Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Malibu napisał:

Na FR amazonie wersja Deluxe kosztuje 60€ na PC, mam 5€ rabatu czyli 55€ za Deluxa by mnie wyszlo.

Zastanawiam się czy nie wziąć. Cyfrowe dodatki mnie nie grzeją, tylko to DLC, szkoda, że nie znamy jaka będzie jego cena.

 

Mam podobnie. Jestem ciekaw tego fabularnego rozszerzenia i w sumie za sam fakt zrobienia dobrej gry byłbym więcej zapłacić, no i wspieram polską firmę ;) Zastanawiam się nad zakupem, a jak już to czy brać zwykłą wersję czy deluxe. Jakieś tam skórki dla broni/postaci jakoś specjalnie mnie nie interesują, a już na pewno nie na tyle aby za nie więcej płacić. Gorzej będzie jak gra okaże się nie spełnić oczekiwań i tak jak CDP skupią się na łataniu produkcji zamiast klepaniu nowej zawartości. Znając życie za jakiś czas pojawi się pewnie do kupienia seasson pass albo same dodatki, wtedy można czekać na jakąś promocje. Do pierwszej części naklepali trochę dodatkowej zawartości i ją sprzedawali osobno i w różnych zestawach. Jeszcze będzie pewnie wiele okazji do kupienia dodatkowej zawartości kiedy się pojawi. 

 

500 h to ma być chyba górna granica dla całej gry w czym mieści się fabuła i jakieś poboczne aktywności. Produkcję będzie można skończyć wcześniej olewając dodatkowe aktywności.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Malibu napisał:

Smialem z tymi 500h, to ma być czas jak chcemy poznać dosłownie wszystko VO jest w grze, każdy zakątek, dialog, ścieżkę rozwoju itp. Normalny czas na fabule to 20h

Oby tak było bo od jakiegoś czasu już mam dość sztucznie wydłużanych gier , mimo że Far Cry 6 mi się podoba i gra mi się w niego przyjemnie to jak patrze na nabite 10h i że dopiero może 5-10% mapy odkryłem odechciewa mi się grać bo czuje się aż przytłoczony tym wszystkim . Jakoś bardziej doceniam mniejsze a bardziej zbite/skondensowane światy niż wielkie połacie terenu. Już nawet patrząc na dysk konsolki gdzie leży kilka nierozpoczętych jeszcze gier jak myślę że każda z nich to około 50-100h gry to mi się jakoś nie chce nawet zaczynać.

Odnośnik do komentarza

Kij tam, tutaj może być i z 500h, jak będzie conajmniej tak samo dobrze, jak w jedynce, którą właśnie sobie odświeżam :fsg:

Kupiłem łuk i jakie to jest OP to ja nawet nie :obama:

Nie wiem, kiedy to dodali, ale zajebiście odświeżyło mi rozgrywkę.

 

chciałem wrzucić jakiegoś screeshota z konsoli, ale pezez te wichury wyjebało mi neta i gram offline :pawel:

Odnośnik do komentarza

Wredniaczku wrzuć coś, jak Ci wróci łącze, lubię oglądać screeny z dobrych gier.

 

Kurde, te karykaturalne już 500 godzin - jeżeli chodzi o grę nie stricte online - to mocny śmiech. 

Nie powiem, bo jeżeli po skończeniu fabuły nadal będzie mi zależało na giercowaniu w ten tytuł, to twórcy odnieśli sukces.

Jeżeli po zakończeniu wszystkich, wątków, misji pobocznych i innych dupereli licznik sięgnie kilkuset godzin, to są mistrzami.

 

Nakłonić gracza w 2022r bez użycia przemocy do exploatowania gry przez 100+ godzin i nie być Bethesdą? 

Zobaczymy, czy jest możliwe.

 

Edytowane przez Boomcio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pewnie sie czai po jakichs niszowych tematach i pisze posty udajac, ze nigdy nic sie nie wydarzylo xd.

 

jutro jakos popoludniu embargo mija, jak obstawiacie, beda siodemki za heteroseksualnego protagoniste ? jakby wleciala wieczorem recka easy allies skill upa, gdzie sa zadowoleni, to bedzie wporzo, wlasnie preordera sciagam. hajp nieporownywalnie mniejszy niz przy cyberbugu ale z drugiej strony jestem spokojny, ze dl2 dostarczy dobrego funu na wiele godzin. pewnie zaraz po tutorialu zamiast isc zagadac do jakiegos pierwszego npca w pierwszym zadaniu to pojde gdzies w jakies miejsce i bede spamowal wszystkie mozliwe skille do wygrindowania godzinami xd

 

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

The PlayStation 5 edition of Dying Light 2: Stay Human will sit at a relatively modest 32.5 GB. The Xbox Series X iteration, however, is well over twice the size at 72 GB. The PC edition of the game comes in at 60 GB. Strangely, the EU and German releases of Dying Light 2 each carry smaller file sizes. At 30.9 GB and 24.8 GB respectively, some fans have suggested censorship is the explanation for the different file sizes overseas.

 

Newsa z kiedyś pamiętam, nie wiem czy to było dementowane. NO jest różnica dwukrotna. RZEKOMO.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...