Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

No na TV FHD mam dylemat :p Tryb 60 FPS wygląda kapitalnie, wrażenie prędkości jest wręcz nierealne jak sobie później porównamy z trybem 30 FPS. Różnic w samej grafice nie widzę żadnych, jednak w trybie jakości czuć przez skórę, że obraz jest wypolerowany na glanc (szczególnie jak się przez dżunglę jedzie). Dają nam wybór, ale to dla mnie zawsze problem :D

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Na 4K 55" widać już, że musieli trochę przyciąć grafikę żeby te 60fps uzyskać. Dobrze, że jest wybór jednak, bardzo chwalę.

30fps w FH nie boli aż tak bardzo, bo motion blur jest wyśmienity i to sporo pomaga "przeżyć" ten klatkaż.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to odnoszę wrażenie, że klimatem bliżej jest tej części Forzy  do jej drugiej odsłony - nie macie podobnych wrażeń? Głównie sama stylistyka, menu, animacje - mam wrażenie, że gdzieś to widziałem. Problem w tym, że to akurat mi zupełnie nie przeszkadza i nie mogę się już doczekać, aż odpalę za dwa tygodnie giereczkę i pochłonie mnie bez reszty :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Best of bond car pack

  • 1964 James Bond Edition Aston Martin DB5
  • 1969 James Bond Edition Aston Martin DBS
  • 1974 James Bond Edition AMC Hornet X Hatchback
  • 1977 James Bond Edition Lotus Esprit S1
  • 1981 James Bond Edition Citroën 2CV6
  • 1986 James Bond Edition Aston Martin V8
  • 1999 James Bond Edition BMW Z8
  • 2008 James Bond Edition Aston Martin DBS
  • 2010 James Bond Edition Jaguar C-X75
  • 2015 James Bond Edition Aston Martin DB10
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No fajne demko, ogólnie za samochodowkami nie przepadam, ale w forza horizon jak zwykle przyjemnie się pyka. Jestem ciekaw jak to na oledzie i kompie z nasa wygląda. Zachód słońca daje radę.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...