Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto kupić Year 1 Pass to za te 29 zł z promocji zdecydowanie warto. Te 8 Classified Assigments są świetne. Ograłem 5 z nich i każde było ekstra. O rożnej długości ale mniej więcej średnio zajmują ok 30 min ze znajdzkami. 
 
Polecam szczególnie jeżeli lubicie ten poziom szczegółowości wnętrz w wykonaniu Massive. Ja to uwielbiam
A co jeśli zacząłem grać od wczoraj i pewnie nie zdążę zrobić tego co oferuje SP1?
Po zakończonym SP1, nadal będę mieć dostęp do tego o czym piszesz?
Odnośnik do komentarza

Dobre pytanie, też chętnie poznam odpowiedź, bo pierwsza część mi się podobała. Teraz chciałem skorzystać z darmowego weekendu z grą tylko nie wiem jak to zrobić... Wczoraj jak przeglądałem opcje to nigdzie nie miałem możliwości gry za free. Mogłem tylko kupić grę albo ściągnąć wersję demo. Mam ściągnąć demo aby móc zagrać? Grę pewnie kupię ale chciałem ją pokazać kumplowi, który nie jest jeszcze przekonany.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kolos28 napisał:

A co jeśli zacząłem grać od wczoraj i pewnie nie zdążę zrobić tego co oferuje SP1?
Po zakończonym SP1, nadal będę mieć dostęp do tego o czym piszesz?

Tak, ta zawartość będzie dostępna cały czas. Jedyne co przemija to takie (pipi)y jak wcześniejszy dostęp do epizodów. ;)

 

Te misje specjalne bedą cały czas dostępne. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie pół roku zrobiłem wszystkie raidy w Destiny, zebrałem wszystkie egzotyki (oprócz sleepera i tarabathy), osiągnąłem Legend w crucible i zostało mi czekać na nowy sezon. Ale w międzyczasie z chęcią wrócę do dywizji, bo w końcu ma to ręce i nogi.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, - V - napisał:

Co z dzisiejszym raidem dzisiaj? 

Gdzieś pewnie ok 18 będę potwierdzał ekipę. Póki co mam pewne 5 osób w tym jednego koksa który rajd skończył ponad 100 razy i ma tak skręcone buildy że DPS 10-15 mln to u niego normalka, a na buildzie pod Nemezisa przy odpalonych talentach wchodziło mu...32 mln xD więc może nie będzie tak źle. Także jeszcze 3 osoby i mamy skład. Oczywiście ktoś tam może iść na ławkę rezerwowych bo zawsze coś komuś może wyskoczyć.

Tutaj walka tego kolesia z jego klanem na jednym z raid bossów. Walka trwała może z 5 sekund 

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Wbiłem 500GS i biegam sobie po mapie i nie wiem za co się zabrać. Teoretycznie gra polega na zbieraniu lootu i kompletowaniu tych statków które są blisko max capa, by przez rekalibracje przenieść je na armor/weapon z najwyższym base rollem armoru/dmg tak? Szukam jakiegoś punktu zaczepnego. Nie wiem po co tu tyle misji, czy warto je robić skoro loot leci z każdego miejsca. Jakieś polowania, assigmenty, dark zone.

Odnośnik do komentarza

Ja na luzie z randomami robiłem misje, jednego wroga wcięło w tekstury. Szukamy, żeby zabić bo nie puści dalej. Dwóch się wkuwiło i wyszło z gry, a nam się w końcu udało, bo zauważyłem jak mu łeb ze schodów wyskoczył. 

Sam koniec już robiłem sam, bo partnera powaliło, a ja skitrany punktowałem wrogów. Dwóch ostatnich z rewolweru poszło, bo ammo się skończyło a ruch zza osłony to pewna śmierć. 

Choć raz człowiek był pierwszy we wszystkich statsach :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, WisnieR napisał:

Wbiłem 500GS i biegam sobie po mapie i nie wiem za co się zabrać. Teoretycznie gra polega na zbieraniu lootu i kompletowaniu tych statków które są blisko max capa, by przez rekalibracje przenieść je na armor/weapon z najwyższym base rollem armoru/dmg tak? Szukam jakiegoś punktu zaczepnego. Nie wiem po co tu tyle misji, czy warto je robić skoro loot leci z każdego miejsca. Jakieś polowania, assigmenty, dark zone.

 Do patcha proponuję zbierać tylko dodatki do broni z punktów kontrolnych, przynajmniej tak kiedyś się to robiło. Po patchu powinno być lepiej, dlatego ja jednak spróbuje ten ostatni raz. Bordery 3 to jeszcze większe (pipi), tam nawet matchmaking nie działa :D

Odnośnik do komentarza

Dobrym punktem zaczepienia są cotygodniowe misje i twierdze z najazdami, robić na możliwie najwyższym poziomie trudności, przy okazji można wbijać punkty dla kolejnej specjalizacji. 

Dodatkowo można spróbować pobawić się w polowania, najlepiej w ekipie. 

Zabawy z buildami zbytnio nie polecam, bo we wtorek i tak wszystko będzie syfem. Aczkolwiek trzymanie co lepszych talentów na itemkach w skrzynce, do późniejszej rekalibracji (która będzie przemodelowana, w końcu!) nie jest złym pomysłem. 

Odnośnik do komentarza

Kurde niestety nie udało mi się z kumplem wbić tych ciuchów Huntera na linii weteran-rekrut bo Ubi o tym nie wspomina ale rekrut nie może mieć przekroczone więcej niż 2h w grze bo wtedy staje się już weteranem (śmiesznie to brzmi - weteran po 2h w takiej grze lol) Także jak jest jakaś osoba która zamierza kupić TD2 bądź już ją kupiła ale jeszcze nie odpaliła to niech da znaka to wyślę reflinka.

 

Edit: dobra nie pomyślałem. Przecież wystarczy że poproszę znajomego który ma tą grę na płycie żeby założył nowe konto na PSN i Ubi i będzie po problemie.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...