Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

Szykujcie się na wincyj open worlda :xboss:

https://gamingbolt.com/gears-will-continue-to-build-on-player-choice-open-world-and-branching-stories-the-coalition

 

Cytat

And The Coalition only plan on taking those things even further in future instalments. Campaign design director Matt Searcy recently told GamingBolt in an interview that the open world sections, more open-ended combat, stealth sections, and the progression mechanics involving Jack are all things that The Coalition did in Gears 5 as a way to lay down a foundation for the future. According to Searcy,  future instalments in the series are going to continue building on those foundations.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najlepiej zagrać i samemu się przekonać. Pierwsza połowa gry to najlepsze Gearsy w historii, potem narracja mocno się rozwadnia na początku aktu 3 ale im jest dalej tym znowu lepiej, końcówka to z kolei jazda bez trzymanki ale gra urywa się naprawdę bezczelnym cliffhangerem w środku wydarzeń.

 

Sidequesty są bardzo krótkie i robi się je przy okazji, do tego fajnie poglębiają lore serii, naprawde miałem przyjemne ciareczki gdy Kait i Del wspominali wydarzenia z drugiej części czy Paduk opowiadający o wojnie domowej.

 

Najwiekszą wadą jest dla mnie to że o ile 1 i 2 akt stawiają na fajną, osobistą i klimatyczną narracje, to w 3 akcie akcja znowu wraca na stare Gearsowe tory i zaczyna się szukanie jakiś wojskowych części przez co klimat z początku mocno ulatuje. Wygląda to trochę tak jakby scenarzysta zmienił się w połowie gry.

 

o gameplayu nie wspominam bo jest najlepszy w serii.

Odnośnik do komentarza

Wywalić te open worldowe etapy i w to miejsce dac jeszcze jeden intensywny chapter na wzór czwartego i byłoby miodzio :banderas:

Gemplejowo te  jeżdżenie po pustyni czy lodowcu nie jest takie złe, ale pasuje do girsów no tak średnio powiedizałbym.

A przecież czwarty chapter to jedna z najlepszych i najbardziej intensywnych rzeczy w historii serii.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kurcze, mi się gra źle. Pograłem może z dwie godziny i odpuściłem. Co mnie dziwi, naczytałem się i nasłuchałem jakie to najlepsze Gearsy w serii i nie widzę tego. A najgorsze jest to, że nie potrafię tego palcem pokazać co mi nie pasuje, bo niby wszystko jest na miejscu. Może po prostu nie mam nastroju na taką grę. Sam jestem zdziwiony, bo Gearsy uwielbiam jako serię i każdą część kończyłem więcej niż raz, a jedynkę to nawet sporo więcej niż raz :) 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Też macie wrażenie że TC po premierze ma kompletnie wywalone w wspieranie G5? Przez pół roku wyszła jedna ,,nowa mapa'' i trochę poprawek do gry w tym samym czasie GOW4 dostał 12 nowych map.

Siły w 100% poszły w nextgenowe Gearsy a Splash Damage skupia się na Gears Tactics....uj nie gra usługa  :xboss:

 

btw. kilka dni temu był update które pozwala zmienić m.in. ten zrypany omen na bardziej przejrzysty.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...