Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

I dlatego właśnie nie oglądałem poprzednich E3. Teraz zobaczyłem co chcę mieć już teraz, a Gearsy są w ścisłej czołówce mojej listy do przeorania wszerz i wzdłuż. Tyle gier, a trzeba czekać nawet do roku. Wszyscy jesteście mentalnymi masochistami. Mi też się udzieliło, a nienawidzę hype'u.

Odnośnik do komentarza

Ludzie jednak już spekulują, że część kampanii będziemy grać dwójką Kate-Del, a część młodym i starym Fenixem. W sumie spoko patent, w trójce to fajnie działało. Dzisiaj jest Inside Xbox, ma być coś o Gearsach. Na gameplay bym się nie napalał, ale jakieś nowe info, czy krótkie urywki, może wypłyną. 

u2ZtNNd.gif

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kermit napisał:

teraz dopiero zauwazylem na gifie ze rozwalony zombiak na kawalki jeszcze do nas pełznie i próbuje sie jakos poskladac

 

plus to trojnogie dzialko z pokazu wczoraj :U dla mnie gra wczorajszej konferencji bez dwoch zdan 


To nie zombie, to roboty zainfekowane Swarm'em.

Tak samo to działko to ten duży robot z miniganem z początku czwórki po małej infekcji.

Odnośnik do komentarza

Ktoś cyknął screena na reset, słaba jakoś, ale mi się nie chce robić lepszego:kaz: W każdym razie, ten ktoś, nieświadomie zrobił screen nowej broni. To stary dobry lancer, tylko że bez piły, a zamiast tego ma jakiś miotacz fal, bo jest zbudowany w tej niebieskiej konwencji, jak wszystkie energetyczne bronie z czwórki. Jak ktoś dokładniej chce się przyjrzeć, to niech zobaczy trailer i tego typka z brytyjskim akcentem. Kurłła, sesja, nie gram w gierki, ale siedzę i przeglądam resetera w poszukiwaniu "czegoś" nowego z Girsów. Muszę się leczyć.

 

unknown.png

Edytowane przez zloto
Odnośnik do komentarza

Info jakie wyłapałem z Xbox Inside.

 

-Odwiedzimy rożne miejscówki. Od dżungli, poprzez pustynie, do śnieżnych lokacji. 

-W grze wciąż występuję nieprzewidywalna pogoda i burzę, które nas nękały w czwórcę.

-Gra wciąż będzie liniowa, allle tą zaglówką będziemy mogli się poruszać po różnych lokacjach, jak po zamarzniętym jeziorze czy pustyni. Rod wspomniał, że nie będzie to pojazd który zobaczymy raz w grze i tyle, a będzie nam towarzyszyć przez całą przygodę. Jaram się, tym bardziej, że jak to w girsach, bez działka na pokładzie nie mogło się odbyć:banderas:

-Scenariusz współtworzy Tom Bissell, maczał palce przy Uncharted 4 czy Zaginiecie Ethana Cartera, ale również poprzednich Gearsach.

-Nad GoWem 4 pracowały tylko 3 osoby, które miały wcześniej coś wspólnego z serią jako deweloperzy(to tak w ramach ciekawostki). 

Odnośnik do komentarza

oby urozmaicili rozgrywke, choc ten trailer w sumie na to wskazuje

 

ja wiem, ze jak sie gralo na premiere w kazda gre to sie mialo odstepy czasu i moze to sie tak w oczy nie rzucalo ale jak teraz nadrabialem serie to mozna sie pozygac w pewnym momencie - dramatyczny reskin z czesci na czesc

Odnośnik do komentarza

Mi gow 1,2 i 3 bardzo się podobały ale grałem na premierę tylko w 2 i 3 (gow 1 przypomniałem sobie w wersji ultimate w coopie i nadal kozak).  Gow 4 początek ssał ale w coopie dało radę to przejść i miło wspominam całą gierkę. Miała też swoje naprawdę fajne momenty w drugiej części. Jugement to (pipi) które nawet w coopier próbowaliśmy we 4 osoby przejść i nie daliśmy rady.

Odnośnik do komentarza

Zmiany są potrzebne bo o ile Gearsy 4 to była naprawdę ok gierka bo myślałem, że już nie podniosą się po crapie jakim było Judgement tak było kilka rzeczy, które bym wyje.bał ale Gearsy 5 zapowiadają się na naprawdę spoko gierke. Tak jak myślałem, że łodka będzie do przemierzania świata coś na wzór nowego God of Wara :usmiech: Ciekawy był ten fragment w kuchni (xd chyba) troche klimatem przypomniał Dead Space fajnie jakby znalazły się też w grze trochę bardziej "horrorowe" momenty. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...