Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Bzduras napisał:

Jeśli to Twój pierwszy walkthrough to musisz mieć Buster Arm i zrobić nim charge attack gdy Goliath jest zestunowany, w trakcie kręcenia nim wyceluj w wieżę i patrz, jak ładnie się sypie.

Yep, pierwsze podejscie. Naogladalem sie jutubow i tez chcialem w tak efektowny sposob spuscic mu lomot :dog:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Świetna gierka. Idealna na szybkie ogranie w weekend, jeśli gra się na easy. Absurdalne i spektakularne akcje, za(pipi)isty design postaci i wrogów, rozbudowany system walki nastawiony na masterowanie i kilkukrotne ogranie tytułu. Niestety mnie szkoda na to czasu, ale kiedyś chętnie wrócę ;) Bonusy po skończeniu fabuły też spoko, uwielbiam oglądać modele 3d postaci, broni itd. 

W ogóle dawno nie grałem już w coś tak bardzo będącego kwintesencją grania na konsoli. Non stop akcja, podział na krótkie levele, replayability i czysty fun bez łażenia po ogromnym świecie, zbieractwa i nudnych momentów.

Odnośnik do komentarza

Mi też się podobało, gdyby nie zaległości growe to bym pyknął może drugi raz. 4 też mi się bardzo podobała. Muzyka w tej grze jest kozak, szkoda ,że jest jej tak mało. No i jednak granie V jest takie sobie dla mnie. Trzymam jeszcze na dysku bo wrócę pobawić się z wyższym poziomem trudności bo gra jest mega łatwa, tej kuli wskrzeszenia to użyłem chyba tylko raz, w walce z ostatnim bossem. Kiedyś dla takich gier kupowałem konsole właśnie. Teraz te różnice między platformami się zatarły. W sumie może trochę szkoda bo miało to swój klimat jednak obecnie jest wygodniej. 

 

Jest może trochę monotonie jeśli chodzi o lokacje ale bardzo mi to nie przeszkadzało. W sumie nawet bym o tym nie pisał gdyby inni nie zwracali na to uwagi. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może nie więcej utworów, ale gra ma dynamiczną muzykę w zależności od ocenki za styl i całkiem możliwe, że nie słyszałeś wszystkiego jak nie wchodziłeś w poziom S/SS/SSS :) Szkoda, że paczki z trackami z poprzednich części są za paywallem, bo Dante walący combosy pod Devils Never Cry to jest creme de la creme tego, czym stoi seria.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mój typ numer 1 to oczywiście historia Spardy, czyli prequel. Te młotki w Capcom chyba same sobie nie zdają sprawy jaki to ma potencjał na za(pipi)istą grę. Plus dzięki temu w końcu byśmy sobie odpoczęli od Dantego i Nero. Ewentualnie nie pogardziłbym jakąś boczną historią Vergila. Obojętnie które, ale fajnie gdyby klimat był utrzymany w stylu DMC1: mroczne lokacje, bardziej horrorowy klimat, mniej wesołego pierdololo. Serio już mi zaczyna tego brakować w tej serii. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał zobaczyć to, co działo się między zakończeniem trójki a jedynką, czyli

Vergil idący solo na Mundusa

. Kur.wa, jakie to by mogło być mocarne, od kiedy skończyłem trójkę myślę o takiej części/spin-offie. Ta historia napisała by się sama, niech tylko któryś z kumatych scenarzystów postawi pierwsze znaki.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, aph napisał:

Patrząc na sprzedaż 5tki, to nie nastawiałbym się na wiele.

Moim życzeniem jest to samo co w DMC5, byleby wreszcie fabuła byłaby dłuższa,bardziej rozbudowana itp.

Serio było źle? Bo ja kojarzę tylko niusy, że sprzedaż powyżej oczekiwań i że DMC wchodzi do bastionu głównych marek Capcomu.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Nyu napisał:

Serio było źle? Bo ja kojarzę tylko niusy, że sprzedaż powyżej oczekiwań i że DMC wchodzi do bastionu głównych marek Capcomu.

2.7M to tyle, a taka jest potwierdzona sprzedaż, to tyle ile Horizon ZD zrobił w tydzień. Brak DLC, którego content już jest w plikach gry, to potwierdza.

Absolutnie nie nastawiałbym się na szybką kolejną odsłonę serii, Capcom teraz będzie zbierać zaskórniaki z late dippersów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...