Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.06.2020 o 23:43, Colin napisał:

W sklepie forzy jest Camaro Pre-order za 100 punktów. Znowu nie dali aktualizacji ale za to unikatowe auto do kupienia. Pozostało 16h więc zainteresowanym radzę się pospieszyć.

No i super, bo oczywiście przez 4 dni nie miałem dostępu do konsoli to dali fajne wózki w gratisie. Swoją drogą ciekawe, że kupiłem Ultimate Edition w pre orderze, a samochodu nie mam dostępnego... 

Odnośnik do komentarza

w czwartek będzie ta opóźniona aktualizacja, dojdą osiągnięcia. generalnie łatwizna i część powinna wpaść od razu jeśli gra pamiętała statystyki. obawiam się tylko że to ostatni update. podobne wyzwania dali do H3 na zakończenie wsparcia więc możliwe że i tu będzie to koniec :( oby nie. 

 

8EqUltt.png

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.06.2020 o 10:52, Colin napisał:

w czwartek będzie ta opóźniona aktualizacja, dojdą osiągnięcia. generalnie łatwizna i część powinna wpaść od razu jeśli gra pamiętała statystyki. obawiam się tylko że to ostatni update. podobne wyzwania dali do H3 na zakończenie wsparcia więc możliwe że i tu będzie to koniec :( oby nie. 

 

8EqUltt.png

Różnica była taka, że chwilę później wskoczyła FH4, więc nie było powodu do smutków ;) W sumie to brakuje jakiegoś info o nowym FM lub FH właśnie :(

Odnośnik do komentarza

jest już aktualizacja, 1,5 giga. achiv za nowy dom jest zglitchowany dla tych co już go posiadają, trzeba na patcha czekać. za fotki od razu mi wpadły, resztę trzeba niestety zrobić ale to szybko leci. trackery działają więc widać od razu ile zostało.

z fotkami od zera i resztą to jakieś 2h roboty. dojdą też 4 "nowe" toyoty do zdobycia. w czwartek dwie, w następnym tygodniu kolejne dwie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj nadarzyła mi się okazja podłączyć mojego PC do TV (awaria dysku, a w salonie mam najwięcej miejsca na naprawę). Coś mi podkusiło aby ściągnąć Forzę Horizon 4 i sprawdzić jak sobie mój złomek z nią poradził i przyznam, że jestem pod niemałym wrażeniem jak świetną optymalizację ma ta gra.

 

Na GTX 1060 6GB gra śmiga w natywnym 4K na ultra w 45 klatkach, zejście na high podnosi je nieznacznie, ale widać też że sprzęt się męczy bo wyskakują artefakty graficzne (znikające tekstury etc.). Zejście do 1440p i high daje już jednak betonowe 60 klatek, a sama rozdziałka bardzo łądnie skaluje się na telewizorze 4K. No i przyznam, że chyba nie widziałem nigdy ładniejszej ścigałki. Jazda nocą w zamieci to pokaz boskiego HDRu. Eh, będzie trzeba poświęcić kolejne godziny na maksowanie wyników. :D Cudowna gra, widać czekała na swój czas.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dlaczego od tyłu lat takim strasznym problemem są tłumaczenia wyzwań tygodniowych w tej grze? Tym razem znowu błąd i w wyzwaniu z Audi S1 trzeba w ostatnim elemencie przejechać dwa wyścigi crossowe a nie uliczne jak jest napisane... Jak mnie to wkvrwia, że człowiek bez sensu traci czas na znalezienie co autor miał na myśli. :verymad:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Matriks_1111 napisał:

Dlaczego od tyłu lat takim strasznym problemem są tłumaczenia wyzwań tygodniowych w tej grze? Tym razem znowu błąd i w wyzwaniu z Audi S1 trzeba w ostatnim elemencie przejechać dwa wyścigi crossowe a nie uliczne jak jest napisane... Jak mnie to wkvrwia, że człowiek bez sensu traci czas na znalezienie co autor miał na myśli. :verymad:

 

Dawno temu przestałem grać po polsku w Forze właśnie przez to.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Delikatne mikro przycięcia w tej grze są normalne czy coś nie halo u mnie? Albo na ekranie ładowania jak pokazuja samochód to też potrafi chrupnąć na milisekunde. Grane na one x. 

 

e:

Ogarnąłem, wyłączyłem wszystkie polepszacze obrazu w tv. 

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...