Jump to content

Frantik

Sekiro: Shadows Die Twice

Recommended Posts

Dla osłody recka od IGN, tu jest dużo o gameplayu, systemach i "tego typu pierdołach":

• Thanks 1

Posted (edited)

Wyznawcy From Softu piszo że tylko recenzja z Fextralife ich interesuje a innymi to gardzo

Edited by Ryo-San

Chętnie posłuchałbym ACG czy Easy Allies, no ale jeszcze nie ma materiałów od nich, więc słucham tego co się da :(

Jest klimacik na początku, nie powiem :cool:

D2MshWnWwAIWpmm.jpg:large

Muzyka <3 No i kurde w końcu możliwość pauzy, dziękuję FROM.

• Upvote 2

Wlasnie zakupilem i widze ze nie ma preloadu na PS Store. Dopiero o 00:00 bede mogl zaczac sciagac?

2 minuty temu, Ryo-San napisał:

Wyznawcy From Softu piszo że tylko recenzja z Fextralife ich interesuje a innymi to gardzo

Ja tam nie jestem żadnym wyznawcą czy nawet fanem gier FS, po prostu wrzucanie czegokolwiek od IGN'u i traktowanie ich bełkotu na poważnie to lekka przesada. Dosyć już się zbłaźnili.  You can't spell ignorant without IGN. 

• Upvote 1

Posted (edited)

@Josh ale to nie była aluzja do Ciebie, tak sobie tylko napisałem :empathy:

Edited by Ryo-San
  • Like 1

3 minuty temu, messer88 napisał:

@Rozi w trakcie pauzy można wejść do inventory i coś tam porobić? 

Zgadza się. Pauza to także inventory:

D2MuQ13WkAIXFOt.jpg:large

• Like 1
  • Thanks 1

Posted (edited)
9 minut temu, Il Brutto napisał:

Wlasnie zakupilem i widze ze nie ma preloadu na PS Store. Dopiero o 00:00 bede mogl zaczac sciagac?

Jest, jest. Przynajmniej u mnie się pobrało. Może spróbuj z poziomu biblioteki włączyć ściąganie.

Edited by MBeniek
  • Thanks 1

Posted (edited)

Trzy strony pjerdolenia o klatkarzu, gracze-konsolorze nie zmieniajcie sie. A to o pececiarzach sie mowi ze cyferkami sie przerzucaja xD

Pan Dave juz moja kopie wyslal, w niedziele wracam ze stoczni i caly tydzien wolnego na obcowanie z Mesjaszem :fsg: 

metro idzie w odstawke xd

Edited by Grabek

A electronicdreams dało dupy i nie wysłało. To kara za to iż nie zamówiłem u Pana Dave’a z WWA :/ 

Trzeba jutro jechać do sieciówki 

3 minuty temu, MBeniek napisał:

Jest, jest. Przynajmniej u mnie się pobrało. Może spróbuj z poziomu biblioteki włączyć ściąganie.

A faktycznie musialem z biblioteki wejsc i wlaczyc sciaganie. Dzieki.

O kurwa, walka w tej gierce XD Duuuuużo będzie zależeć od timingu bloków, to jest wydaje mi się główna sprawa do nauczenia. Po udanym bloku (albo jak przełamiemy posture wroga), robimy finishera, który jest w kurwę satysfakcjonujący. Do tego udźwiękowienie miażdży jajca. 

Teraz, Rozi napisał:

O kurwa, walka w tej gierce XD Duuuuużo będzie zależeć od timingu bloków, to jest wydaje mi się główna sprawa do nauczenia. Po udanym bloku (albo jak przełamiemy posture wroga), robimy finishera, który jest w kurwę satysfakcjonujący. Do tego udźwiękowienie miażdży jajca. 

Rozi czy gra już po tych paru chwilach wydaje Ci się trudniejsza niż wcześniejsze gierki from? Ogólnie idzie się szybko przyzwyczaić?

5 minut temu, MBeniek napisał:

Narzekaj na posty o tym jak gra działa na konsolach, a jednocześnie pisz o tym jak to twój kurier jest już w drodze z egzemplarzem gry :reggie:

Nie jakis kurier tylko kurier od pana Dawida :reggie:

poza tym zes sie pan przy(pipi)l bez powodu :( 

Posted (edited)
10 minut temu, Starh napisał:

Rozi czy gra już po tych paru chwilach wydaje Ci się trudniejsza niż wcześniejsze gierki from? Ogólnie idzie się szybko przyzwyczaić?

Póki co miałem samych pionków, którzy ginęli po jednym deathblowie. Parowanie i kontrataki to jest klucz.

O, przed chwilą miałem jakiegoś potężniejszego mobka, co wymagał dwóch finisherów. Tutaj już trzeba być bardzo uważnym, bo ciosy zabierają bardzo dużo paska zdrowia. Tak samo przy kilku wrogach - trzeba sobie ich odciągać i być ostrożnym. 

Nie powiem, jak przeskoczyłem dwa razy nad kataną Leadera, to aż mi stanął prawie :obama: 

Edited by Rozi

No ja też początek, godzinka pykła a klimacik wylazi z ekranu. 

Jest kosa jednym słowem. From Software znowu dostarczylo. 

Walki to czysty miód w połączeniu z piękną grafika i audio. Gniecie mi to okrutnie jajca. Kontry to klucz w walce. Nie ma tu Soulsow czy Blodka co na duzy plus bo jest znacząca zmiana. 

No i chipek w końcu ma osobowość bo juz zbiera nnie na bełt jak mam grać jakąś pizdą niemową bez charakteru. 

Ojej, jeszcze dziś nocke ogarnąć w robo a jutro juz tylko cisne. 

:banderas:

Posted (edited)

Ostatni screen na dziś:

D2M-RjrX0AABktd.jpg:large

Automatyczne ukrywanie całego interfejsu <3

Aaa i jest możliwość podróżowania między "ogniskami" jak coś.

Edited by Rozi
  • Upvote 2

Czy można napisać, że poziom trudności jak w Bloodborne czy nie da się tego porównać?

Dziękuję