Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Tak prezentują się wyniki z Wielkiej Brytanii:

  1. Spyro Reignited Trilogy (nowość) 
  2. Red Dead Redemption 2 (1 - lokata z poprzedniego tygodnia)
  3. Fallout 76 (nowość)
  4. Pokémon Let's Go Pikachu (nowość)
  5. FIFA 19 (3)
  6. Pokémon Let's Go Eevee (nowość)
  7. Call of Duty: Black Ops 4 (2)
  8. Fortnite: Deep Freeze Bundle (nowość)
  9. Mario Kart 8 Deluxe (6)
  10. Hitman 2 (nowość)

https://www.ppe.pl/news/127325/spyro-krolem-w-uk-fallout-76-pok-mon-let-s-go-i-hitman-2-z-gorszymi-wynikami-od-poprzednikow.html

Odnośnik do komentarza
Cytat

Ależ dziś było za(pipi)iście  Takiej adrenaliny dawno nie mialem w zadnej grze... kiedy koncza ci sie wszystkie chemikalia, jedzenie, woda ... zycia zostalo na pol paska a przed wam polowa drogi ciemnymi tunelami kopalni dlugiej jak wszystkie sezony Dynastii. Walczycie sobie z mobami, az docieracie do miejsca gdzie zdecydowanie cos sie ostrego dzialo, o czym moga swiadczyc w niepokojacej liczbie zwloki gigantycnych stworow ........ i gdy na horyzoncie zaczal majaczyc punkt docelowy nagle pojawil sie wielki oblesny smok - tylko tym razem ten nie byl martwy, a przy okazji level mial 2x wyzszy od waszego.  

Ostatecznie skonczylo sie tylko na myciu wnetrza pancerza, bo udalo sie smoka obejsc na okolo, ale bylo cholernie blisko!

 

 

kolejne zachwyty :[

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Ma_niek napisał:

Tak prezentują się wyniki z Wielkiej Brytanii:

  1. Spyro Reignited Trilogy (nowość) 
  2. Red Dead Redemption 2 (1 - lokata z poprzedniego tygodnia)
  3. Fallout 76 (nowość)
  4. Pokémon Let's Go Pikachu (nowość)
  5. FIFA 19 (3)
  6. Pokémon Let's Go Eevee (nowość)
  7. Call of Duty: Black Ops 4 (2)
  8. Fortnite: Deep Freeze Bundle (nowość)
  9. Mario Kart 8 Deluxe (6)
  10. Hitman 2 (nowość)

https://www.ppe.pl/news/127325/spyro-krolem-w-uk-fallout-76-pok-mon-let-s-go-i-hitman-2-z-gorszymi-wynikami-od-poprzednikow.html

 

Wrzucałem to strone temu.

Odnośnik do komentarza

https://fallout.bethesda.net/article/6AZhnwmqwE8SkOeoeuiamw/fallout-76-patch-notes-november-20-2018

 

biedne to w c h u j  a i tak trzeba pobrać większość klienta bo ci amatorzy nawet nie potrafią tej gry normalnie spatchować

jezu jakie to już się żałosne robi, jak studio aaa może być takimi technicznymi ułągami

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bzduras napisał:

Ta, teraz można pie.rdolić co się chce, a w razie wu zawsze jest wentyl bezpieczeństwa pod tytułem "b8 m8, ale łyknoł jak Sasza Grej xddddd". Internet ad2018 - fajne miejsce na wakacje, polecam każdemu

No witamy w internecie :usmiech: ale ten tekst o starych fanach fallouta to oczywisty bait

2 minuty temu, Homer S napisał:

jezu jakie to już się żałosne robi, jak studio aaa może być takimi technicznymi ułągami

od 15 lat nie zrobili nic porządnego to teraz nagle wielkie zdziwienie? przecież ich remaster skyrima wyglada gorzej niż modowany przez fanów xD także gg wp 

Odnośnik do komentarza

Nie jestem jakimś tam fanem Fallouta, ale lubię sobie połazić po post apo od czasu do czasu i F76 niezwykle przyjemny. Wczoraj z ziomeczkiem zaczęliśmy grać niby wspólnie ale osobne sobie misje dłubaliśmy i po godzinie w party mieliśmy już 5 randomowych osób które grały na naszym serwerze. Nie miałem jakiś dużych oczekiwań odnośnie 76 widzę błedy, ale ogólnie giereczka spoko. Patch się ściągnie w chwili gdy jestem w pracy bo mój xbox ciągnie takie rzeczy jak nie gram więc (pipi)burzy nie będę robił.

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Bansai napisał:

A skad mam wiedziec, ja czerpie radosc z premiery tej gry, a nie z samej gry. Jeszcze styki w mozgu mi sie nie przepaliły na tyle zeby to kupowac. xD

Byłem prawie pewny że widziałem twój post o tym że grasz na resetera :yakubu:ale ok, pomyłka.

 

 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Błędy, ok w każdej produkcji Się zdarzają, ale ta grafa Ci nie przeszkadza ? :wacko:

 

Estetyka gry jest wykonana bardzo dobrze. Gram w gry od ponad 30 lat, moge zachwycac sie poziomem technicznym gier ale narzekac na nie nie mam prawa bo swego czasu zachwycalem sie tym.

 

prince-of-persia.gif

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...