Jump to content

Frantik

Sekiro: Shadows Die Twice

Recommended Posts

Posted (edited)

Rzucam tylko, że w gry video na krauthoffera w Poznaniu całe stosy czekają 

Po 235 na każdą platformę 

Edited by Zebra
A tak

Teraz, Zebra napisał:

Rzucam tylko, że w gry video na krauthoffera w Poznaniu całe stosy czekają 

to ten śmieszny sklepik na skrzyżowaniu z głogowską?

Activision provided us with access to the PlayStation 4 Pro version as well, and it still suffers from the same "flat" texture problem I witnessed a few months ago. On Xbox One X at least, Sekiro: Shadows Die Twice may even rival Red Dead Redemption 2 because it looks spectacular on a 4K display with high dynamic range (HDR) enabled.

Activision provided us with access to the PlayStation 4 Pro version as well, and it still suffers from the same "flat" texture problem I witnessed a few months ago. On Xbox One X at least, Sekiro: Shadows Die Twice may even rival Red Dead Redemption 2 because it looks spectacular on a 4K display with high dynamic range (HDR) enabled.

Przeglądając wyrywkowo gameplaye na yt, da się zauważyć lepszą jakość na xox. Ciężko powiedzieć czy są tam zamieszczone lepszej jakości filmy, czy rzeczywiście jest lepiej. Trzeba czekać na analizę DF.
Ja jednak zostałem z wersją na XOX.
Dziwne uczucie bo to pierwsza gra od FROM, którą będę ogrywał na innym padzie
  • Downvote 1

Ile w końcu klatuszy na facie/slimie ? Będzie betonowe 30 ?

Teraz, S_600 napisał:

Ile w końcu klatuszy na facie/slimie ? Będzie betonowe 30 ?

Z tego co pisali na reddicie nie 

1 minutę temu, Masorz napisał:

Tak, będzie betonowe milion.

Jezus maria, idźcie sobie liczyć klatki i piksele gdzie indziej.

Po co te prucie? Zapytałem tylko czy jako gracz gorszego sortu, dostane chociaż te 30 klatek.

Posted (edited)
5 minut temu, Masorz napisał:

Tak, będzie betonowe milion.

Jezus maria, idźcie sobie liczyć klatki i piksele gdzie indziej.

Zawsze mnie to bawi. Jak juz tak liczysz klatki i inne gunwna to kup sobie jeden z drugim peceta z kosmosu i skończ pyerdolic farmazony w konsolowym segmencie gdzie zawsze przy wymagajacych tytułach musi byc kompromis, zwłaszcza teraz. Po tylu latach gdzie bebechy PS4 to smiech na sali. 

Pececik, taboret i padzik Sony czy M$ plus gierki z torrenta za free. Same plusy :reggie:

Edited by II KoBik II
  • Upvote 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Zapytałem tylko czy w miare płynnie jest :facepalm:. Nie bijcie.

Posted (edited)

Też zdeka tego nie rozumiem. @S_600 pyta normalnie o coś i zaczynają się jakieś wrzuty z doopy. Idź se liczyć klatki.  Jakby nie moża było normalnie odpowiedzieć albo nie odpowiadać w ogóle.

Porównanie grafiki PC-PRO-KOKS

Edited by Ryo-San

Klatki ważne żeby chociaż te 30 było. Nie powinno być nawet dyskusji i obawy że może być inaczej ale mamy branżę na technicznym dnie więc nic dziwnego że ludzie się niepokoją.

Growe dziennikarstwo, meta (pipi)ostwo i te recenzje z YouTube można sobie wsadzić. Nic nie znaczą. Sam napisałbym rzetelniej a nawet w to nie grałem.

Ogólnie wiadomo, że sekiro zaora branżę jak to gierki From software robią od lat.

Obowiazuje zakaz krytyki mesjasza na forum do 29 marca. Dopiero po uplywie tygodnia od premiery bedzie mozna zrzucac pierwsze bomby prawdy. W przypadku wiekszych gier jak RDR2 okres wynosil 2 tygodnie. Pozdrawiam.

• Upvote 3
  • Like 1
  • Haha 1

Posted (edited)

Sekiro to tytuł, w którym walka oparta jest na animacjach ciosów - pytanie o klatkaż (albo jego stabilność) jest kurna kluczowe. 30, 60 czy pływające 45 robi kolosalną różnicę, no ale "kupcie se peceta, gierki z torrentów" :reggie:

Edited by Bzduras
  • Upvote 7
  • Like 1

No, mój egzemplarz już u kuriera :master:  Puste pudełko z kodem na Stema, ale za to są ponoć jakieś gadżety :reggie:

• Sad 1

Przez Japonię na Steamie można już grać. Jeszcze tylko jakiś mały, 100MB update.

No ale tu zboczeńcy widza spadki z 30 na 28 xD.
Jak to dobrze być graczem starej daty, nie oglądałem trailerów,nie liczę klatek,nie czytam nawet recek.
From to nie sa ogórki, kredyt zaufania mają u mnie od dawna,gdzieś ktoś napisał ze średnią na poziomie 9/10 i ja nie mam wiecej pytań.

A tu mam wrażenie że ktoś wyskoczy za chwilę z pytaniem czy mu na athlonie x2 pójdzie na minimalnych :kurlaorany .

• Downvote 2

1 minutę temu, Schranz1985 napisał:

No ale tu zboczeńcy widza spadki z 30 na 28 xD.
Jak to dobrze być graczem starej daty, nie oglądałem trailerów,nie liczę klatek,nie czytam nawet recek.
From to nie sa ogórki, kredyt zaufania mają u mnie od dawna,gdzieś ktoś napisał ze średnią na poziomie 9/10 i ja nie mam wiecej pytań.

A tu mam wrażenie że ktoś wyskoczy za chwilę z pytaniem czy mu na athlonie x2 pójdzie na minimalnych :kurlaorany .

Mamy rok 2019, a nie 2006. 

Sa jakieś przyjęte standardy..