Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Wredny napisał:

450? Ładnie żeś podgonił - ktoś Cię przeciągnął? Bo ostatnio byłeś daleko w tyle, jak gadaliśmy :)
No ja dopiero 470, tak jak @Ryo-San pamiętasz, co Pentagon graliśmy, więc paraolimpiada jak ch#j...
Ale jak będzie miejsce, to w piątek wieczorkiem na pewno będę na konsoli, więc :ogor:

Nikt. Przez weekend zrobiłem wszystko co mogłem w podstawce, odblokowałem cała mapę, która znowu zrobiła sie czerwona, wszystkie misje Invided i strongholdy. Teraz gram rzeczy z Year 1 Passa - Classified Assigments a potem będę jechał z fabuła 3 epizodów. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te rajdy to im idą jak krew z nosa. Drugi rajd i tak ma już chyba grubo ponad pół roku opóźnienia a jeszcze nie ma daty premiery. Przez ten cały rok kiedy ogrywałem wspaniałe rajdy z Destiny 2 szkoda mi było graczy TD2 którzy po raz 49894142524 przechodzili w kółko ten sam rajd. Masakra. Wiem że raid to nie jest pierwsza lepsza misja tylko trzeba wymyśleć mechaniki i 100 innych rzeczy no ale Ubi chyba ma koorwa od tego ludzi. Biorąc pod uwagę że takie mechaniki rajdowe w Dywizji są dużo mniej skomplikowane od tych z Destiny 2 to teraz taki rajd powinni wypuszczać z każdym nowym sezonem czyli co 3 miesiące a nie robić go rok i przesuwać co chwilę.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto kupić Year 1 Pass to za te 29 zł z promocji zdecydowanie warto. Te 8 Classified Assigments są świetne. Ograłem 5 z nich i każde było ekstra. O rożnej długości ale mniej więcej średnio zajmują ok 30 min ze znajdzkami. 

 

Polecam szczególnie jeżeli lubicie ten poziom szczegółowości wnętrz w wykonaniu Massive. Ja to uwielbiam :)

Edytowane przez - V -
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj trzy razy podchodziłem do drugiej misji w pentagonie, za pierwszym razem gdzieś w połowie mobek zablokował się w pomieszczeniu - nie zdążył wybiec bidulek, przez co skrypt nie chciał ruszyć dalej bo nie było możliwości ukatrupienia go.

Za drugim razem nie wiem czemu wywaliło mnie z serwera.

Jak to mówią do trzech razy sztuka... 

Spoiler

Na samym końcu podczas przeskakiwania przez siatkę wy(pipi)ał mi bluescreen, myślałem że wyjdę z siebie.

 

Odnośnik do komentarza

Po tym gear 2.0 może się skuszę znowu na zagranie, póki co nie ma sensu, jak wszystko będzie do śmieci. Ale nie zdziwcie się, jak nawet to nie wypali i będziecie jeszcze kilkukrotnie farmić od początku.

 

Ale ilość błędów szokuje, szczególnie te zbugowane mobki i powtarzanie misji...

Edytowane przez Mardok1986
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Mardok1986 napisał:

Po tym gear 2.0 może się skuszę znowu na zagranie, póki co nie ma sensu, jak wszystko będzie do śmieci. Ale nie zdziwcie się, jak nawet to nie wypali i będziecie jeszcze kilkukrotnie farmić od początku.

 

Ale ilość błędów szokuje, szczególnie te zbugowane mobki i powtarzanie misji...

Przecież aktualny Gear nie idzie do śmieci. Będzie opierał się na innych statystykach. Po prostu mały sens ma teraz ciągniecie do 500 geara skoro od patcha to nie to będzie level capem dla aktywności. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, - V - napisał:

Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto kupić Year 1 Pass to za te 29 zł z promocji zdecydowanie warto. Te 8 Classified Assigments są świetne. Ograłem 5 z nich i każde było ekstra. O rożnej długości ale mniej więcej średnio zajmują ok 30 min ze znajdzkami. 

 

Polecam szczególnie jeżeli lubicie ten poziom szczegółowości wnętrz w wykonaniu Massive. Ja to uwielbiam :)

 

Przekonałeś mnie - kupione :lapka:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurła, ale ta gra ma teraz tyle contentu, że głowa mała. Skończyłem grać wtedy, gdy wymaksowałem w tej grze wszystko łącznie z najazdem czarnych kłów, a potem długo, długo nic nie było z nowych zawartości. A teraz to mam motywację to maksowania 3 nowych klas (wcześniejsze też zrobiłem wszystko), jakieś nowe zadania poboczne i tajne misje, no jest co robić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...