Skocz do zawartości

ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Jaram się fajnymi gierkami, a że ogólnie jestem fanem open-worldów to i UBI-gierki często są ogrywane (aktualnie AC Unity i też mi się podoba) :)
Zresztą mam bardzo szerokie zainteresowania jeśli chodzi o gry i lubię wiele różnych produkcji. A że nie należę do osób, które w typowo forumkowy sposób stosują hiperbolę w narzekaniu na wszystko, co nie jest Yakuzą, Personą albo NieR Automatą, to już nie moja wina i absolutnie nie jest podstawą do napisania "ty się jarasz byle czym".

W każdym razie tak jak @Voytec pisał - Bethesda to idealny wydawca dla mnie, bo wypuszcza masę dobrych gier ze świetnym singlem, a te mnie w grach interesują przede wszystkim.
Analogicznie takie EA nie mi NIC do zaoferowania, bo mają trzy gry na krzyż i wszystko nastawione na multi (a także lootboxy i mikrotransakcje, ale to temat na inną dyskusję).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PiotrekP napisał:

pierwszy zwiastun wygląda jakby zrobili go ludzie ostro napruci. Istne szaleństwo i o luj w tym chodzi. 

 

 

Ja mam cichą nadzieję, że właśnie o to. Jeśli miałoby to wyglądać tak, jak tam, plus udałoby zachować się nieustanny dynamizm na każdym poziomie, to gra by dużo wygrała. Z tym, że zrobić coś takiego da się na kilka godzin gry. A jak się to ma do otwartego świata każdy wie.

Odnośnik do komentarza

Raczej dostaniemy Mad Maxa nastawionego na strzelanie w FPP. Mapa podzielona na sterfy, których bossowie będą nam zlecać zadania. Każdy nakutwia na każdego a wszyscy razem pewnie na mutanty i dzikusów. Jak dadzą dobre narzędzia mordu, wagon naboi i kupę przeciwników do radosnego zabijania, to biorę w ciemno. A na deser różne bryki z opcjami tuningu. 

Gorzej, jak zrobią to pod coopa, bo i to można wywnioskować z zwiastuna, kiedy obok gracza bryka rozjeżdża wroga. 

Odnośnik do komentarza

No ja czekałem, zanim zaprezentowali te materiały - dla mnie RAGE było zayebiste.
W każdym razie jeśli id odpowiada za strzelanie, a Avalanche za sekcje jeżdżone, to może nie będzie tak źle. Lubię open worldy, post-apo to już w ogóle, aczkolwiek wiem, że developer Just Cause i MM to nie jest gwarant najlepszych doznań w tym temacie. Będę śledził doniesienia i się zobaczy. Jestem umiarkowanym sceptykiem :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Strzelanie wygląda ok, fajne są ragdolle i animacje (np jak kolo używa jednej mocy i wy.pierdala bandyte w samochód) ale reszta zaczyna śmierdzieć kasztanem. Avalanche nie potrafił zrobić ani jednego open worlda, który by potrafił wciągnąć na dłużej, więc nie wiem po co oni się tak znowu wpychają w ten temat, szczególnie że większość krytyki odnośnie pierwszej części była odnośnie pustego i nudnego świata, więc.... zatrudnili devów, którzy są ekspertami w robieniu ładnych, ale pustych i nudnych światów. :reggie:

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

Bo w jedynce ten świat pełnił podobną rolę, co miasto w Mafii II - tam też nie było co robić, służyło głównie do przemieszczania się od misji do misji i tam się dopiero działo.
RAGE miał kapitalnie dopracowane miejscówki, w których odbywała się akcja właściwa, a ten korytarzykowy "open world" był tylko po to, by do nich dotrzeć, co pewnie miało zapewnić jakąś tam immersję w odróżnieniu od ekranów ładowania pomiędzy kolejnymi strzelaninami - dla mnie ten pomysł był spoko i nie narzekałem na pustkę świata.

Odnośnik do komentarza

Akurat duet Bethesda + id to wg mnie najlepsze co spotkało shootery w ostatnich latach. Gdyby nie odświeżony old school w postaci Wolfenstein, Doom, a teraz Rage to dalej byśmy grali w papkę od Activision i EA. Nie zdziwię się jak po ograniu Rage 2 napiszę, że to pretend do najlepszego shootera roku, zaraz obok Doom Eternal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.