Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Gralem kiedys tam sobie w forze na pierwszym klocku,ogolnie mocno wyj.ebane w scigalki.
Wczoraj z nudy i dla beki  zassalem z game passa tego horizona 4 i jestem kur.wa oczarowany..to wprowadzenie do gry

to jest przepiekna rzecz,mialem ciary gula w gardle ogolnie cos pieknego!Juz nie pamietam kiedy intro zrobilo na mnie takie wrazenie.
wow.....wow.........:blink:

 

Odnośnik do komentarza

Pewnie dlatego, że jeszcze nie tak dawno był bug, który powodował wywalanie do dasha podczas rozgrywania tego 3 forzathonu. Już nie mówiąc o tym, że ostatnimi czasy ciężko znaleźć ekipę, która w ogóle ogarnie te trzy zadania podczas każdego eventu :dynia:

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Zdunek napisał:

Czemu?

Pomińmy fakt, że jest to aczik związany z graniem online, to jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby przez trzy Forzathony pod rząd mieć odpowiednią ilość graczy na skończenie ich. Pierwszy event spoko, drugi spoko, w trzecim trzy osoby, w tym dwie stoją w bezruchu i elo, kolejne trzy godziny poświęć na to.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2020 o 23:41, Rozi napisał:

Pomińmy fakt, że jest to aczik związany z graniem online, to jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby przez trzy Forzathony pod rząd mieć odpowiednią ilość graczy na skończenie ich. Pierwszy event spoko, drugi spoko, w trzecim trzy osoby, w tym dwie stoją w bezruchu i elo, kolejne trzy godziny poświęć na to.

warto sprawdzić liczbę graczy, jeśli jest niewielu, to przed forzathonem znaleźć nową sesję z 50-60 graczami, większa szansa, że część z nich zrobi forzathon

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Sqtr78 napisał:

Ok. Kupiłem kierownicę Logitech G920 i powiedzcie mi czy ze mną jest coś nie tak czy co. Ustawienia kierownicy jakieś z neta niby super ustawiłem. Tryb symulacja włączony. Przy każdym drifcie tracę sterowność, czy to Ferrari czy Subaru Imprezą. Pomocy. Gram w Dirt Rally 2.0 jest ok. Forza 7 ok. 

 

Podziwiam kozaków, co jezdza na kierownicy w Horizona i daja rade, próbowałem u kumpla w wersję PC grać na kierce i nie szło, a tak jak piszesz 7 jest ok. Nie wiem czy to kwestia modelu jazdy czy ustawień, ale tak jak mówisz miotało mną jak szatan.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gram w tą grę od samego początku i dopiero teraz w oczy rzuciło mi się w oczy coś o nazwie "Karty z gwiazdkami". 

Jak się okazało za ukończenie zestawu wyzwań można dostać Forda Capri FE czyli na chwilę obecną bardzo limitowany samochód. 

Może już to wiecie, ale możliwe że komuś przyda się ta informacja ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...