Skocz do zawartości

PSX Extreme 249


Oceń okładkę PSX Extreme 249  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 249



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nr zaliczony, prawie cały, niemal od deski do deski. Napisze co mi sie nie podoba, wszystko reszte poczytuje na plus

 

1 tekst o Marvelu. Panie Żochowski prosze pamietac, ze to pismo o grach i nie wciskajmy tu filmow i komiksow. 

 

2 Mazzi. Ta jego Japonia to juz kula u nogi. Ilez mozna o tych dzielnicach Japonii, czy to przewodnik turystyczny?

 

3 Tekst o Rockstar. Było i to nie wiem czy raz czy wiecej

Odnośnik do komentarza

ale to jedna strona, no niech sobie bedzie. Sobek prowadzi ja fajnie tzn fajnie pisze- choc i tu mam uwage, ale na koncu o tym. Mam na mysli iles stron o Marvelu czy o komiksach lub starych filmach. Taaak, tez uwielbiam Terminatora i Predatora, to moje dziecinstwo ale nie o tym jest PE

 

Co do kacika filmkwego: Sobek nie recenzuj filmow jak Tomb Raider. Nie ma to wiekszego sensu. Znajdz jakas perelke, cos super, ale niszowego, o czym wiekszosc nie slyszala i żrecenzuj. To sie przyda. Recenzja TR...kazdy slyszal, chetni na seans sprawdzili dawno metacritic i filmweb

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Twarożek napisał:

Takie piłki nozne na konsole dostaja w ciagu roku ok 4-5 łatek. Niektotore wywracaja gre do gory nogami i z nastawienia na sim robi sie arcade. Chcesz 5 recenzji PESa? Mam nadzieje, ze nigdy sie tak nie stanie

Nie no, bardziej chodzi mi o sytuacje typu Driveclub, No Man's Sky, czy wylewanie wody wiaderkiem, które na chwilę obecną jest biedne, ale zapowiadają rozszerzenia, które mogą diametralnie zmienić odbiór gry. Nie uważasz, że zmiany, które zaszły w Battlefroncie 2 są godne odnotowania?

Odnośnik do komentarza

Nie. Wrecz odwrotnie: ten przyklad pazernosci powinien dostac sporo nizsza note, nawet ciut naciagana w dol jesli juz. 

Roznie pisza, ja w to nie gralem. Jedni pisali, ze te lootboxy tam nic nie wnosily, inni przeciwnie, ja nie wiem. Wiem, ze np ocena dla Mordoru 2 to kompromitacja Zaxa.

 

"Pierwsze 30 h jest fajne, szkoda ze ostatnie 15 to grind grind"

 

PIETNASCIE KUR WA PIETNASCIE 

Odnośnik do komentarza

Recki, po takich patchach, powinny dostawać ekhm... patche. Janusz growy i tak kupi głośny tytuł na premierę, a reszta... no właśnie. Kto się zna na gierkach i wie, że na premierę DriveClub, czy No Man's Sky było biedne, ale potem tytuły się zmieniły. I ja bym chętnie o tych zmianach przeczytał, w jakimś dziale o nazwie "patch czy tam parch". Gierki na PSN czasem kosztują 2-3 dyszki, a gra która dostała cienkie noty, nagle dostaje patcha z poprawkami. Ja wiem że to rak czasów, ale tego nie zmienimy, a chyba wolelibyśmy być poinformowani o wszelkich zmianach?

Ps. nie wiem jak to wygląda w PE, bo dopiero numer przede mną.

 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, triboy napisał:

Nie no, bardziej chodzi mi o sytuacje typu Driveclub, No Man's Sky, czy wylewanie wody wiaderkiem, które na chwilę obecną jest biedne, ale zapowiadają rozszerzenia, które mogą diametralnie zmienić odbiór gry. Nie uważasz, że zmiany, które zaszły w Battlefroncie 2 są godne odnotowania?

O tak i jeszcze GT Sport :kaz:

Trzeba piętnować wydawanie bety w ładnym pudełku z napisem E x c  l u s i v e. 

Rozumiem artykuły o grach typu Fortnite czy PUBG, ale takie produkcje sprzedają gracze i twitch, a nie recenzja HIVa w magazynie. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

 

5 godzin temu, Twarożek napisał:

Co do kacika filmkwego: Sobek nie recenzuj filmow jak Tomb Raider. Nie ma to wiekszego sensu. Znajdz jakas perelke, cos super, ale niszowego, o czym wiekszosc nie slyszala i żrecenzuj. To sie przyda. Recenzja TR...kazdy slyszal, chetni na seans sprawdzili dawno metacritic i filmweb

Akurat TR jako adaptacja gry "zasługuje" na miejsce w PE, ale w pewnym stopniu mogę się z tym zgodzić. Sobek ma dobre pióro, ale mam wrażenie, że dobiera do kącika tytuły stosunkowo głośne, ale mocno średnie, których osobiście zazwyczaj nie mam ochoty obejrzeć (strzelam, że średnia ocen z ostatnich kilkunastu miesięcy to okolice 6). Na pewno dałoby się wyszukać co miesiąc coś więcej, niż Marvela, serial z Netflixa i jakiś horror klasy b (uogólniłem, wiem). 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

 

Akurat TR jako adaptacja gry "zasługuje" na miejsce w PE, ale w pewnym stopniu mogę się z tym zgodzić. Sobek ma dobre pióro, ale mam wrażenie, że dobiera do kącika tytuły stosunkowo głośne, ale mocno średnie, których osobiście zazwyczaj nie mam ochoty obejrzeć (strzelam, że średnia ocen z ostatnich kilkunastu miesięcy to okolice 6). Na pewno dałoby się wyszukać co miesiąc coś więcej, niż Marvela, serial z Netflixa i jakiś horror klasy b (uogólniłem, wiem). 

 

kacik filmowy od czasu odejscia Myszaqa kompletnie omijam bo zestaw filmow jaki tam dobiera do recek zakrawa na kpine. Pamietam pyszne recenzje Nozownika Williama Friedkina, Telefon (ktory byl jednym z ciekawszych filmow, polecanym przez innych moich znajomych) czy Fahrenheit 9/11. Sobek nie umywa sie do Myszaqa, ale jakos mocno mi nie zalezy na jakosci prezentowanych tam tresci wszak ja wiem co mam ogladac i w jakiej kolejnosci ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam i szanuję Sobka za te wszystkie teksty filmowe, smaczki które wyciąga itd. Ale jego recenzji nie znoszę ;/ już pomijając, że prawie nigdy nie zgadzam się z nimi, ocenami.

To czasem tak odpływa w tych recenzjach, żeby nie powiedzieć, że "pie,przy". Do dzisiaj nie mogę przeżyć recenzji BR2049 :(, tęsknię za Walkiewiczem jeżeli chodzi o recenzje filmowe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Wiem, czytam i czasem ogladam a także lubię felietony w PE, akurat nie tęsknie za tekstami, które były reckami filmów. Teraz dla mnie mogą nie istnieć bo tak jak kotlet pisał wybór filmów w targecie czytelników PE jest raczej delikatnie mowiąc niezbyt trafiający w mój gust.

Odnośnik do komentarza

Jakieś przecieki co do 250. numeru?:)

Marzy mi się zbiór starych pdfów w takiej jakości jak w prenumeracie. Tyle ze obecne wydawnictwo nie ma prawa do tamtych numerów. Ciekawe jak to rozwiązali w CDA. Przyznam, ze kiedyś na Allegro przeglądałem „fotoksiazki” i myślałem by czasem np cały rocznik 97 wydać w twardej oprawie, ot tak dla siebie, tyle ze nie mam plików 1:1. Wiem, jestem świrem, ale zbieram PE 19 lat. To @c0ŕ chyba tyle ma lat, albo nawet i nie:)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Bo o takie pdfy może być trudno. W PE na przestrzeni lat zmieniał się sposób przygotowywania kolejnych numerów, a co za tym idzie o pdfy trudniej. Mamy od Ściery płyty z archiwaliami, ale na nich są co najwyżej pliki produkcyjne (czasem nie wszystkie z danego wydania) i to z programu, którego nie mamy. Tak że w temacie pdfów od razu, niestety, rozwiewam nadzieje, bo raz, że trzeba byłoby dogadać kwestie numerów wydawanych za Fenixa, a dwa - to jest naprawdę maaaasa roboty i jeśli w CDA faktycznie ktoś skanował stare wydania, to wcale mnie to nie dziwi, bo u nas odzyskanie pdfów z tego, co mamy (w sensie płyt z archiwami) to byłaby niesamowicie ciężka robota, a i tak nie do końca by się udało, bo niektórych stron brakuje. 

 

Co do samego jubileuszu - nie planujemy cudów. Sami często powtarzacie, że dużo tego i my też widzimy, że faktycznie się trochę tego nazbierało w ostatnich latach: 18-tka, 200. numer, po drodze 20 lat. Przeglądaliśmy ostatnio numer 200. - tam było blisko 30 stron z okazji jubileuszu i z perspektywy 4 lat (do dzisiaj) poza zmianą naczelnego nie wydarzyło się nie wiadomo ile, a znowu przytaczać znane historie...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A może by tak dodać więcej stron i zwiększyć cenę pisma? Czy powiedzmy 15 zł robiłoby różnicę czytelnikowi za dodatkowe 50 stron?Niech powrócą dedykowane kąciki, specjalne działy, recenzje gier po patchu i inne cuda. Numer czyta się fajnie, jednak należałoby wprowadzić jakieś zmiany, dodać trochę contentu. Nie myśleliście o tym? Może w kazdym numerze rzetelny zrenrgen dotyczący danej gry? Nie obraziłbym się również, jeżeli przy recenzji umieszczalibyście znaczek PC, gdyby to miało zwiększyć przychody ze sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Content ma to do siebie, że trzeba go stworzyć. Nie wiem, na ile obecnie redakcja posiada siły przerobowe potrzebne do tego żeby zapełnić o 50% stron więcej miesięcznie jednak podejrzewam, że jest to w granicach obszaru zatytułowanego "życzenia".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...