Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Josh napisał:

 

Grałem we wszystkie Solusy, BB i Nioha. Dalej uważam, że domyślna konfiguracja jest s(pipi)a. Masz jeszcze jakieś złote myśli do podzielenia się?

 

 

Hirata skończona, Ashina zrobiona aż zamku, teraz jestem w lesie, stłukłem kilku mnichów i doszedłem do bossa w zbroi na którego trzeba mieć sposób, bo normalnie chyba nie da się go pokonać. Nie można w to grać tak jak w Soulsy, trzeba jednak nauczyć się parowania, bo inaczej niektóre starcia okazują się nie do przejścia. 

 

loooooooooooool

 

to ja chyba znam sposob xd

 

 

jak z nim walczylem wczoraj i robilem mu deathblow po rozbiciu jego posture to stalismy kolo krawedzi mostu i Sekiro go zrzucil w przepasc mocnym pchnieciem, myslalem ze to ze ten typ rozpierdala ten most na strzepy to taki mily wizualny dodatek, a tu sie okazuje ze to byl klucz do pokonania go, lel xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bansai napisał:

 

loooooooooooool

 

to ja chyba znam sposob xd

 

 

  Ukryj zawartość

jak z nim walczylem wczoraj i robilem mu deathblow po rozbiciu jego posture to stalismy kolo krawedzi mostu i Sekiro to zrzucil w przepasc mocnym pchnieciem, myslalem ze to ze ten typ rozpierdala ten most na strzepy to taki mily wizualny dodatek, a tu sie okazuje ze to byl klucz do pokonania go, lel xd

 

 

Nice. W takim razie tych sposobów jest więcej, bo wydaje mi się, że można mu jeszcze

zdjąć te zbroję wmontowaną włócznią 

 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
Godzinę temu, Josh napisał:

 

Grałem we wszystkie Solusy, BB i Nioha. Dalej uważam, że domyślna konfiguracja jest s(pipi)a. Masz jeszcze jakieś złote myśli do podzielenia się?

 

 

 

Najwidoczniej słaby z Ciebie gracz w te klocki. Poza tym nie porównuj Nioh bo tam jest inna wstępna konfiguracja.

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wesker napisał:

Wczoraj wyjaśniłem Ogra, kapitana, pijaka ale taktyki na koniobijce nie mam :/ starłam się z nim na razie 3 razy ale korci mnie ten zamek więc muszę jakoś go przejść, macie jakieś rady na niego?

Zabiłem  go za 1 razem.

Ogolnie to ciagle paruj, jak odjedzie to zawsze używaj linki aby doskoczyć i zadać pare ciosów. Mi wydał się dosc prosty.

Odnośnik do komentarza

Popełniłem błąd zaczynając grę wczoraj po 4 godz snu. Dzisiaj już jest dobrze, padł pijak (nawet ten pomagier przeżył, prawie jak zombie przy Ludwigu xd). To zdecydowanie inna giereczka od soulsów i najmniej przystępna dotychczas ale radość z progresu taka sama.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Pora ponarzekać.

 

1. Dlaczego za każdym razem po podniesieniu przedmiotu wyświetla mi się jego opis?

2. Opcja ukrywania UI jest źle zrobiona. Dlaczego przy pełnym autoukrywaniu UI gra i tak pokazuje mi znacznikiem np. kapliczkę, do której jeszcze nie dotarłem? Mocno psuje to immersję.

3. Po chu,j ta czerwona poświata na rogach ekarnu gdy ma się mało hp?

 

Do poprawienia w patchu

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Cycek na szczycie zamku Ashina padł. Bardzo fajny boss, trudny ale z sensownym patternem, nie to co ten zj*ebany byk wcześniej. Przy okazji: naprawdę warto się wszędzie rozglądać, bo kulki analne do ulepszania żywotności naszego bohatera czy te ziarenka zwiększające ilość leczących flaszek czasem leżą w najmniej spodziewanych miejscach. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, XM. napisał:

Gdzie to (pipi) to niszczenia iluzji można kupić?

Jedno znajdziesz po drodze do Ashina Castle 

 

Spoiler

podczas etapu z wężem, jak go dziabniesz w oko to lecisz do drzewka i je zgarniasz

 

A sklepik to dopiero o wiele później jest, ale bez tego też da się z nią walczyć tylko trzeba się bawić w uciekanie.

 

Spoiler

Jak strzela w Ciebie kulkami energii to przy okazji ubija iluzje, które przyzwała.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...