Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Activision provided us with access to the PlayStation 4 Pro version as well, and it still suffers from the same "flat" texture problem I witnessed a few months ago. On Xbox One X at least, Sekiro: Shadows Die Twice may even rival Red Dead Redemption 2 because it looks spectacular on a 4K display with high dynamic range (HDR) enabled.

Odnośnik do komentarza

Activision provided us with access to the PlayStation 4 Pro version as well, and it still suffers from the same "flat" texture problem I witnessed a few months ago. On Xbox One X at least, Sekiro: Shadows Die Twice may even rival Red Dead Redemption 2 because it looks spectacular on a 4K display with high dynamic range (HDR) enabled.

Przeglądając wyrywkowo gameplaye na yt, da się zauważyć lepszą jakość na xox. Ciężko powiedzieć czy są tam zamieszczone lepszej jakości filmy, czy rzeczywiście jest lepiej. Trzeba czekać na analizę DF.
Ja jednak zostałem z wersją na XOX.
Dziwne uczucie bo to pierwsza gra od FROM, którą będę ogrywał na innym padzie
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Masorz napisał:

Tak, będzie betonowe milion.

Jezus maria, idźcie sobie liczyć klatki i piksele gdzie indziej.

 

Zawsze mnie to bawi. Jak juz tak liczysz klatki i inne gunwna to kup sobie jeden z drugim peceta z kosmosu i skończ pyerdolic farmazony w konsolowym segmencie gdzie zawsze przy wymagajacych tytułach musi byc kompromis, zwłaszcza teraz. Po tylu latach gdzie bebechy PS4 to smiech na sali. 

Pececik, taboret i padzik Sony czy M$ plus gierki z torrenta za free. Same plusy :reggie:

Edytowane przez II KoBik II
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Klatki ważne żeby chociaż te 30 było. Nie powinno być nawet dyskusji i obawy że może być inaczej ale mamy branżę na technicznym dnie więc nic dziwnego że ludzie się niepokoją.

 

Growe dziennikarstwo, meta (pipi)ostwo i te recenzje z YouTube można sobie wsadzić. Nic nie znaczą. Sam napisałbym rzetelniej a nawet w to nie grałem.

 

Ogólnie wiadomo, że sekiro zaora branżę jak to gierki From software robią od lat.

 

Odnośnik do komentarza

Sekiro to tytuł, w którym walka oparta jest na animacjach ciosów - pytanie o klatkaż (albo jego stabilność) jest kurna kluczowe. 30, 60 czy pływające 45 robi kolosalną różnicę, no ale "kupcie se peceta, gierki z torrentów" :reggie:

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ale tu zboczeńcy widza spadki z 30 na 28 xD.
Jak to dobrze być graczem starej daty, nie oglądałem trailerów,nie liczę klatek,nie czytam nawet recek.
From to nie sa ogórki, kredyt zaufania mają u mnie od dawna,gdzieś ktoś napisał ze średnią na poziomie 9/10 i ja nie mam wiecej pytań.

A tu mam wrażenie że ktoś wyskoczy za chwilę z pytaniem czy mu na athlonie x2 pójdzie na minimalnych :kurlaorany .

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Schranz1985 napisał:

No ale tu zboczeńcy widza spadki z 30 na 28 xD.
Jak to dobrze być graczem starej daty, nie oglądałem trailerów,nie liczę klatek,nie czytam nawet recek.
From to nie sa ogórki, kredyt zaufania mają u mnie od dawna,gdzieś ktoś napisał ze średnią na poziomie 9/10 i ja nie mam wiecej pytań.

A tu mam wrażenie że ktoś wyskoczy za chwilę z pytaniem czy mu na athlonie x2 pójdzie na minimalnych :kurlaorany .

Mamy rok 2019, a nie 2006. 

Sa jakieś przyjęte standardy..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...