Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

Po ściągnięciu Hivebusters pograłem trochę w multi g5 i nie ma tragedii. Chociaż fanem nigdy nie byłem mp w tej grze to gra się całkiem przyjemnie, gdybym opanował te power weapony to może by coś z tego było. Niestety w chuj mi się nie one podobają tzn. strzelanie z nich i wolę standardowe bronię. Na minus to że typy wychodzą z meczy albo rozpoczyna mecz np. 4 v 3, no to tak średnio. 

Odnośnik do komentarza

W koncu przeszedłem podstawkę. Ten hejt na otwarte tereny trochę nieuzasadniony. Najgorzej jak ktoś zbiera ten porozrzucane gowna, ale tak to spoko. Akt 3 podobał mi się bardziej niż 2. Nie rozumiem po co ten wybór na sam koniec gry, ale to dobrze, bo jest nadzieja, że w 7 kompletnie nowe postacie będą. Jakiś time skip by się przydał. Największa wada to tępe ai. Jak walczylem ze swarmakiem, to nikt nie strzelał i sam musiałem robić jakies akrobacje, zeby go zachodzić od tyłu, ale bydlak i tak celował do mnie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, 20inchDT napisał:

Spojrzałem na oficjalne forum. Osłabili chyba wszystkie karabiny i pistolety, a shotgun oczywiscie nietkniety xD Teraz to juz napewno nikt nowy w tej grze nie zostanie.

Właśnie tak mi się wydawało, że Lancer jak na kapiszony teraz. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Walczyłem z kampanią odkąd mam konsolę, czyli prawie 3 miesiące. To mój pierwszy kontakt z serią i

muszę przyznać że gra mnie pozytywnie zaskoczyła, oczekiwałem głupiej strzelanki a zaserwowano mi całkiem przyzwoitą przygodę. Nie zrobią ze mnie fana klasycznych gier tego gatunku, nadal sesje dłuższe niż 30 minut z tą grą były męczące. Za dużo ołowiu przeciwnicy wchłaniają xd, choć rozprawianie kolejnych fal tych robali daje sporo frajdy.

Pod względem oprawy audio-wizualnej to jeden z najbardziej imponujących tytułów jakie widziałem. Poziom detali robi niesamowite wrażenie.

Jedynie finał rozczarowuje, przychodzi z nienacka i równie niespodziewanie pojawiają się napisy końcowe.

Ogram dodatek, podobno ze 3 godziny rozgrywki, więc mi z miesiąc zejdzie.

 

Odnośnik do komentarza

Ale to tylko skraca czas przeładowania, ciągle trzeba napitalać w większość wrogów jak w gąbki. Zresztą to nie jest jakiš specjalnie duży zarzut co do gry, choć wolałbym nieco szybciej eliminować przeciwników. Może to zwyczajnie kwestia preferencji indywidualnych, nie grałem dużo w ten gatunek gier stąd może takie a nie inne odczucie. Mimo tego to dobra gra.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...