Skocz do zawartości

ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No mnie kupili. Widzę tam dooma w połączeniu z mad maxem. Doom dla mnie to FPS tej generacji, a mad max to fajna piaskownica, trochę ciągnąca się przez to zbieractwo, ale w ogólny rozrachunku bawiłem się dobrze, czyli na pierwszy rzut oka bardzo mi się podoba co widzę i chce w to zagrać.

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dolę, kolejny farkraj... :facepalm:
Niby logo id pojawiło się w czołówce, ale czy to oznacza, że się do tego przyczynili, czy tylko że to ich marka?
Jak lubię open-worldy to ta gra za chooya tego nie potrzebowała - spora część tego trailera to jakieś wielkie przestrzenie, bez żadnego elementu, na którym można oko zawiesić. Pustka i naebane wrogów, byle sobie gracz mógł polatać/poskakać i siać wesołą rozpierduchę.

Wbrew tekstom "komu potrzebny sequel nieznanej gry" ja się bardzo ucieszyłem, bo to był świetny shooter. Jakby za to się wzięło id soft i tylko by doszlifowali formułę jedynki, może dorzucając do tego jeszcze zgrabną historyjkę, to byłby dla mnie HIT i obok DOOM najlepszy shooter tej generacji, a tak...

Poczekam na recki, ale hype już zmaltretowany tym cinematic trailerem, teraz został przydeptany tą tandetą...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Dobra obejrzałem jeszcze raz trailer iiiiiii nie wiem czy to siła sugestii kermita czy to, że posty wrednego odkręcają mi kurek pod tytułem 'jak on sie nie jara to ja mogę' ale zaczyna mi się podobać :usmiech:

 

Jak model jazdy i ogólnie efektowna rozpierducha autami będzie jak w Mad Maxie (tylko ma być więcej kurła a nie tylko opcjonalne konwoje czy co tam było w MM) a strzelanie i ten movement będzie przypominał Dooma (a po trailerze zapowiada się, że faktycznie może tak być) to będę zadowolony :ragus:

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
W dniu 16.05.2018 o 19:02, Wredny napisał:

Bethesda wydaje same dobre gry od dłuższego czasu (czyli gdzieś tak od premiery pierwszego RAGE właśnie), ale ta może być pierwszą, która na to miano nie zasłuży :)
Gdyby była to gra podobna do jedynki to brałbym na premierę, a tak - muszę czekać na recenzje - jak bardzo UBI jest to gierka.

Przypominam ci ze bethesda nie tylko wydawała ale i wyprodukowała takie chuistwo jak fallout 4 tfu

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, suteq napisał:

Przypominam ci ze bethesda nie tylko wydawała ale i wyprodukowała takie chuistwo jak fallout 4 tfu


Dla kogo "chuistwo" dla tego "chuistwo" - zrobiłem 100% Fallout 3 i Fallout New Vegas -  dla mnie Fallout 4 po tych ledwie paru godzinach, które za mną, to najlepsza część z tych pierwszoosobowych. Fabularnie na razie się nie wypowiadam, ale te wszystkie Bethesdowe RPGi to od zawsze były dla mnie zbiory questów, które są tylko pretekstem do zwiedzania wielkich światów i zbierania ton lootu. A przy F4 jest co zwiedzać i co podziwiać, bo wygląda przepięknie (jak się odpaliło bezpośrednio po FNV to jakbym ze dwie generacje przeskoczył).
Tak że... Dawaj inny przykład, bo za F4 mają u mnie kolejnego plusa :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...