Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Też przez Forze mam problem z grami wyścigowymi. Combo Forza Horizon + Forza Motorsport w zupełności mi wystarcza i od dłuższego czasu nie gram w inne samochodówki. Te dwie serie, wychodzące naprzemiennie są na tyle miodne (szczególnie Horizon), że wszystkie inne ściganki zwyczajnie mnie nie interesują. Jedynie jest szansa, że sprawdzę coś gdy trafi do

gamepassa, ale to tez niekoniecznie, bo np. nfsów ostatnich w ogóle nie sprawdzałem, mimo, że kiedyś serie bardzo lubiłem. Szczególnie underground 2 i most wanted.

Mam nadzieję, że dostaniemy w tym roku FM8 lub FH5 (ze wskazaniem na to drugie). Jestem ciekaw co jeszcze ludzie z Playground mogą wymyśleć, bo póki co nie zawiedli mnie ani razu. Niech tylko wykorzystają moc SX, nie hamując się poprzednią generacją.

Odnośnik do komentarza

Jak komuś zrywało online, to już nie powinno:

 

Cytat

December 17, 2020

  • Bug Fixes
    • Fixed an issue where players were unable to delete UGC
    • Fixed high disconnection rate for users on Xbox One Series S/X
    • Fixed an issue where Super7 UI could persist through to new challenge cards
    • Fixed an issue where players could create challenges with un-obtainable vehicles
    • Blueprint Builder HUD will now indicate when a player is using Precision Mode
    • Improved Blueprint Builder object placement camera
    • Added the ability for players who fail or quit a challenge to provide a rating
    • Fixed an issue where challenges would automatically restart after completion
    • Fixed an issue where world collision would occasionally not be present whilst in Blueprint builder
    • Added the ability to skip the intro cutscene of a challenge on subsequent retries
    • Fixed an issue that would sometimes result in impossible scores being set when attempting to retry a challenge
    • Various stability improvements

 

Odnośnik do komentarza

Jak już jesteśmy przy temacie... jaki jest sposób na wyświetlenie na mapie wszystkich obszarów z tymi porzuconymi wrakami? 

Kilka czy tam już kilkanaście znalazłem, ale w garażu dalej są ciemne kafelki sugerujące, że tych aut jeszcze tam kilka jest. 

 

Ogólnie mapę mam wyczyszczoną prócz kilku tablic i wymaksowaniu wszystkich fotoradarów i stref pomiarowych na 3 gwiazdki. No i brakuje kilka przejechanych dróg których za wuja nie mogę dostrzec na mapie xD

Odnośnik do komentarza

Jeden wóz jest za kupno zamku. Co mi da 15 wóz.

 

Mapa- zoom zrób i każdy kawałek drogi musisz śledzić. 
Główne pewnie masz, ale spr sobie północy-wschód. Taka cześć miasta. Mi tam brakowała jedna uliczka. 
15 albo jakoś tak, to była kreska na bocznych drogach. Niby przejechałem, ale było odbicie i kreska brakowała. Zlewa się z mapa i trzeba się dobrze wpatrywać, bo jest szare.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Michał102 napisał:

jaki jest sposób na wyświetlenie na mapie wszystkich obszarów z tymi porzuconymi wrakami? 

Randomowo z czasem dostajesz tel że jest gdzieś na danym obszarze, i zależne jest też to od pory roku. Są fury które np. tylko zimą możesz znaleźć bo jeziorko jest zamarznięte :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Michał102 napisał:

Jak już jesteśmy przy temacie... jaki jest sposób na wyświetlenie na mapie wszystkich obszarów z tymi porzuconymi wrakami? 

Kilka czy tam już kilkanaście znalazłem, ale w garażu dalej są ciemne kafelki sugerujące, że tych aut jeszcze tam kilka jest. 

 

Ogólnie mapę mam wyczyszczoną prócz kilku tablic i wymaksowaniu wszystkich fotoradarów i stref pomiarowych na 3 gwiazdki. No i brakuje kilka przejechanych dróg których za wuja nie mogę dostrzec na mapie xD

 

szutrówki i łączenia dróg sprawdź, szczególnie asfaltowych z szutrowymi. możesz kupić mapę ze wszystkimi znajdźkami za parę złotych. porzucone auta zależą od postępu w grze, pory roku, jeden zamek do kupienia chyba też dawał takie auto. do tego dlc miały swoje szopy a chyba dwie doszły w ramach aktualizacji z tego co pamiętam. 

 

może to coś pomoże - https://forza.fandom.com/wiki/Forza_Horizon_4/Barn_Find

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...