Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, grabipl napisał:

Do raidu na normalu potrzebny jest dobry set i zgranie druzyny. Mój klan dobrze radzi sobie z najazdem, czesto nawet czasówki robią(ostatnio dołączyłem do jednego i zeszliśmy poniżej 16min)

Hahah, mnie tam żadne czasówki nie w głowie. Po prostu chciałbym go zaliczyć na normalu z fajna ekipa i nie przechodzić go pół dnia :)

Odnośnik do komentarza

Dobra jakiś szybki guide co robić w tym endgamie? Zrobiłem story i odblokowałem WT1. Rozumiem, że teraz po prostu mam zbierać loot, podnosić Item level, zrobić Strongholdy i wbić WT2 i tak w kółko do WT5? Są tu jakieś soft i hard capy jak w destiny czy zawsze jest szansa na wyższy Item level z każdego dropu?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, - V - napisał:

Właśnie, bardzo chciałbym zagrac ten raid na lotnisku. Czy jest on w ogóle już grywalny czy dalej wymaga niesamowitego skila i 24 godzin wolnego czasu? 

Trzeba mieć builda z dobrym DPSem i obrażeniami do elit i można lecieć. Ludzie na konsolach to już kończą poniżej 10 minut także sporo się pozmieniało w tym temacie. Oczywiście zakładam że nam by to za pierwszym razem zajęło kilka godzin ale trzeba się będzie jakoś ustawić to polecieć. Nie wiem czy teraz czy jak wejdzie loot 2.0 ale to kwestia dogadania.

Odnośnik do komentarza

Skład to nie będzie problemem tylko buildy zapewne będą : ) pogadam dzisiaj z kumplem który na PC ten raid skończył już ponad 100 razy to może da mi jakieś tipy na dobre buildy żebyśmy się nie yebali z tym pół dnia. Zresztą po każdym etapie robi się save i jest ważny do resetu (tak jak w Destiny). @WisnieR wbijaj tam na WT5 i zostawiaj sobie wszystko co obrażenia do elit to byś też z nami zarajdował.

Odnośnik do komentarza

No Ciebie oczywiście też brałem pod uwagę. Ewentualnie zrób tak jak pisałem. Zbieraj rzeczy z obrażeniami do elit. Ogarniaj specjalizacje. Najwyżej się zrobi jedno dwa podejścia i jak nie damy rady to wtedy przetasujemy skład i zostaną Ci co mają najlepsze buildy a kilka osób się poszuka na grupie TD. A następnym razem polecimy już wszyscy razem na loot 2.0 Ale też nie ma co się martwić na zapas. Pamiętam że jak graliśmy ten raid na samym początku to na bieda buildach doszliśmy chyba do 4 etapu. Fakt że zajęło nam to milion godzin i było tysiąc zgonów ale jak wtedy tak daleko doszliśmy(a wtedy były tylko 3 specjalizacje) to teraz powinno być myk myk.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Generalnie na codzień gram buildem opartym na techniku i jego gadżetach ale mam też build typowo ofensywny, oparty na surwiwaliscie z obrażeniami do elit ponad 70%, AR ponad 40% i ochroną przed elitami ponad 30%. AR to Wolverin z wykraftowanym max dps. Na heroicu dobrze się sprawdza, więc chętnie przetestował bym go na raidzie.

Odnośnik do komentarza

Ja pewnie też wrócę ale dopiero jak wyjdzie ten nowy loot teraz to trochę waste of time. W ogóle to oni trochę bekę z graczy robią, pomyslcie sobie że gracie w to od premiery i co patch dev Wam psuje builda xD na reddicie ludzie byli mocno wkoorwieni, zwłaszcza że na początku trudno było o dobry build bez tysiąca godzin grindu że względu na skopany loot. Teraz jest trochę lepiej a zobaczymy co przyniesie ten 2.0

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.02.2020 o 19:08, PiotrekP napisał:

Na PS4 już jest za 125 zł, ale niedostępne jak się ma pudełkową wersję podstawki. Po prostu nie wykrywa gry. :facepalm: Trzeba więc czekać. 

Da się kupić. Trzeba tylko przywrócić licencję w ustawieniach konta na PS4. 

edit: już nawet nie trzeba się bawić z licencją. Można już kupować normalnie.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Zbieram ekipę na rajd na piątek wieczorem. Z mojej strony mam 3 osoby plus ja, ktoś się jeszcze pisze? @KOMARZYSKO? @Figuś? @Wredny? @WisnieR? @- V -?

Dużo osób poleca ten raidowy build oparty na Pyromaniacu. Ta broń dropi z bossów True Sons a nawet czasami można ją kupić u Vendora. Do piątku jeszcze sporo czasu dlatego jakieś buildy można ogarnąc ; ]

p.s jak kogoś nie wymieniłem ale chciałby przyrajdować w piątek to oczywiście niech daje znaka! Gramy na PS4

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...