Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o walke to po tych kilku godzinach widac ze From zrobilo krok do przodu wzgledem poprzednich gier [tak, walka podoba mi sie bardziej od BB], ale wciaz do Nioha nie podskakuje jesli o mnie chodzi. Nioh oferuje stance, kilka rodzajow broni oraz calkiem niezla ilosc skilli do kazdej z tych broni z ktorych mozna korzystac w miare elastycznie.

 

Sekiro z kolei ma tylko 1 typ broni i mimo tego ze mamy drzewko to mozemy przypisac do uzytku tylko JEDEN skill ktorego uzywamy wciskajac LB+RB/L1+R1, wiec mozemy nauczyc sie 6 skilli a mozemy tylko z 1 korzystac bez wchodzenia do menu w trakcie walki i zmiany na taki ktory w tej sytuacji w sumie bardziej pasuje [np grupka wrogow = AoE vs 1 mocny typ = power shot].

 

Tak czy siak, Sekiro jest zajebiste i bawie sie wysmienicie.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, messer88 napisał:

warto pobrac...wzorem motywu z TLoU postac przechodzi przez menu ;) bardzo fajnie sie prezentuje

@Bansai dzieki za to porownanie do Nioha z systemem walki :lapka:

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Pupcio napisał:

Tylko ty tu stękasz kobig

 

No stękam ale w stronę takich graczyków. 

Teraz tylko czekam az Bzdura zacznie dopyerdalac sie do kazdego mojego posta. No bo tak. Bo forumek.

 

Jak ja moge mieć obiektywne zdanie o gierce From gdy seria Souls to najlepsze co przydarzylo sie w moim growym swiatku a BB do dzis jest numer jeden tej generacji.

 

Pomijam temacik, możecie sobie plusować ekutaski. :lapka:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Pierwsze wrażenia są piorunująco dobre. Coś jak w BB, niby wiadomo czego się spodziewać od From, ale jednak szczególiki charakterystczne dla gry wyróżniają ja na tyle na tle innych gier soulsborne, że człowiek nie może oderwać wzroku od TV 

 

No jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Parę godzinek i jest super, te zwykłe początkowe mobki i "generały" z nastawieniem na parry zamiast uników idą dość gładko ale ogr już mnie powyjaśniał dopóki nie za(pipi)ałem mu komba olej i ogień. Questy ludzików jak to w ich grach zapowiadają się bardzo ciekawie.

 

A i technicznie, no facik daję radę porównałbym to z soulsami 3, myślałem że będzie tragicznie i rozważałem nawet zmianę konsoli ale zupełnie niepotrzebnie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...