Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem kupno obu dodatków do Forzy Horizon 4 to konieczność. Może to tylko wrażenie, ale osobiście uważam, że nie tylko rozwijają fajnie podstawkę o nowe elementy, ale też graficznie są jeszcze bardziej wyżyłowane.

 

Pierwszy wyścig w Fortune Island i wyścigi na piaszczystych terenach w Lego zrobiły na mnie duże wrażenie 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.11.2020 o 13:16, Bartg napisał:

Nigdzie nie widziałem info w ramach newsów black fridayowych, ale Fortune Island i Speed Champions u mnie się pojawiły w promocji -60%, w końcu kupię sobie Fortune Island :cebula:

 

forza4.jpg

 

3 godziny temu, funditto napisał:

Moim zdaniem kupno obu dodatków do Forzy Horizon 4 to konieczność. Może to tylko wrażenie, ale osobiście uważam, że nie tylko rozwijają fajnie podstawkę o nowe elementy, ale też graficznie są jeszcze bardziej wyżyłowane.

 

Pierwszy wyścig w Fortune Island i wyścigi na piaszczystych terenach w Lego zrobiły na mnie duże wrażenie 

Tym bardziej że jest promo na dodatki

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/zestaw-dodatkw-ultimate-do-forza-horizon-4/9P7JJ1FKQWXH?activetab=pivot:overviewtab

79,60 Za dodatki z wersji ultimate

Zestaw ten zawiera przepustkę samochodową Forza Horizon 4, członkostwo VIP, pakiet samochodów Formula Drift, pakiet najlepszych aut Bonda i dwa rozszerzenia gry.

Wychodzi lepiej niż kupowanie rozszerzeń osobno

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2020 o 15:28, Figuś napisał:

 

Tym bardziej że jest promo na dodatki

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/zestaw-dodatkw-ultimate-do-forza-horizon-4/9P7JJ1FKQWXH?activetab=pivot:overviewtab

79,60 Za dodatki z wersji ultimate

Zestaw ten zawiera przepustkę samochodową Forza Horizon 4, członkostwo VIP, pakiet samochodów Formula Drift, pakiet najlepszych aut Bonda i dwa rozszerzenia gry.

Wychodzi lepiej niż kupowanie rozszerzeń osobno

A jak kupiłem tylko wyspę ale widzę że to wychodzi dużo lepiej :( gloopi ja. 

Na stronce nie widzę zwrotu...

szukalem nie tam gdzie trzeba xD a decyzja o zwrocie nastapila po 2 minutach 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Hmm tego nie jestem pewien, ja grałem zawsze podłączony do online, więc pora roku była taka sama dla wszystkich i zmieniała się zgodnie z odgórnie narzuconymi sezonami. Czy w prywatnym free roamie można sobie konkretna porę roku ustawić to nie wiem, na pewno można w pojedynczym evencie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

walić mapy, Jesko :wub:

 

do tego nowe achivy

 

A Wild Challenge Card appears! Complete a Challenge Card in Freeroam 10
Foundations Add your first object in Blueprint Builder 10
Lucky Number 7 Complete your first Horizon Super7 20
Seven Squared Complete the Horizon Super7 7 times 25
High Roller Reach Level 10 in The Horizon Super7 40
Block-buster Complete a Challenge Card in any Hoonigan Car 10
Toy Box Complete a Challenge Card in any Hot Wheels Car 10
The Magnificent 77 Complete 77 Challenge Cards 30
Endless prop-abilities Place over 10 different objects in your Challenge Card using Blueprint Builder 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...