Skocz do zawartości

ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie multika jeszcze... Tak mnie teraz olśniło, że ten w pierwszym RAGE to była jakaś samochodowa kupa w stylu Vigilane 8, więc tym bardziej nie tęsknię.
Co innego za tymi misjami w co-opie - pamiętam, że były całkiem spoko, takie trochę Spec-Opsy z Call of Duty - to bym chętnie przywitał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odnoszę wrażenie, że gierka będzie miała zupełnie inny klimat niż jedynka, mniej surowy bez silenia się na pseudo śmieszne akcje, ale i tak pewnie będzie dobra. Coop w poprzeniej części był całkiem fajny, z przyjemnością go ograłem z siostrzeńcem, za to multi i walka na torze samochodowym w założeniach była fajna, ale w praktyce to słabo im wyszło.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
11 godzin temu, Patricko napisał:

Jest lista trofeów, wygląda wręcz banalnie emoji846.png
http://www.powerpyx.com/rage-2-trophy-list-revealed/


No i fajnie, choć brak trofka za poziom trudności trochę dziwi. Pamiętam, że w RAGE od razu leciałem na najwyższym, a jakiś rok później dodali DLC z jeszcze wyższym poziomem, za który nie zabrałem się do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

No w tej części chyba porzucili ten immersyjny powolny klimacik, na rzecz zwykłego UBI-sandboxa z rozpierduchą na każdym kroku. Widziałem, że będą jakieś osady, u różnych ludków będziemy mieć osobną reputację, więc może tam coś będzie do roboty i mozliwe, że trofea nie określają całej dostępnej zawartości.

Odnośnik do komentarza

Ja podchodzę z wielką rezerwą do tych opinii o "słabiutkim" początku, bo dzisiaj co druga gra dla wielu grających jest nudna, smętna i przegadana, a "rozkręca się" dopiero później.
Tak narzekano np. w przypadku TLoU, Horizon, God of War, RDRII czy ostatnio Days Gone, a mnie te tytuły kupiły od samego początku.
Jasne, że gra chce w pewien sposób przedstawić nam zarówno historię jak i świat, więc pewnie z początku trzyma za mordę i stopniowo sączy nowe mechaniki - zrozumiałe i tego oczekuję.

Mi ten gameplay, a jeszcze ta giwera, przypomina trochę Bulletstorm - dla mnie bomba i myślę, że będę bawił się wybornie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Generalnie z opinii przedpremierowych często powtarzała się myśl, że to typowa gra Avalanche, ale tym razem (!) z fajnym, rajcującym strzelaniem. Zobaczymy -  zwiastuny wyglądają dzięki montażowi bardzo fajnie, ale cała reszta wyjdzie w praniu. W sumie mam tak z każdą grą od tego studia i w zasadzie tylko Mad Max mi się podobał (mimo wielu wad).

Odnośnik do komentarza

No ale też gra zayebiście monotonnie, choć pewnie to wczesny etap i nie ma jeszcze bajerów. Ale pamiętam, jak w Bulletstorm właśnie sam grałem, jak w normalnego FPSa i było strasznie nudno. Dopiero jak się oswoiłem z innością, przyjrzałem otoczeniu i spamiętałem rózne mechaniki, to odstawiałem taki balet śmierci, że morda sama się cieszyła - mam nadzieję, że tu będzie podobnie.

Swoją drogą to trochę śmieszny jest ten wpis, co wkleił Ryo, bo akurat ten wielki, otwarty świat z dziesiątkami miejscówek to ni chuya nie przypomina pierwszej odsłony, w której mieliśmy do czynienia z trochę większym, zupełnie pustym korytarzem, w którym czekały na nas drzwi do osobnych leveli, więc albo autor wcale nie grał w RAGE, albo trochę idealizuje wspomnienia.

 

Ja się tylko martwię, że to gra Avalanche - mam nadzieję, że będzie jakaś fajna motywacja do parcia przed siebie i zdobywania kolejnych fragmentów mapy, bo do tej pory żadna z ich gier nie była niczym więcej, jak odmóżdżaczem o czyszczeniu mapy ze znaczników.
Nie twierdzę, że pierwsze RAGE miało jakąś wybitną fabułę np, bo akurat był to zmarnowany potencjał (trailery sugerowały coś dużo ciekawszego, a zakończenie było strasznie mało satysfakcjonujące), ale jednak człowiek był ciekaw, co będzie dalej. Tutaj obawiam się, że jedyną motywacją może być system progresji i unlocków, o ile będzie zrobiony dobrze.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat
  • Uninspired, short story

To ja podziękuję wolę co innego w tym tygodniu. Ostatnie snadboksy które ogrywam rozpieściły mnie co do dobrej fabuły. Wolę dalej yakuze kiwami 2 cisnąć. 

 

Dodatkowo robi to studio od just cause więc myslę że na przecenie za 3 miesiące po 10 patchach będzie git :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tej recenzji wyłania się obraz gierki która daje sporo funu, ale ma trochę problemów technicznych na konsolach. Jeśli ktoś ma klatki tam, gdzie niektórzy userzy głowę (czyli w dupie) i nie rzyga jeszcze open worldami to chyba warto kupić.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
3 godziny temu, _Be_ napisał:

Lepiej poczekać aż potanieje bo to gierka od Bethesdy więc prawdopodobnie zaraz będzie latać w cenie frytek podobnie jak Prey czy Dishonored 2

To chyba ta idealna gierka do GAMEPASSA. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...