Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Michał102 napisał:

Ktoś w to teraz gra na XSX i ma jakieś problemy? 

U mnie gra odpala, ale ciągle wylatuje z sesji online i po ok 10 minutach gry solo lapie zwieche lub wywala do dasha. 

No ja tak mam prawie od początku na Series X - jak uda się zaliczyć jednego Eliminatora bez wywalenia sesji to już sukces. Nawet specjalnie odpaliłem dziś na One X - 2h bez żadnych problemów i nie wiem co do k... jest. Battlefront i Gyrosy działają jak trza :notbad:

Odnośnik do komentarza

Czy ta gra posiada w ogóle standardowy online? Taki gdzie wrzuca mnie do wyścigu z innymi i wszyscy razem od startu do mety się ścigamy na określonej trasie przez kilka okrążeń? Nie mogę się połapać w tych kafelkach, jak już myślałem, że znalazłem to jechałem sam, bez wytyczonej trasy, nie ze startu i tylko u góry leciał procentowo wyścig, nawet nie wiem czy brałem w nim udział xd

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mcp napisał:

Czy ta gra posiada w ogóle standardowy online? Taki gdzie wrzuca mnie do wyścigu z innymi i wszyscy razem od startu do mety się ścigamy na określonej trasie przez kilka okrążeń? Nie mogę się połapać w tych kafelkach, jak już myślałem, że znalazłem to jechałem sam, bez wytyczonej trasy, nie ze startu i tylko u góry leciał procentowo wyścig, nawet nie wiem czy brałem w nim udział xd

 

Tak. Przygoda rankingowa czy coś takiego w którejś zakładek i normalnie wrzuca cię do lobby w którym się ścigasz innymi graczami 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

U mnie chyba ten dodatek z edytorem mapy narobił niezłego burdelu na konsoli. Większość gier mi się przestała odpalać i zauważyłem, że stan zapełnienia dysku pokazuje 100%. Odinstalowanie kolejnych gier nic nie zmieniało i dysk caly czas zawalony na full. Zrobilem reset konsoli i ściągam wszystko od nowa. 

Odnośnik do komentarza

Proszę mi powiedzieć jak ja mam grać teraz w inne gry wyścigowe po tej Forzie? Po co oni w ogóle robią te Dirty, Gridy, Gran Turisma i inne badziewia?

 Przecież po Horizonku to chyba bym się zrzygał jak miałbym teraz w to grać. Te gry nie mają już miejsca w moim świecie. Albo deweloperzy zaczną równać w górę do Forzy Horizon albo niech zwijają interes.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

To niestety prawda, po ostatnim Horizonie trudno być usatysfakcjonowanym z tego jak wyglądają czy działają inne produkcje. Dirt 4 z passa został odinstalowany ledwo zobaczyłem jak wygląda. W NFS Heat grałem z przyjemnością, ale z sentymentu do serii, nie będąc szczególnie zadowolony z poziomu graficznego. The Crew 2 w odróżnieniu od wielu osób bardzo polubiłem, ale stałem się po prostu fanem tej wielkiej mapy i zwiedzania USA, w kwestii dopracowania to niestety inna liga.

 

Żeby tak Forzie tylko nie słodzić, to moim zdaniem The Crew pokazał jednak, że Horizon mógłby zyskać na większej mapie. Ogólnie lubię w grach szybko pojeździć autostradą, a niestety w Horizonach te były zawsze stosunkowo krótkie i kręte, a chciałoby się czasem pobawić w dłuższe lawirowanie między autami przy 300/400 na godzinę. Może nawet nie trzeba tworzyć tak ogromnych pustych obszarów jak w The Crew, ale np. prosty patent z autostradą dookoła nieco większej jeszcze mapy mógłby się sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Dirt Rally 2.0 całkiem spoko wyszło. Choć to inna liga. FM7 też. W tej kategorii chciałem się pobawić GTSport, ale mimo, że całkiem spoko jest model jazdy, to mentalnie ta gra jest nadal w czasach PS1.

Horizon mnie już przerasta - tam jest za dużo różnych rzeczy do zrobienia i nie mam już sensu w to grać. Z drugiej strony kupiłem Fortune Island ostatnio, więc warto by pograć jeszcze. Szkoda, że tak słabo działa ten XCloud. Mam 5GHz w domu a i tak lag jest nie do zniesienia.

A autostrada była w którejś części... W jedynce?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...