Skocz do zawartości

ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Voytec napisał:

Bethesda ostatnimi czasy stała się najlepszym multiplatformowym wydawcą więc mają mój kredyt zaufania z miejsca.

52 minuty temu, Orzeszek napisał:

COOOOOOOOOOOOOOOOO XD

pod jakim wzgledem najlepszym? raczej nie optymalizacji gierek, w byciu fair dla graczy.

32 minuty temu, Voytec napisał:

Jestem singlowym graczem i na takie gry głownie zwracam uwagę. A Bethesda dawna wydają same konkretne, porządne produkcje. Prey, Dishonored: Death of the Outsider, Dishonored 2, Doom, Fallout 4, The Evil Within 2, Wolfenstein 2.


O to to to! Dla mnie również Bethesda jest najlepszym wydawcą, bo zapewnia mi to, czego od gier oczekuję - wiele godzin świetnej zabawy w zayebistych, singlowych tytułach.
The Evil Within 2 i PREY to obok Horizon moje Top 3 zeszłego roku. Na poprzedniej generacji ogrywałem The Evil Within, Wolfenstein The New Order, Dishonored, a przed nimi wszystkimi obydwa Fallouty i właśnie świetne RAGE.
 

4 godziny temu, Kre3k napisał:

Grę robi Avalanche Studios, Ci od Mad Maxa i Just Cause


No i ta wiadomość ostudziła mój zapał...
Tak jak uwielbiam RAGE i uważam ją za najlepszą singlową strzelankę siódmej generacji, tak teraz średnio wyczekuję jej kontynuacji...
Gdy usłyszałem o tych przeciekach, byłem podjarany, bo myślałem, że znów będzie to id software... Ale Avalanche? Skąd oni się w ogóle wzięli u Bethesdy?
Niby lubię open worldy, ale tutaj to będzie profanacja, jeszcze jak obejrzałem ten chooyowy i głupkowaty trailer...

 

Mi się bardzo podobał poważny klimat jedynki, a także konstrukcja gry - większy hub, z którego wchodziło się do liniowych, zayebiście zaprojektowanych miejscówek, pełnych sekretów i fajnie zachowujących się przeciwników. Do tego to strzelanie było tak miodne, tak soczyste, każda giwera miała dwa tryby ognia i obydwa były przydatne! Od razu widać, że ojcowie gatunku wrócili! A teraz jacyś wyrobnicy od gównianych UBI-gierek i głupkowaty klimat rodem z Borderlands?
Dla mnie RAGE miało tylko jedną wadę (ok, dwie, bo jeszcze silnik idTech, przy którym PS3 nie wyrabiało z doczytywaniem tekstur) - fabuła i zakończenie. Pierwsze zwiastuny, a później wprowadzenie do gry były strasznie intrygujące, zapowiadały coś ciekawego, a później zrobiło się z tego takie trochę Destiny - mamy świetny background,  jest lore, gracz jest zaintrygowany to kij - można olać fabułę i wyciąć zakończenie. O ile taka formuła "end game" sprawdza się w tych pseudo-MMO, tak tutaj oczekiwałem czegoś więcej, zwłaszcza że mi to obiecywano. Poza tym - bez wad (OK, multi wrzucone na siłę i zamiast shootera, jakieś Vigilante 8).

Obejrzę ten jutrzejszy gameplay, bo jestem ciekaw, co z tego będzie, ale już nie nastawiam się na nic wielkiego i teraz też jestem zły, że to nie DOOM II. A byłem mega podjarany faktem, że to RAGE 2, bo wiem, że DOOM II i tak wyjdzie prędzej czy później...
Ech... Yebane Avalanche i ich bezpłciowe open worldy...
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Faka napisał:

Ee, sorry, jednak avalanche tylko robi, w sumie będzie źle - nie widziałem, żeby to studio zrobiło jakiegoś fpsa tylko tpsy. Późna pora i źle przeczytałem, że id software tego nie robi.

A czy widziałeś Guerilla Games robiących coś poza Killzonem do czasu Horizona TPP? No właśnie. Dam im szanse. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, _Be_ napisał:

Mad Max > każda gerka od ubi :usmiech: 

Słaby bait bo wiem że nie jesteś tak głupi. AC origins czy far cry 5 to lata świetlne przed mad max. Nawet mafia 3 jest lepsza od mad max. O just cause 3 nie wspominam bo tego kupsztala nawet nie odpalałem skoro rok po premierze nadal był zepsutą technicznie grą.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
38 minut temu, blantman napisał:

Słaby bait bo wiem że nie jesteś tak głupi. AC origins czy far cry 5 to lata świetlne przed mad max. Nawet mafia 3 jest lepsza od mad max. O just cause 3 nie wspominam bo tego kupsztala nawet nie odpalałem skoro rok po premierze nadal był zepsutą technicznie grą.

Ja też uważam, że Mad Max jest o wiele lepszy od ac origins, o far cry 5 nie wspominając. A gdzie tam jakieś pieseły czy crapowate unity. 

 

Gra, wiadomo, ma swoje ułomności ale bawiłem się przy niej bardzo dobrze i spędziłem niemal 50h w tym świecie czyszcząc całą mapę. To nie zdarza się często. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ale kiepścizna. Po co oni to wydają? Czy ktoś serio tam pomyślał ej jest nam potrzebna kolejna gra w otwartym świecie! Wrzucimy tam trochę starego Rage, Mad Maxa, Borderlands, Far Crya i na pewno będzie hit. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...