Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Gram w FH4 na series X. Jak włączam zawody Top Gear, lektor zaczyna mówić, odpala się motyw z jadącym żółtym Lotusem i nie mogę nim sterować w momencie jak kamera znajduje się już w motywie jazdy. W prawym dolnym rogu cały czas kręci się ten okrąg doczytywania. Jest jakiś sposób na normalne odpalenie tych zawodów? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.12.2020 o 22:31, Dud.ek napisał:

W wyzwaniu z Mini trzeba zrobic wyscig drogowy, w polskiej wersji znowu zyebane jest tłumaczenie. 

 

Godzinę temu, Faka napisał:

Jak to zrobić? Gdzie są te zawody, bo ścigam się tym swoim Mini w tych ulicznych wyścigach i mi tego nie zalicza?

 

 

proszę :lapka:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

W sumie dla mnie najgorsze było pierwsze wyzwanie z porsche, potem już jakoś poszło, kluczem jest duża prędkość, dużo zniszczeń i co jakiś czas pozwolić sie naliczyć punktom. Na poczatku jechalem na jednego combosa ale to sie mocno traci na mnożniku. 

U mnie zostały strefy driftowe, jest to moja pięta ahillesowa, niektóre musze próbować po kilkanaście razy. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Colin napisał:

Ile tam trzeba zrobić? Jeżeli chodzi o v-max to Ferrari FXXXK Evo czy jak się zwie ten potwór lub Shelby Monaco (dlc) i do obu odpowiednie tuningi. 

Szkoda że przespałeś Jesko, w zeszłym sezonie był na pojedyncze zawody. 

No właśnie lecę tym Ferrari i brakuje 3.5 Km :/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hubert249 napisał:

Chcialbym zdobyć osiągnięcie, za sezon wiosna, ale nie mogę zrobić wyzwania  M61. 

YT podpowiada, żeby pojechać Jesko, niestety nie mam tego samochodu. Próbuję Ferrari ale ciągle brakuje mi 3km :dunno:

 

Gdzie czytałem że ludzie polecają skasować przed próba trochę murka :) ile w tym prawdy nie wiem

Odnośnik do komentarza

Ja drifty smigałem tymi furami z paczki "formula drift" czy jakoś tak. Tylko nie pamiętam już czy te fury są dostępne w podstawce, czy po wykupieniu dlc. 

Tak czy owak driftuje się tym zdecydowanie lepiej niż autami seryjnymi. Pewno i auto seryjne idzie odpowiednio zmodyfikować i poustawiać, ale ja w dziedzinie setupów jestem noga i Ci tu zbyt wiele nie pomogę. 

Najlepiej zdobądź typowy driftowóz i zobaczysz jak mega fajnie się tym lata... banan z gęby nie schodzi :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
38 minutes ago, Hubert249 said:

U mnie też drift leży, ale muszę trochę potrenować, bo chciałbym zrobić lego na 100%  

 

ciesz się ze musisz tylko ogarnąć sam drift w FH4, bo wcześniejszych tez musiałeś mięć 100% szczęścia żeby ci samochód nie wyjechał z zakrętu i spierdolił wszystko

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...