Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że to info o rozmiarze ok 70GB na xboxie to fake news

 

https://www.purexbox.com/news/2022/01/dont-worry-dying-light-2s-file-size-isnt-significantly-larger-than-ps5

 

Kupiłby cyfrową wersję tej gierki po taniości, ale za bardzo nie widzę rozwiązania :)

 

Jakieś konto na allegro za 210 zł sprzedaje, a w sklepie xboxa ok 270 zł

 

Czemu nie opuszczą niżej jak nie ma kosztów tłoczenia, drukowania okładki, opakowania etc. ? 

 

Do 199 zł może bym dał za cyfrową wersję, ale więcej nie dam

Odnośnik do komentarza

No i widzisz, ile warte są te growe media - jakiś tłiterowy liker rzucił info z dupy, reszta podłapała i masz fejka powielanego. Gra na XSX ma coś koło 37GB - ściągałem preload to wiem. Kilka dni temu wskoczył też jakiś patch, nieco ponad 11GB.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, beardo0 napisał:

Wygląda na to, że to info o rozmiarze ok 70GB na xboxie to fake news

 

https://www.purexbox.com/news/2022/01/dont-worry-dying-light-2s-file-size-isnt-significantly-larger-than-ps5

 

Kupiłby cyfrową wersję tej gierki po taniości, ale za bardzo nie widzę rozwiązania :)

 

Jakieś konto na allegro za 210 zł sprzedaje, a w sklepie xboxa ok 270 zł

 

Czemu nie opuszczą niżej jak nie ma kosztów tłoczenia, drukowania okładki, opakowania etc. ? 

 

Do 199 zł może bym dał za cyfrową wersję, ale więcej nie dam

W Brazyli 200, albo 300 za wersję ultimate.

 

Kusi

Odnośnik do komentarza

Ja wziąłem podstawkę, zobaczymy. Jak będzie mało to wsyśnie się DLC na bieżąco, albo może pojawi się jakaś wersja upgrejdu do lepszych wersji po niższej cenie. Jest ten dreszczyk emocji na myśl o next-genowym waleniu zombiaki w ryło dropkickiem :ohboy:

Odnośnik do komentarza


Jakies wycieki opinii z reddita, pierwszych recenzji czy cus ? bo mnie chyba hajp dopadl i wisze przed kompem obgryzajac paznokcie u nog. tego sie nie spodziewalem, bo mialem moze nie wywalone na gre do tego czasu, ale raczej cierpliwie czekalem. Jak wynika z moich obliczen, w nowej zelandii beda grali juz o godz 13 czasu czwartkowego, zgadza sie ?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Andżej napisał:


Jakies wycieki opinii z reddita, pierwszych recenzji czy cus ? bo mnie chyba hajp dopadl i wisze przed kompem obgryzajac paznokcie u nog. tego sie nie spodziewalem, bo mialem moze nie wywalone na gre do tego czasu, ale raczej cierpliwie czekalem. Jak wynika z moich obliczen, w nowej zelandii beda grali juz o godz 13 czasu czwartkowego, zgadza sie ?

Poczekaj do czwarteczku, opinie zaczną spływać. Bez ciśnień :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...