Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież dwójka nadal dobrze wygląda, tam grafika aż tak się nie zestarzała w porównaniu do gier 3d z przed dekady. No ale ten 76 to beka wnusiu. Sama magiczna cyfra 76 kojarzy mi się z legendarną grą Interstate, to dopiero mógłby być remake.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Robie mature z fallouta, no i rzeczywiście setting ciekawy, teoretycznie to będzie prequel wszystkich części, teoretycznie nie powinniśmy spotkac nawet supermutantów, Mistrz rok później stworzył pierwszego masowo trzepanego mutanta, fajnie by było jak by się okazało że pomagamy mistrzowi w tworzeniu mutków nieświadomie. Nerdy w necie twierdzą że terenem będzie stan virginia blisko waszyngtonu.

 

Jak będzie silnik morrowinda zawyje ze śmiechu, a tak pewnie będzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Oszukuje się i szukam logiki tam gdzie jej nie ma.

 

Oglądam te analizy grubych nerdów, no i niektóre teorie sie kleją, co jeśli zasiedlanie "nowego" świata po wyjściu z krypty + ten aspekt siecowy to rozwinięcie patentu z f4 i odbijanie i dbanie o osady? zaaplikują to w jakiejś formie zarządzania i bedziemy chodzić sobie ludzikiem i rozwiązywać problemy na mapie robiąc community? 

Największym problemem takiego rozwiązania jest to, że to w fallout 4 było mega nudne i upierdliwe więc by musieli to totalnie przebudować.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie w serii najważniejsze były fabuła z wyborami moralnymi, dialogi i historie z komputerków. Czwórkę przeszedłem głównie po cichu z pistoletem z tłumikiem, a w budowanie baz bawiłem się tylko dla osiągnięć. Tutaj rozumiem najważniejsza ma być walka i właśnie budowanie baz? Trochę słabo w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

i tak kupię day one nie oszukujmy się, zobaczymy co to będzie, szczerze to ten coop mnie woogle nie grzeje, fabularnie szykuje się ok, budowanie skończy się u mnie na zbudowaniu ściany i miliona wieżyczek obronnych a po środku materac. Ghule potwierdzone, dużo nowych kreatur jak te bezgłowe cosie i ten człowiek ćma skrzyżowany z mechaniką smoka z skyrim xd. Ciekawe czy rusza system rozwoju z f4 czy zostawia taki jaki jest.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Prequel. Ta jedna wiadomość sprawia, iż nabieram otuchy i nadziei. Rozumiem bowiem alternatywną rzeczywistość, wirus, wojna itd ale stojące amerykańskie osiedla z dykty po 200latach od wojny z wyposażeniem spod igły mnie dobiły. Że nie wspomnę o teleportacji.

 

Siłą F, F2 i F3 była spójna wizja świata. W F4 tego zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ja trochę ostygłem. W grze każde przedstawiciele rasy ludzkiej będą tylko i wyłącznie graczami online, nie będzie npców. Zawsze będziemy online i zawsze ktoś może wpakować nam kulkę w głowę w każdym momencie rozgrywki, jak ktoś uzbiera klucze to możemy non stop być bombardowani atomowkami. Jest wywiad na yt z toddem i opowiada o gierce, pracują nad rozwiązaniem nękania gracza przez innych upierdliwych graczy psujących doświadczenie z gry i trolling, na pytanie czy nie można zrobić przełącznika on/off blokujących graczy to było stanowcze nie xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

No to jest trochę debilizm... Wystarczy, że trafisz na jakiegoś zakompleksionego nerda i masz pograne... Zdecydowanie powinna być możliwość wyłączenia pvp. Nawet w głupim gta była taka możliwość w online, a tu nie będzie? Ciężko... No chyba, że będą strefy ale jakoś tego też nie widzę. Zobaczymy po becie jak to wypadnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...