Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem wczoraj. Ocena oczywiście to :banderas:/10. Jak dla mnie trójka jest wciąż najlepszym DMC, nawet jeżeli system walki jest uboższy względem nowych części. Trzeba będzie wbić calaka, ale boję się, że będzie wymagało to ode mnie posiedzenia w void przez kilka h. Za czasów ps2 człowiek robił wszystkie misje na S, reset jak dostałem hita, a po latach grania w te wszystkie samograje to skill już nie ten. Polecacie jakieś forum/tutorial, żeby ogarnąć mechaniki? Jakoś nigdy nie czułem potrzeby, żeby zainteresować się jump cancel, ale chyba w końcu wypadałoby to ogarnąć. Miałem wskoczyć od razu na SoS, ale zacznę najpierw Human, żeby zebrać wszystkie sekretne rzeczy i przyzwyczaić się do nowych ustawień kontrolera. Na pewno zmienię ułożenie przycisków, bo nie da się robić wszystkich akrobacji na defaultowych.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Mogliby przy następnej część trochę uszczuplić ilość poziomów trudności, albo chociaż nie kazać nam ich przechodzić, żeby odblokować następny/dostać achievementa. Taki "Human" czy "Heaven or Hell" są zupełnie bezsensowne. W pierwszym przeciwnicy za szybko giną, żeby wbić pasek stylu, a drugi polega tylko na przebiegnięciu przez całą grę mashując przycisk odpowiedzialny za pistolety.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podziwiam typków co robią Bloody Palace jako V. Nie miałbym nerwów, żeby ogarniać jego ruchy. Mogli z niego zrobić normalnego kozaka jak Dante/Nero a wyszło jakieś summonowe szambo. Na początku niby grało się spoko ale jak zaczyna się więcej dziać na ekranie to ten model walki leży. Jest do wyćwiczenia ale i tak minus za to.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Powiem Ci, że średnio pamiętam, ale na ogół korzystałem z pakietu: Rebellion, King Cerberus i Balrog. System podliczania punktów za styl w tej grze to jakaś porażka, niektóre walki lepiej w ogóle skipować (o ile jest taka możliwość oczywiście), bo mimo, że dajesz z siebie wszystko to czasem przeciwnicy zdychają tak szybko, że nie zdążysz nawet nabić wystarczającej ilości punktów, przez co ogólna średnia za dany segment zostaje zaniżona. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, bebbop napisał:

Panowie, walczac z pierwszym bossem mozna go rzucic w glab planszy, by rozwalil wieze. Pytanko, jak to zrobic? Niby wciskalem piache przy nim, jak ledwo dyszal, ale nie zalaczyla sie zadna animacja. 

Jeśli to Twój pierwszy walkthrough to musisz mieć Buster Arm i zrobić nim charge attack gdy Goliath jest zestunowany, w trakcie kręcenia nim wyceluj w wieżę i patrz, jak ładnie się sypie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...