Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Windows Central:

 

My biggest gripe with Dying Light 2's visuals and presentation pertains to performance on the Xbox Series X. At 1080p in "performance" mode, the game settles at around 60 FPS with relative ease, but if you don't have the best TV for Xbox, i.e., one without FreeSync, you may notice screen tearing during frame dips. The game also has "quality" and "resolution" graphics modes, but both of these are utterly unplayable, going from 60 FPS down to roughly 20 FPS, and lower, depending on the situation. Hopefully, Techland can land some new tech to improve the situation here, but I suspect almost everybody will be playing this on performance mode, at least on Xbox Series X.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, GearsUp napisał:

 

Szczerze to jeżeli przez realistyczne cienie ma mi umykać większość detali na teksturach to ja już wolę grać w nierealistycznie wyglądające gry. Nie wiem czy pogoń za realizmem jest wskazana jeżeli przez to tracisz 30% widoczności ekranu :)

 

Większych głupot juz dawno nie czytałem. Gratuluję.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

 

23 minuty temu, tjery napisał:

Większych głupot juz dawno nie czytałem. Gratuluję.

 

Wiem, że musisz jakoś sobie racjonalizować cenę drogiego sprzętu ale popatrz jeszcze raz na te screeny. RT-off na ścianie widać ulotki, RT-on przechodzisz szybko tą samą uliczką i ich nie zauważasz wcale.

 

 

 

fgdgfgfg.thumb.jpg.28747c79024cea5123b20fd47d418f47.jpg

 

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Andżej napisał:

Czekamy na polygon, syndrom heteroseksualnego protagonisty i 3 na 10.

 

i tak sie fajnie sprzeda bo to zombie game, niech sobie chlopaki zarobia.

Nigdy mnie ten cały zombie trend nie porwał, ale coś mi się wydaję, że pociąg pod tytułem zombie hype w branży już parę lat temu odjechał, więc tej sprzedaży nie byłbym taki pewny. 

Byle tylko ich kolejna gra też nie była o zombie.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza
24 minutes ago, Bartg said:

Tak to tylko recenzje rakowej branży, ale poniżej 80 na meta to jednak zawód. Czekam jeszcze na video recki 2-3 youtuberow, których gust i recenzje szanuje i forumowiczów no i zobaczymy. 

Ja to czekam na recki skill upa, easy allies i acg. no i jeszcze ranton by sie przydal, ale jego to sie dla rozrywki oglada. Fabuly w jedynce w sumie nie bylo, ale gameplay byl miodny, tutaj pod tym katem jest tylko lepiej wiec nie ma co sie obawiac moim zdaniem. rakowe oceny poligoniarzy za bialego protagoniste to po mnie splywaja, w sumie zreszta bylo kilka 9 nawet, w tym od gameinformera wiec az tak srednio to chyba nie jest.

 

38 minutes ago, sprite said:

Tak, host narzuca progres w fabule. No chyba że lecicie razem od początku. My tak z ziomkiem skonczyliśmy podstawkę + The Following kilka dni temu. Wyborów fabularnych w coopie w jedynce nie bylo, bo ostatnią misje w podstawce + dlc przechodzi się solo.

ziomek tak samo wyimaginowany jak murowany mesjasz cp2077 na premiere ?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, marcinwks napisał:

Nigdy mnie ten cały zombie trend nie porwał, ale coś mi się wydaję, że pociąg pod tytułem zombie hype w branży, już parę lat temu odjechał więc tej sprzedaży nie byłbym taki pewny. 

Byle tylko ich kolejna gra też nie była o zombie.

 

Od lat się mówi o zmęczeniu tematem zombie, ale to nieprawda. Dying Light do dnia dzisiejszego sprzedał się prawie w 20 mln kopii, Dying Light 2 od tygodni na szczytach list sprzedaży na Steamie. Dodatkowo na tej platformie około 3 mln osób ma ją na wishliście. Spodziewam się, że to będzie ogromny hit sprzedażowy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bigby napisał:

 

Od lat się mówi o zmęczeniu tematem zombie, ale to nieprawda. Dying Light do dnia dzisiejszego sprzedał się prawie w 20 mln kopii, Dying Light 2 od tygodni na szczytach list sprzedaży na Steamie. Dodatkowo na tej platformie około 3 mln osób ma ją na wishliście. Spodziewam się, że to będzie ogromny hit sprzedażowy.

No już od 12 lat minimum to co chwilę słysze xD chociaż rzeczywiście na ps3/x360 był przesyt tymi truposzami

Odnośnik do komentarza

Liczyłem na trochę wyższa rozdzialke w trybie z 60 klatkami no ale cóż... Nie za bardzo chyba im dobrze idzie jeśli chodzi o optymalizację, bo graficznie to żaden next gen. Preorder zamówiony, nie nastawialem się na nie wiem co, będzie przyjemna gra i świetnie mi umili oczekiwanie na Horizon FW a i tak pewnie nie ma szans żebym ja do tego czasu ukończył przy moim tempie przechodzenia gier. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...