Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś miał taki problem, że nie zapisuje zmiany koloru samochodu? 

Przykładowo zmieniam kolor fury, wsiadam i śmigam. Dojeżdżam do jakiegoś ewentu gdzie jedziemy narzuconym przez grę samochodem. Po zakończeniu wracamy do swojej fury, a ta jest w takim kolorze w jakim była przed zmianą. To samo tyczy się nałożenia malowań od innych graczy. 

Grane na sexie jakby to miało jakieś znaczenie. 

Odnośnik do komentarza

Na XO grałem tylko w podstawkę, na Series X dokupiłem dodatki i jak sama podstawka wygląda lepiej, ale nie było jakiegoś wielkiego szoku, tak początek Fortune Island zrobił na mnie wielkie wrażenie. Mam nadzieję, że wraz z postępami w tym DLC będą jeszcze takie kozackie efekty. Przy okazji poczułem tam lekki vibe do pierwszego Motorstorma. Eh.. jakby tak Playground zrobiło 5 w jakimś kraju gdzie część obszaru to pustynia i dodaliby możliwość jeżdżenia różnymi pojazdami...

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.11.2020 o 19:16, Michał102 napisał:

Ktoś miał taki problem, że nie zapisuje zmiany koloru samochodu? 

Przykładowo zmieniam kolor fury, wsiadam i śmigam. Dojeżdżam do jakiegoś ewentu gdzie jedziemy narzuconym przez grę samochodem. Po zakończeniu wracamy do swojej fury, a ta jest w takim kolorze w jakim była przed zmianą. To samo tyczy się nałożenia malowań od innych graczy. 

Grane na sexie jakby to miało jakieś znaczenie. 

Miałem tak wcześniej, teraz jest oko.

Odnośnik do komentarza

Kurde,mam wrażenie, że ta gra ma jakiś skopany balans trudności.. Wygrać wyścig drogowy samochodem klasy S2 i 998 nie jestem w stanie,nim przebije się z 8 miejsca na chociaż 2, to gość na pierwszym jest tak daleko z przodu, że nijak go dogonić. Natomiast biorę S1 900 Subaru Imprezę i wygrywam wszystko jak leci :dunno:. Jazda samochodami typu Lamborghini w wyścigach jest mega frustrujaca.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Shago napisał:

Kurde,mam wrażenie, że ta gra ma jakiś skopany balans trudności.. Wygrać wyścig drogowy samochodem klasy S2 i 998 nie jestem w stanie,nim przebije się z 8 miejsca na chociaż 2, to gość na pierwszym jest tak daleko z przodu, że nijak go dogonić. Natomiast biorę S1 900 Subaru Imprezę i wygrywam wszystko jak leci :dunno:. Jazda samochodami typu Lamborghini w wyścigach jest mega frustrujaca.

Też nienawidzę hypercarów w ścigałkach XD :kaz:

Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, lpcl said:

Pograłem trochę znowu dzisiaj i wczoraj i muszę powiedzieć, że ta gra nadal świetnie wygląda, jakbym w to nie grał na xox to powiedziałbym, że powstała na nową generację. Fh 5 to nas zupełnie rozwali graficznie. 

 

Jak by zrobili RTX update to by nadal było 10/10 graficznie w 2020/2021 bo kałuże/woda trochę last-gen 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Michał102 napisał:

 

A coś robiłeś, czy samo przeszło? 

Zastanawiam się czy nie usunąć gry z dysku i nie zainstalować ponownie. 

Właśnie tak zrobiłem, ale że akurat to pomogło głowy nie daję. Ogólnie problem jest znany: https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360001991068-FH4-Known-Issues

 

U mnie jakoś często wyrzuca sesję online, na XOX zdarzało się to incydentalnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Shago napisał:

Jaki jest najlepszy samochód S2? W tym momencie jeżdżę podrasowanym Lambo Huracan do 997. Coś innego kupić?

 

Nie ma chyba za bardzo takiego, że któryś jest najlepszy najwazniejsze i tak są jego modyfikacje, polecam poszukać w zakładce tuningów jakichś konkretnych pod wyścigi. Swoją drogą własnie odpaliłem FH 4 i sciągnał mi się update 11 GB i Quick Resume działa. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Colin napisał:

na asfalt mosler mt900, prosiak 918, Senna, P1. w teren RS200 albo któryś ford od kena blocka. do tego oczywiście tuningi, najlepiej od Don Joewon Song i :wio:

Potwierdzam, na teren RS200 jest nie do pobicia. Na asfalt polecę też Koenigsega Agera RS i Ferrari 599XX. Są naprawdę dobrą alternatywą dla tego co @Colin wymienił. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...