Skocz do zawartości

PSX Extreme 249


Oceń okładkę PSX Extreme 249  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 249



Rekomendowane odpowiedzi

No, numer w końcu w skrzynce mailowej. Przejrzałem na szybko i numer wydaje się praktycznie cały interesujący. Nie wiem albo to moja p a s j a albo Wy odje,baliście kawał dobrej dobrej roboty z doborem materiałów :thumbsup:. Raczej to drugie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A właśnie apropo tego Pana powyżej - dobrze widzę, że w tym numerze nic nie skrobnął? W zeszłym tekst o polskich wersjach był dobry, do tego z nutką kontrowersji lub uszczypliwości, jak zwał tak zwał. Widziałbym więcej.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Format w porządku, papier niby ten sam ale zapach trochę inny, też fajny. Wybaczcie, mam małe zboczenie na tym punkcie :yakubu:

 

Co do zawartości, fajny pomysł z updatem do Battlefronta 2, szczególnie że gra znacząco zmieniła swoje oblicze od czasu kontrowersyjnej premiery. W oczy rzuciło mi się fajne wykonanie recenzji C64 mini, logo na całe dwie strony robi robotę.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Jestem przeciwnikiem, tego typu recenzji 2.0. Rozumiem, że w naszym gierkowym świecie patche to standard, ale szanujmy się. Jak  tfu EA czy inny developer wypuściło, takiego delikatnie mówiąc bubla, to niech się goni. Dany tytuł powinien być oceniany w dniu premiery i koniec. 

Z resztą tyle miesięcy po premierze, większość pewnie wbija w tę grę. 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Co do zawartości, fajny pomysł z updatem do Battlefronta 2, szczególnie że gra znacząco zmieniła swoje oblicze od czasu kontrowersyjnej premiery.

 

Zgadzam się i czekam na więcej tego typu treści.

Odnośnik do komentarza

@KOMODO

 

Czemu w artykule Patologia Always Online w części Przeminęło z wiatrem umieściłeś THPS5 pisząc o nim takie bzdury?

 

Gra przecież działa bez problemu, można śmiało grać, a Ty twierdzisz, że nikt już w to nie zagra. Kilka tygodni temu wyszły dwa patche i wszystko działa.

 

Kiedy Ty pisałeś ten artykuł? Pół roku temu? Nie weryfikujesz swoich słów przed puszczeniem do druku?

Odnośnik do komentarza

Butcher nigdy nie może się powstrzymać, żeby nie wbić komuś szpili (Tym razem w Zgrentgenie) nie zapraszajcie go już do dyskusji, proszę :) 

 

Co do felietonu Patologia Always Online, w takich chwilach cieszę się, że konsole są po pewnym czasie łamane, nawet jeśli wygaśnie licencja i gra zniknie ze sklepu, będzie można w nią zagrać :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sekret z  50-krotnym przeszukaniem biurka w RE2 odkryty mniej więcej w 2009roku?  No chyba tylk dla kogoś,  kto siedział pod kamieniem.  Na 100% był już opisywany w polskich gazetkach o grach jeszcze przed premierą RE3. 

 

Komodo już nie pierwszy raz wypisuje głupoty.  Jakoś przed premierą RE7 był artykuł o historii serii i tam puścił babola,  że w finalnej wersji RE2 wyleciały postaci z bety RE 1,5, takie jak Irons i policjant Marvin.  Obie oczywiście były.  Jeden to murzyn,  który na naszych oczach zmieniał się w zombiaka na komisariacie,  a drugi odgrywał ważną rolę w wydarzeniach scenariusza Claire.  

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wyjątkowo ciekawy panel dyskusyjny o ocenianiu serii gier. Najśmieszniejsze, jest to, że Monika zamiotła całą 2/3 stronnicową dyskusję merytorycznym komentarzem, a Roger zakończył temat.

Chyba się zapomina o tym, że dziennikarz to nie bankier, który ma odbębnić robotę, ale osoba, która ma pewne moralne obowiązki. Jeśli ocenia się trylogie o nierozerwalnej fabule to można założyć, że czytelnik zagrał w poprzednie części. Można wręcz nakazać zapoznanie się z poprzednikami, ewentualnie naświetlić fakt, że pozycja nadaje się na punkt wejścia.. Jednak przy seriach stand-alone jak Far Cry czy FF, psim obowiązkiem jest pisać jak do całkowitego świeżaka w temacie, dając co najwyżej w ramce info do weteranów.

 

Jeszcze jeden komentarz do redakcji. Słowo "zaje#@&ty" jest przekleństwem i tak je należy traktować. Lata temu zauważyłem, że Tvn też go tak nie traktuje. Jeśli chcecie stać w tym samym rzędzie to ok. Moim zdaniem trochę wstyd.

Jeśli ktoś nie dysponuje słownictwem umożliwiającym zastępowanie go to niech na litość boską cenzuruje je. Forum to forum, ale nie wypada na papierze miechem rzucać. No chyba, że jesteście głęboko przekonani, że np przy niedzielnym obiedzie z rodziną jest ok gdy nieletni tak formułują swoje poglądy.    

 

Edytowane przez szczudel
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...