Skocz do zawartości

ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

@Wredny

No i bzdury gadasz bo ktoś może ma ochotę przejść tylko główny wątek, który z przechodzenia od misji do misji będzie w miarę liniowy bo ma dosyć gier z otwartym światem a lubi rajcowne strzelanie. To nie znaczy, że sobie nie sprobuje 1 czy 2 pobocznych aktywności ale to będzie jego wybór i jak mu się nie spodoba to nigdy więcej do nich nie wróci. Natomiast z RAGE 2 tego zrobić nie może bo gra mu każe robić te zapychacze sztucznie wydłużając czas gry. Sorry, ale robienie takiego projektu gry jasno pokazuje, że twórcy niezbyt mieli pomysł na kampanię i zawartość gry. :reggie:

Zdecydowanie bardziej wolę formułę jedynki. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Główny wątek skończony, nie jestem masochistą by robić wszystko na 100% na mapie, ogólnie spoko gierka taka 7/10.

Fajne:

Strzelanko

60fps

Nie fajne:

Pojazdy ssą, model jazdy kasztan/10 odbiera przyjemność eksploracji świata, wyścigi to wyższy poziom masochizmu. gdyby nie odblokowany latający bzyczek, bym (pipi)nął gre.

zadania poboczne, po kilka różnych aktywności, powtarzających się w kółko z różnym poziomem "trudności"

supermoce, poza dublejumpem, mogło by ich nie być.

Bumerangu nie czuje woogle.

Crafting i rozwój postaci, troche bekowy, za dużo tego naćkane, tutaj już mocny grind by wszytsko na 100% rozwinąć, 90% skilli to bezużyteczne kasztany

Bugi tu bugi tam, najgorzej jak masz oczyścić baze np bandytów i typ się zbugował w ścianie/podłodze i nie przyjmował obrażeń-> save/load

Gra jest brzydka

 

Strzelanie uratowało grę przed nie kupujcie, olejcie, jak będzie w gamepassie do można pograć jak lubisz czyścić mape i strzelać arbuzy.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
Gość suteq

Ależ ta gra jest nijaka. Scenariusz po raz kolejny był pisany na kolanie co dla mnie jest dosyć dużym rozczarowaniem bo myślałem, że po jedynce już takiego błędu nie popełnią. Świat jest całkiem klimatyczny, ale do tego z Mad Maxa nie ma startu. Strzelanie jest całkiem niezłe ale nie jakoś szczególnie satysfakcjonujące chociaż głowy strzela się z przyjemnością. Z racji, że gra jest w otwartym świecie to oczywiście mapa zayebana znacznikami różnego rodzaju i mimo, że jest co robić w grze to nic, ale to absolutnie NIC nie przyciąga mnie do niej abym spędził w niej kolejne godziny. Jedynka miała swoje problemy, ale potrafiła mnie przyciągnąć do ekranu klimatycznym światem, liniowością czy walkami (w tym dobrym AI), a dwójka jest zwyczajnie o wiele od niej słabsza. :( 

 

Mad Max jest o wiele lepszą grą w postapokaliptycznym świecie niż RAGE 2. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Co jest z tą grą nie tak, że na koksie menusy tną jak wściekłe. Narzekałem na to w Borderlands 3, ale tam to były super płynne menusy w porównaniu do tego co się dzieje w Rage 2. Strasznie to mnie męczy, bo po kilku godzinach gra się bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Właśnie przeszedłem tą grę i to jest chyba jedna z największych spierrdolinn tej generacji.
Kompletnie pusty świat,fabuła z dupy ,jeżdżenie tymi pojazdami to jakiś żart nic tam nie trzyma się kupy.
Te walki z bosami to jest kompletny dramat.
Można pochwalić za dobre strzelanie i kombat ale na samą myśl ,że muszę wejść do menu,żeby coś odblokować to mnie trzęsie.
Minęło już trochę od premiery a te menu nadal chodzi tak wolno i się zawiesza.
Oczywiście sklep z mikro płatnościami działa jak należy , wiadomo priorytet.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Włączyłem sobie ostatnio i o ile strzelanko i movement po paru ulepszeniach są bardzo spoko to cała reszta wydaje się słaba - najebane materiałów, najebane apgrejdów wszystkiego, otwarty świat :bad: Jedynka to ja pamiętam była bardziej liniowa i chyba bardziej "ponura"? Tutaj jak wjedzie jakaś misja to jest spoko ale jak później popatrzę na mapę i nasrane znaczników to się odechciewa w to grać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Zabrałem się za czyszczenie dysku na konsoli i napatoczył się Rage 2, więc postanowiłem skończyć. Pół roku temu mnie okropnie wynudził, więc dałem sobie spokój. Okazało się, że tak naprawdę została mi finałowa misja, więc się zabrałem. Musiałem się trochę poszwendać po pustkowiach, bo pozapominałem, co?, gdzie?, jak?, z kim? i przede wszystkim dlaczego? 

 

Gra mocno średnia ze słabym finałem, ale za to miodnym strzelaniem. To i przemieszczanie się w czasie walki to dwie najlepsze rzeczy, które się przytrafiły tej grze. Sam świat pusty a poboczne aktywności sprowadzają się do czyszczenia obozów i siedlisk przeciwników. Widać, że w samej mechanice walki dużo inspiracji zaczerpnięto w Dooma 2016. 

 

Myślałem, żeby zakupić DLC fabularne, ale po obejrzeniu recenzji jednak sobie odpuszczę. Za dużo innych, lepszych gier do ogrania. 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Odkopie temat bo i ja pograłem trochę w GP ale już mi się odechciewa.

Gierka ustawiła detale wysokie-ultra, a i tak jakieś śmieci czy mniejsze krzaczki wyskakują przed ryjem.

Strzelanie fajnie, ale tutaj podnoszenie ammo powinno być automatyczne. Na początku można się wkopać i zostać nagle bez ammo w pobliżu, a gra nas trzyma na smyczy.

Jazda pojazdami żenada, świat pusty, misje poboczne to kill them all. 

Za dużo pierdół do zbierania wymaganych do ulepszeń. 

Polski dubbing (póki co) ssie, poza Walkerem, ale można odpalić kinówke. 

Miałem kiedyś brać na PS4 za grosze, ale dobrze że nie wziąłem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.