Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

It's just Krupek.

 

Widać, że gra jest ładniejsza (chociaż jakiś taki dziwny blur odczuwam, ale to może moje ślepe oczy), te pory roku miażdżą suty (ale czy faktycznie one się zmieniają co tydzień prawdziwego czasu? Jeśli tak, to beczuana), samochodów jest o wiele więcej (te bondowskie :obama: ), gimbusiarskie przebieranki zupełnie niepotrzebne, ale po kilku godzinach miazgatron; trójka i czwórka razem tworzą megazorda gier wyścigowych, wyśmienitego. Soundtraczek też mógłby być wzbogacony o więcej czysto brytyjskich brzmień, np.

 

 

Ale za Kendrysia big love <3 <3 <3

 

Czy ten tryb Horizon Solo po prostu wyłącza mi prawdziwych graczy jeżdżących po mapie?

EMBcGWkXYAQndxE?format=jpg&name=large

EMBO0DlXkAA2Bqi?format=jpg&name=large

 

Mmmmm...

Odnośnik do komentarza

Na początku trochę kręciłem nosem na czwórke, po 20h odłożyłem grę z powodu przesytu formułą.

 

Ale panowie powiem wam że wróciłem do gry po kilku miesiącach i od tego czasu cisne już regularnie, zawsze jest coś do roboty, dodatki dostarczają mase nowej zabwy (Fortune Island :banderas:), rozegrałem już ponad 50h a cały czas mam wrażenie że nawet nie liznąłem połowy zawartości jaką ten tytuł oferuje.

 

Takie gry usługi to ja szanuje. Brawo Playground Games

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rozi napisał:

ale czy faktycznie one się zmieniają co tydzień prawdziwego czasu? Jeśli tak, to beczuana),

 

Tak w każdy czwartek jest globalna zmiana pory roku i co za tym idzie zawodów sezonowych i nagród. Tak tryb Horizon Solo sprawia, że jeżdzą boty po mapie - przydaje się do robienia wyzwań typu Near Miss itd, bo wtedy masz dużo większy ruch na mapie.

Odnośnik do komentarza

@Rozi podejrzewam, że blur jest na S. 

Powtarzam się, ale moim zdaniem FH4 na One X, to najpiękniejszy racer i jedna z najpiękniejszych gier w ogóle. 

Z gier w otwartym świecie tylko RDR2 i Odyssey może mu podskoczyć. 

PG to artyści, którzy mogą stać w jednym szeregu z ND, CDPR czy Rockstar. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio miałem okazję dłuższą chwilę pograć na XoS podłączonej pod ekran 4K I nie ukrywam, że nawet na tym sprzęcie grafika robiła piorunujące wrażenie. Wiadomo, blur I bazowa niższa rozdzielczość była widoczna, ale sama plastyczność po prostu porażała. W ogóle mocno przekonałem się do tego sprzętu, bo to ciekawa alternatywa dla posiadaczy ekranów 4K.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Rozi napisał:

Powiem Wam, że pod względem klimatu, mapy, ścieżki dźwiękowej, to trójka miażdży czwórkę. Kurde no pory roku to super rzecz, ale nie ma tutaj tej radosnej atmosfery Australii. 

to prawda że Wielka Brytania siłą rzeczy nie może się równać pod względem klimatu festiwalu z Australią, Włochami czy Kolorado.

 

Polecam ograć jedynke i dwójke, super budują letni klimat

niepodrabialna atmosfera i gierka w 2013 roku zrobiła mi całe wakacje

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I oczywiście s(pipi)ony matchmaking kurwa. Rób sobie zawody z Forzathronów z czymś takim. Nie dość, że się czeka wieki na znalezienie kogoś (może tak mało graczy już w to gra?), to przed chwilą wszyscy gracze z przeciwnego teamu wyszli i zacięło grę. Nie, nie dostałem zwycięstwa, kurwa, co za szajs.

Odnośnik do komentarza

Niestety multi strasznie kuleje pod wieloma aspektami,

jeżeli 2 gości wyjdzie w trakcie pierwszego meczu, to jest pozamiatane, gra powinna chociaż z przyzwoitości dać marne SI.

Sesje są nierówne, niekiedy trwają nazbyt długo, lepszym rozwiązaniem byłoby pojedynczy wyścig, najgorszą jednak bolączką jest fakt, że ze względu na dużą ilość aut ta gra jest totalnie nierówna, lepszym systemem byłoby wymuszanie na graczach wyboru z określonej puli aut. 

Obecnie gra się w ten tryb aby odbębnić event, bądź zgłębia lore autek i wchodzi z ekipą na określony typ eventu, aby ciągle wygrywać :(

 

Do poprawienia w 5tce

Edytowane przez Zdunek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2019 o 19:19, MYSZa7 napisał:

Trochę kampienia w krzakach, uciekania od graczy, a później wyjazd ze strefy 20 sekund przed rozpoczęciem finałowego wyścigu i się udało. Kwestią szczęścia jest przewidzieć w którym miejscu będzie meta finałowego starcia.

Niestety, wszedł hotfix, który znacznie ukróca wyjazd poza strefę przed ostatnim wyścigiem.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Rozi napisał:

No bardzo mnie irytuje, że w Forzathronach wymuszają branie udziału i (co gorsza) zwyciężanie takich eventów.

Z jednej strony ciśnie się na usta, że nikt nikogo nie zmusza do ich wygrywania, a z drugiej to uroki gry na multi - raz na wozie, raz pod wozem ;)

Ze swojej strony dodam, że najlepiej grać w czwartek i piątek wieczorem, bo ludzie masowo robią wtedy te eventy i łatwo wpadają. To że wychodzą z sesji to ma akurat jak wszystko dwie strony medalu. Raz dzięki temu szybciej wygrasz, innym razem musisz z kolei szukać nowej sesji, bo ta jest już przegrana. 

Wkurzający faktycznie jest matchmaking i wyszukiwanie sesji - odnoszę wrażenie, że w poprzedniej części było to lepiej dopracowane. 

Tak samo jak Triale na multi, dorzucanie niedoyebanych botów i ludzi, którzy przy ograniczeniach np. A800 wchodzą do gry samochodem A701 - cycki wtedy opadają :dynia:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...