Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś próbowałem z G29, najpierw FM6, pieknie sie gralo, symulacja itp,itd....potem odpaliłem FH3...juz nie bylo tak fajnie, kierownica jak glupia latala prawo lewo za kazdym razem jak sie lekko wypadlo z drogi i probwalo jezdzic bo trawnikach itp,itd...oczywiscie kwiestia ustawien forcefeedback itp,itd ale jakos mi nie podeszlo kierwnica w open-world arcade

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Mustang napisał:

Po czasie odpowiadam, ale na przyszłość, to w samym Fortune Island zarabia się dość szybko bonusowe 10 milionów, nie licząc kasy za wyścigi. 

 

 

Staram się zrobić pierw podstawkę, ale może skoczę na wyspę dla odskoczni właśnie.

Wszystkie tablice zebrane. 3 na dachu, to wystarczył Veyron i ładnie leciał przy odp prędkości. To na kościele, to faktycznie trzeba było wbić wyższy poziom znaku wykrzyknika- kaskaderskie. I koło 8 poziomu wpadła tam rampa do oddania skoku. 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Michał102 said:

Ja mialem w wiadomości jakiś samochód w prezencie. Otworzyłem wiadomość, wróciłem do gry, po czym wywaliło gre do dasha. Po ponownym uruchomieniu nie ma już ani wiadomości, ani samochodu w garażu.

Wiecie co oni tam dawali? 

 

  

On 12/21/2020 at 7:46 PM, Colin said:

spacer.png

 

sprawdźcie swoje skrzynki w grze, powinien czekać jako prezent.

 

Odnośnik do komentarza

Jako że od premiery XSX gram w 3 (120 lvl) i trochę już mnie Australia zmęczyła to ściągnąłem . 

Krociotk. Graficznie prezentuje się kapitalnie. 60 fps robi robotę. Cienie wydają się działać okey i nic nie doczytuje się w oddali.

Miejscówka festiwalu dla mnie dużo lepsza. Trasy mocno przywołują wspomnienia z Drivcluba. Serio. I ogólnie konstrukcja mapy mi dużo bardziej odpowiada. Tu murek, tam domek jakoś tak bardziej trasy sprawiają wrażenie zamkniętych i bardziej wyścigowych. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Szymek napisał:

Zaliczylem wstep. Za scena festiwalu sa chyba do kupienia furki. No i chcialbym Ferrarke ale jej dostepnosc konczy sie za dzien. Te punkty Horizon zdobywa sie poprzez granie eventow? uwine sie w dzien? 

Punkty Horizon zdobywasz w w ramach wyzwań codziennych. Co godzinę na w losowym miejscu na mapie pojawia się także  Forzathon Live w którym robisz trzy, następujące  po sobie wyzwania. Za to masz najwięcej Forzathon Points.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dud.ek napisał:

 A Bone Shakera z hot wheels skad wziac? W domku aukcyjnym schodzą w okolicach 8mln. 

Bywają czasami w wyzwaniach sezonowych do wygrania za wyścigi/eventy. Ew. Jest chyba jeden dostępny za przepustkę Horizon. No i oczywiście mogą się pojawić za punkty w sklepie Forzsthona. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...