegięcie zarówno na PvE  (jak grałem z 3 technikami na sticki to czasami nawet nie oddałem strzału w wymagającej misji bo kulki czyściły jak po(pipi)ane). Na PvP też był z tym dramat. Czasami się ginęło w sekundę mimo że człowiek spędził wiele godzin nad PvP buildem. To yeb dobre kulki i wszystko jak krew w piach. Odechciewało się przez to biegać po DZcie.

 

@grabipl a czemu ma nie działać? Musi działać. Jedynie z season passem może być problem tak jak w przypadku Y1 Passa który działał tylko na koncie głównym. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No i koorwa to są prawilne zmiany a nie jakaś kosmetyka. Nawet zwródzcie uwagę jaki loot leci na początku w NY. Niby to 30lvl a loot jest zielony i niebieski czyli tak jakbyśmy dopiero zaczynali grać. Pancerz też jest jak w podstawce po 2 godzinach gry xD Nawet tutorial jest w stylu czym się strzela czym się skacze. Wszystko do przetasowania. Buildy w zasadzie od zera. No i ten NY. Słodki jeżu ależ tu jest klimacik z jedyneczki że hej!!

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No Tak średnio z tymi nerfami bym powiedział bo wczoraj nawet nie udało się skończyć misji na wymagającym. Trochę przesadzili. Jet jakiś już tutorial co się zmieniło i co robić najlepiej?

 

Swoją drogą ilość bugów w NY jest przerażająca. Co ciekawe są to bugi techniczne jak brak dźwięku przeciwników, które nie występują na mapie DC.

Odnośnik do komentarza

Najgorszy obecnie jest bug z npc w safe housach, przez co nie można popchnąć żadnej misji do przodu, ale mają to poprawić w trakcie dzisiejszej przerwy. Wczoraj pograłem z 3-4h. Klimat NYC jest gęsty, myślałem, że brak zimy będzie dużym minusem, ale wcale jej nie brakuje, no i nie można powiedzieć, że biega sie jak po DC. To stary dobry, brudny, rozj.ebany NYC z jedynki. :obama:

Na zmiany w buildach nie narzekam, bo nie mam pojęcia co będzie sie działo 40 levelu, póki co zaobserwowałem powrót starego sonaru, w końcu ma krótki cooldown i może będzie jakieś sensowne połączenie ze snajpą, jak w TD1.

Tak na 1 rzut oka większość zmian w armorze na plus, nieco uproszczeń, egzotyki chyba nieco znerfione. Pogramy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

W ogóle teraz jak patrzę, to złote itemy praktycznie stały się bezużyteczne, jedynie plecak i armor. No jest teraz zabawa z tymi przedmiotami. Wszystkie obecne buildy jakie znamy, nie nadają się do niczego :). No i loot też jakoś dziwnie leci, GS 505, a wypadają guwna na 455 nawet, coś chyba im nie pykło z tym.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, ale... Rekalibracja miała być prostsza, bardziej czytelna. A jak jest? Jeśli mam przedmioty w ekwipunku, to nie mogę z nich ściągnąć nic, i przenieść z niego na docelowy, najpierw muszę wybraną statystykę oddać do biblioteki. To wydłuża. Miało być dobrze, a wydłużyli. Bez sensu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...