Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
38 minut temu, II KoBik II napisał:

W ogóle super podejście. Zero podjarki gierką ale i tak kupie day one :dafuq:

Dobrze ze tak nie mam, więcej hajsu na używki. 

Może dzięki takiemu podejściu w końcu wypuszczą Bloodborne 2. :usmiech: 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Faktycznie spore poruszenie w temacie. Devil Mesjasz Chrystus Piąty nawet u mnie na chwilę obecną buduje większy hype a byłem jeszcze wcześniej pewien, że będzie na odwrót. 

DMC xD 

Odnośnik do komentarza

No pewnie będzie jedna wioska i to generowana procedu.ralnie po każdym zgonie :reggie:

Chyba wezmę na dzień 1, choć wiem jak bardzo (pipi)owy i mało cierpliwy jestem w soulsy. W sumie to tylko Bloodborne ukończyłem, ale było to jednym z giereczkowych doświadczeń życia. Tu tak samo klimat kupuje mnie od razu, a zmiany w soulsowej mechanice intrygują na tyle, że zaryzykuję :obama:

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Już tłumaczę dlaczego kupię pewnie na premierę mimo braku jaranka. xD

 

Chodzi o to, że czuje, że From znowu zrobi to co w Bloodborne, czyli że tutaj niby takie low fantasy w Japonii, a pewnie po paru bossach gra zmieni klimat na zupełnie inny. Tak jak to było z Bloodborne'em po Romie. Wszystkie materiały pokazują z jednej lokacji więc na pewno będzie jakaś zaje.bista niespodzianka. Nie wiem, w połowie gry będziemy naku.rwiać po statku kosmicznym czy jakiejś japońskiej wersji piekła. 

Odnośnik do komentarza

Ja pierwsze pół godziny spędzę na szukaniu optymalnego układu sterowania, żeby można było jednoczesnie skakać i operować kamerą bez S Z P O N A. :cool: 

 

Może po prostu skok + sprint na L1 lub L2, a na kółko coś co tam będzie wystarczy.

 

Przeboleję jakoś te znaczniki :( 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, mate6 napisał:

Ja pierwsze pół godziny spędzę na szukaniu optymalnego układu sterowania, żeby można było jednoczesnie skakać i operować kamerą bez S Z P O N A. :cool: 

Na szczęscie na xboxie nie trzeba kombinować :cool:

 

Xbox-elite-pad-recenzja-4.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...