Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja digital na XSX ma od razu wsparcie dla ray tracingu (wcześniej było to zapowiadane jako dodatkowy patch w niedalekiej przyszłości) i dodatkowo w trybie jakości RT nie ma locka na 30 FPS (na moje oko gra działa wtedy w 40-60fps) :) 

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza

Skończyłem raz classic mode i raz Vergila. Zły bliźniak to zdecydowanie największy generator frajdy w tym tytule, ale też i nie jest łatwy w opanowaniu. W zasadzie jest bardzo blisko swojego odpowiednika z DMC4 SE, ale z drobnymi tweakami i zmianami (np. Kick 13 możemy przedłużyć przytrzymując Y/trójkąt na końcu animacji, a nie jak poprzednio tylko w DT) oraz paroma dorzuconymi nowościami w movesecie. SDT działa jak klasyczny DT i da się go wyłączyć, Doppleganger ma cztery różne wariacje zachowań (normal, passive, fast i coś jeszcze) zastępując klasyczny DT innych postaci. Obie formy dorzucają parę i-frames na wejściu, co potrafi uratować tyłek w cięższych sytuacjach i polecam nie wahać się korzystać z tej przewagi. Cała reszta? Nowe cut-scenki są wporzo, chociaż jest ich tyle co kot napłakał (znowu, kurwde :/), turbo już wcześniej wmodowałem sobie na PC więc nie była to jakaś supernowość dla mnie (choć przesiadka z piątki na turbosa pewnie skończy się dla Was godzinką rozkminiania, jak wcześniej można było w ogóle grać w tym ślimaczym tempie). LDK jak to LDK - niby łatwo, ale jednak nie do końca xD Nie sprawdziłem jeszcze, czy mogę grać każdą misję każdą postacią, ale jak włączę konsolę to edytnę potem posta. No i system naliczania stylu nadal ma dałna jak w podstawce, nie ruszyli go ani kawałek :(

 

Z 5 SE jest jak z poprzednimi edycjami specjalnymi w serii - nie grałeś? Warto zatem złapać właśnie tę wersję, bo oferuje najwięcej kontentu, a to przekłada się na dodatkowe kilka/kilkanaście/kilkaset (w zależności od podejścia do DMC) godzin zabawy. Grałeś i wystawiłeś ocenę rzędu 6-8? Możesz spokojnie odpuścić, ewentualnie poczekać na jakąś srogą przecenę albo dokupić sobie Vergila w DLC do podstawki. Jesteś devilozjebem? Jeśli tak to w ogóle nie czytasz tego posta, bo nie musisz :) To teraz bijemy hordy i lecimy z Bloody Palace.

 

Co do grafiki - grałem z RT w trybie performance, jakoś nie widzę przeogromnej różnicy w stosunku do RT off, ale ja mam dałna i wyświetlacz 1080p, więc pewnie się nie znam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zarzekalem sie ze nie kupie, ale zobaczylem ze jest mod LDK na PC no i poszlo. Co za szpil, co za system walki. Skonczylem na devil hunter i wlasnie zabralem sie za ten mod LDK. W 7 misji walczymy z Vergilem z M19 - gosciu odpala SDT przy 2/3 zycia i juz nie wylacza tego trybu. Kompletne przegiecie. Nie mam jeszcze pomyslu jak go pokonac ;)

 

plusem LDK na PC jest to, ze mozna sobie dowolnie wyskalowac ilosc przeciwnikow. Mozna nawet miec 100 na ekranie na raz. 
 

mody dostepne sa na Nexusie

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...