Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, raczej nie: jeśli rozliczają się systemem amerykańskim (a są amerykańską firmą :v)  to kolejne przesunięcia dochodzą: np. Microsoft operuje systemem 1 lipca XXXX - 30 czerwca XXXX, system ten obowiązuje w 46 stanach. Alabama i Michigan kończą 30 września, Nowy Jork 31 marca (i tak rozlicza się zdecydowana większość amerykańskich firm związanych z grami), Texas kończy 31 sierpnia.


Edit: ZeniMax Media Inc. ma siedzibę w Maryland i jeśli rozlicza się w tym stanie, to rok fiskalny mają taki sam jak MS. Zresztą firma nie jest notowana na giełdzie i jest spółką prywatną, więc typowe FY Reports dla inwestorów totalnie ich nie obchodzą, wgląd w finanse jest bardzo ograniczony i niejawny.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

No po pierwsze Doom został przesunięty na 20 marca, nie na 22 marca - nie wiem w ogóle skąd wziąłeś datę. Firmy USA operują w systemie, który podałem. Jeśli wiesz, że rok fiskalny ZeniMax kończy się 22-go, to bardzo chciałbym poznać skąd masz takie informacje, gdyż byłaby to nietypowa data, nie tyle co na przykładzie samych Stanów, ale również światowym.

Odnośnik do komentarza

Wywalone w rok fiskalny. Dla mnie jako gracza średnio pasuje termin wydania gierki, którą planowałem kupić w listopadzie na marzec. Wtedy będę po TLoU 2, szykował się na ff7, Cyberpunka i DL2. Doom raczej zaczeka na swoją kolej. W sumie może dzięki temu szybciej stanieje. Jedynka dość szybko poleciała z ceny.

 

 

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że przesunęli premierę. Tzn. jeśli chodzi o poprawę kampanii i gry generalnie, to niby super, ale zawsze buduje to jakiś niepokój w stylu - a może coś poszło nie tak. Niemniej strzelam, że kwestia rozbudowania multika (może o normalny deathmatch?), może jakiś mod support (community się domaga, a Marty mówił, że będzie to ich długoterminowy cel w marce), zmiany hub i trochę odarcade'owanie gry (trochę narzekania z otoczką święcących się itemów, hud itp). Kampania wyglądała na wszystkich gameplayach na dopieszczoną i gotową.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Co ten temat tak zmarniał?

 

Nowy teaser:

 

Nowy gameplay:

 

Potwierdzony powrót możliwości ustawienia broni na środek, a także mnóstwo opcji dostosowania rozgrywki pod siebie, w tym: możliwość zmiany koloru i przezroczystości HUD-a (który swoją drogą już jest inny niż ten krytykowany), klasyczne skórki i kilka innych detali.

 

Pokazali też DOOM-a 64 i port wygląda świetnie, 60 klatek, ustawienia FOV itp. Przypominam, że jest on za friko dorzucany do preordera Eternala.

 

A na dokładkę zapowiedzieli kozacki update do jedynki i dwójki - będzie w końcu 60 klatek, klasyczne ratio obrazu, a przede wszystkim... za friko wzbogacą te wydania o:

- Piąty epizod do jedynki (9 leveli): SIGIL stworzony przez oryginalnego twórcę, Romero;

- Final DOOM (64 poziomy)

- No Rest for the Living: stworzone przez Nerve Software kilka lat temu

- "i więcej"

 

Panowie, mamy najlepsze czasy dla marki, a tu tak cicho? No ja wiem, że przesunęli premierę, ale chodźcie się pospuszczać nad tym wszystkim :sir:

Edytowane przez Nyu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wleci na premierę :wub:  Świetnie to wygląda. Fajnie ,że gra jest nastawiona na singiel. Co prawda miłośnikiem Dooma jestem od odsłony z 2016 roku bo trójeczka to nie moja bajka a dwójka i jedynka mnie ominęły. Szkoda tylko ,że przenieśli tą premierę no ale trudno, gierka będzie lepsza. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...